ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

• Big Bear

Procházko, Procházko, proč se nedržíš divadla???!!! Velká škoda, že Brožová znovu nekandiduje za ČSSD, tohle by jim mohlo vzít pěkných pár procent ! Vašut by měl raději postarším pánům odbíhajícím na WC nabízet modré růže nebo jezdit v reklamě s kačenou po francouzských vinicích.... Tohle je opravdová hardcore TV brutka. ODPAD(12.10.2013)

Myslím, že tenhle komediální seriál je docela v pohodě i když chápu, že ti z Prague Pride budou dočista rozhořčení.(10.10.2013)

• rikitiki

Dobrá - přiznávám, hodnotím poté, co jsem viděla 10 minut, protože víc už vidět nehodlám.Tahle věc a hlavně její tvůrci neměli ani špetku ambice, ani trochu snahy. Leda tak vydělat nějaké peníze. Což se jim povedlo a je tedy zbytečné se na to dívat. Měl to být asi sled skečů, jenomže ani jeden z nich nemá pointu. Je to dost mizerně zahrané, to se ale hercům vyčítat nedá, protože prostě nemají co hrát. /10. 9. 13./(10.9.2013)

• BeranSon

Herecké výkony na bodu mrazu.(3.3.2014)

• ghatos

Jako totální výplach po těžkém dnu to může jakž takž fungovat. Je to tak prostinké, že se člověk nemůže ani zlobit na nedostatky. Vašut se na to hodí, aby stíral Brožovou. V malém množství to neublíží, při častějším dávkování hrozí průjem. 30%.(10.11.2013)