poster

ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

 • rt12

  Antonín Procházka ? Krindy - pindy, to snad ne ! Je smutné, když se u zábavného pořadu baví pouze protagonisté, zatím co ti, kterým je pořad určen, by nejraději rozkopali televizor (když už nemůžou nakopat ,,tvůrce").(20.10.2014)

 • Casablanca
  odpad!

  Odpad všech odpadů... Vymývání mozků v praxi...(3.2.2015)

 • Radek99
  odpad!

  Prostoduchý sitcom...aneb zoufalých zlatokopů do zapomnění cesta...(6.7.2014)

 • sator
  odpad!

  Myslím že kdyby otec Suchařípa viděl v čem a s kým syn hraje vzal by ho flaškou vodky po hlavě ta kravka s nulovým talentem je zlej sen....(16.1.2015)

 • ondrula
  odpad!

  Já ty dva nemám už dávno rád. Ona je stárnoucí zlatokopka a on je směšně se stylizující macho. A ani jeden z nich neumí moc hrát, což v kombinaci s jejich charaktery, které ztvárňují v seriálu (ona hysterická naivka a on cynický blbec), je obzvlášť výživné. Podíval jsem se ve slabé masochistické chvilce na dvě epizody, a přirozeně jsem nečekal, že to bude nějaký výkvět zábavy, ale ta opravdová pokleslost, pod kterou se podepsal Antonín Procházka, je skutečně tristní. Dokážu si představit, že se k téhle sračce všichni dotčení propůjčili pro prachy, ale neumím si představit, že by se za to nestyděli.(23.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace