poster

ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

 • honajz
  **

  Na hercích je vidět, že se baví, ale to je asi tak jediné oživení. Sled v podstatě vtipů á la Zlatá mříž, kde pořád čekám na nějakou pointu, ale ona nepřijde. Některé scény vlastně ani nejsou vtipné, připomínají dřevní doby Na stojáka, kdy se lidé snažili asociovat vtipy bez přípravy, spatra.(5.11.2013)

 • rt12

  Antonín Procházka ? Krindy - pindy, to snad ne ! Je smutné, když se u zábavného pořadu baví pouze protagonisté, zatím co ti, kterým je pořad určen, by nejraději rozkopali televizor (když už nemůžou nakopat ,,tvůrce").(20.10.2014)

 • jujec
  odpad!

  Nechápu, že to vůbec točí - vždyť jim to nemůže připadat ani úsměvné, natož pak vtipné.(11.10.2013)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Toto je naozaj niečo príšerné. Vrcholne trapné. Totálne idiotské. Komediálny seriál? Kdeže! Absolutná chujovina. Televízny kreténizmus. Nemá to ani hlavu, ani pätu. Kolekcia nezábavných, hlúpych vtipov. Ona - Kateřina Brožová - stará, skaredá čarodejnica a On - stárnucí seladon Marek Vašut. Maximálne nesympatická dvojica hereckých skrachovancov. S týmto prostoduchým projektom klesli až na úplné dno. Dvaja úbožiaci. On - odpad a Ona - ešte väčší odpad!(15.12.2014)

 • LiVentura
  odpad!

  Oba potřebovali penízky na hypotéky? Mohli to udělat jinak a nevypouštět do světa takový paskvil.!!! PS: Panu Procházkovi se divím, že tak klesnul... :-((4.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace