ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Myslím, že tenhle komediální seriál je docela v pohodě i když chápu, že ti z Prague Pride budou dočista rozhořčení.(10.10.2013)

• LiVentura

Oba potřebovali penízky na hypotéky? Mohli to udělat jinak a nevypouštět do světa takový paskvil.!!! PS: Panu Procházkovi se divím, že tak klesnul... :-((4.10.2013)

• ondrula

Já ty dva nemám už dávno rád. Ona je stárnoucí zlatokopka a on je směšně se stylizující macho. A ani jeden z nich neumí moc hrát, což v kombinaci s jejich charaktery, které ztvárňují v seriálu (ona hysterická naivka a on cynický blbec), je obzvlášť výživné. Podíval jsem se ve slabé masochistické chvilce na dvě epizody, a přirozeně jsem nečekal, že to bude nějaký výkvět zábavy, ale ta opravdová pokleslost, pod kterou se podepsal Antonín Procházka, je skutečně tristní. Dokážu si představit, že se k téhle sračce všichni dotčení propůjčili pro prachy, ale neumím si představit, že by se za to nestyděli.(23.6.2014)

• GeusX

I zapřísáhlý ateista musí zvolat: (televizní) Bože, zač nás to trestáš... To co možna funguje např. v Anglii, se nemusí podařit v Čechách. U nás prostě ty skeče moc nefrčí. Brožova je sice pěkná ženská a Vašut má charizma, ale měl raději "prodávat" auta a degustovat víno. Tento koncept se nechytí. Prorokuji mu jepičí život. Viděl jsem sice jen pouhý jeden celý díl, ale "bavil" jsem se tak, ze další vidět už nemusím.(19.9.2013)

• jujec

Nechápu, že to vůbec točí - vždyť jim to nemůže připadat ani úsměvné, natož pak vtipné.(11.10.2013)