ONA A ON (TV seriál)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

• Big Bear

Procházko, Procházko, proč se nedržíš divadla???!!! Velká škoda, že Brožová znovu nekandiduje za ČSSD, tohle by jim mohlo vzít pěkných pár procent ! Vašut by měl raději postarším pánům odbíhajícím na WC nabízet modré růže nebo jezdit v reklamě s kačenou po francouzských vinicích.... Tohle je opravdová hardcore TV brutka. ODPAD(12.10.2013)

• Casablanca

Odpad všech odpadů... Vymývání mozků v praxi...(3.2.2015)

• ondrula

Já ty dva nemám už dávno rád. Ona je stárnoucí zlatokopka a on je směšně se stylizující macho. A ani jeden z nich neumí moc hrát, což v kombinaci s jejich charaktery, které ztvárňují v seriálu (ona hysterická naivka a on cynický blbec), je obzvlášť výživné. Podíval jsem se ve slabé masochistické chvilce na dvě epizody, a přirozeně jsem nečekal, že to bude nějaký výkvět zábavy, ale ta opravdová pokleslost, pod kterou se podepsal Antonín Procházka, je skutečně tristní. Dokážu si představit, že se k téhle sračce všichni dotčení propůjčili pro prachy, ale neumím si představit, že by se za to nestyděli.(23.6.2014)

• jujec

Nechápu, že to vůbec točí - vždyť jim to nemůže připadat ani úsměvné, natož pak vtipné.(11.10.2013)

Myslím, že tenhle komediální seriál je docela v pohodě i když chápu, že ti z Prague Pride budou dočista rozhořčení.(10.10.2013)