Zdravím, dámy! (TV seriál)

Hello Ladies

Komedie

USA, 2013, 8x30 min

Je to vtipný, dobře napsaný, skvěle zahraný a hlavně je to živý - jak jinak si vysvětlit místní hodnocení (61%), než že se lidi neradi dívají sami na sebe do zrcadla. Já se do něj dívám rád, protože tam je někdy prdel(24.11.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%.(8.3.2014)

Tak tohle je pěkně trapný! Ale je to zábava.(21.10.2013)

Ze života kreténa. Při sledování se člověk odreaguje a ujistí, že na tom lidé okolo něj mohou být mnohem hůř.(25.11.2014)

• IQ Tiqe

Hlavní hrdina je nerd kolem 35, co se snaží být cool, balí ženský, vnucuje se, snaží se, prostě je to NESKUTEČNEJ opruz. Tak neskutečnej, až z toho bolí oči. Chápu, že to je hlavní pointa seriálu, ale co naplat, když mě právě ona pointa neskutečně sere. Pilot jsem nakonec přetrpěl, ale tím to hasne.(30.9.2013)