Skoro úplně vymyšlený film

Česko, 2013, 57 min

Ako pravila Aďa: "film pre snílkov". Aj keď zďaleka nie som cieľovka a Bukowského tvorbu nepoznám, tak mi vôbec nič nebránilo aby som si film užíval. Krásne obrazy a skvelá hudba ako bonus. 75%(18.11.2013)

Pro mě příjemný jakoby Abstraktní snímek s pocitem...(15.4.2015)

Tereza Kovářová již samotným názvem upozorňuje, že film SKORO domyslela. Ano, vyústění počátečního zmatku je výborné. Zasněná holčina, básnířka a sběratelka vlakových jízdenek, oddávající se volnosti svých pudů, skáče ze scény na scénu a pokaždé s jiným. Chvílemi trochu legračně vážný spisovatel - snažící se nalézt a ukojit své potřeby a jakási, zřejmě pražská, umělecká bohéma. Velmi slušná hudba i herectví. Celková režie spíše průměr, některé mini scénky mi přišly zcela zbytečné - vzhledem k celkové stopáži, a také k tomu, že se v posledních minutách dokonce objevil souvislý děj, který skvěle využil předchozích "obrazů" a jehož odhalení mohl být daleko detailnější. Jako nenápadné upozornění na vlastní budoucí potenciál určitě skvělé, když tedy pominu občasné režisérčiny snahy spěchat někam, na co je ještě čas.(11.4.2015)

Spočiatku na mňa príliš poetické a abstraktné, ale nakoniec sa to spojilo a dáva zmysel. Rozmýšľal som, koľko z toho je skutočne z prostredia kde sa baby pohybujú (myslím tým Terezu, Martu a Petru), resp. autobiografické a koľko je inšpirácia Bukowského :). V každom prípade ak toto má byť bakalársky projekt, už teraz sa teším na absolventský aj to, čo príde po ňom. Palec hore!(6.1.2014)

Svěží vánek do české kinematografie. Jen škoda, že se filmem o básních nenesla žádná hravá, milostná báseň.(17.11.2015)