Mikulášovy patálie na prázdninách

• slovenský

Mikulášove šibalstvá na prázdninách

Komedie / Rodinný

Francie, 2014, 95 min

I pokračování Mikulášových patálií je pořád hodně vtipné, až teprve ke konci, když se děti ztratily to podle mě začalo trochu skřípat a příliš se tlačilo na pilu, aby se toho vtipu vydolovalo co nejvíc. Ale po většinu filmu jsem se bavila stejně dobře vylomeninám Mikulášovým i nad tím, co vyváděli jeho rodiče.Herci v rolích rodičů byli výborně typově obsazeni a v druhém díle snad ještě zábavnější než v prvním.(27.12.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $513,654(len Kanada)║Tržby Celosvetovo $27,582,000║ už len tieň predchodcu ale občas kde tu sa niečo čo pobaví nájde /45%/(26.12.2014)

Nepamätám si moc obsah filmu Mikulášovy patálie z roku 2009 a tak je mi to zlé zrovnávať. Mikulášovy patálie na prázdninách je slušný film, ktorý sa dá pozrieť opäť aj o pár rokov.(29.12.2014)

Poměrně milý a odpočinkový film. Kvalit prvního filmu rozhodně nedosahuje (navíc přeobsazení hlavní role se mi příliš nelíbilo), ale tak nízké hodnocení si tu taky nezaslouží. Zasmála jsem se, možná ne tolik, jako u prvního filmu, ale pobavila jsem se taky dobře. 3*(6.1.2015)

Film je to maximálně na čtyři, ale vzhledem k místnímu neduživému hodnocení mu musím hvězdičku přidat. Pohodová letní komedie o krásně barevném světě, v němž se sice občas objevují mráčky a někdy i inverze, ale náhrdelník z mušliček má vždy větší cenu. (Viděno během Challenge Tour Speciál 2015: Filmový lov.)(22.6.2015)