poster

Mikulášovy patálie na prázdninách

 • Francie

  Les Vacances du Petit Nicolas

 • slovenský

  Mikulášove šibalstvá na prázdninách

Komedie / Rodinný

Francie, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Sympatická letní vyprávěnka, ze které čiší francouzská lehkost i problesky skvělé literární předlohy. Doplácí ale na to, že první díl se víc opíral o titulního hrdinu, zatímco pokračování soustředí polovinu času svou pozornost na jeho rodiče. Ti si sice díky famózní dvojce Valérie Lemercier - Kad Merad znovu bez problémů razí cestu do diváckých srdcí, ale ono neodolatelné mikulášovské kouzlo se pomalu vytrácí.(16.7.2014)

 • Xmilden
  ***

  Trošku přísné hodnocení na to o jaký pohodový filmeček se jedná. Krásnou letní atmosférou je celý film nasáklý. Trošku škoda že zde Mikuláš zase tolik veliký prostor nedostává nebo spíše bych řekl že se o svou porci času dělí se svými rodiči. 60%(2.1.2015)

 • LiborGondek
  ***

  Náhodou, dobrý! Ne tak, jako původní Mikulášovy patálie, ale pořád velmi, velmi solidní rodinná komedie. Já jsem spokojen, 65%.(21.12.2014)

 • hous.enka
  ***

  Ne tak dobré jako první díl, ale pořád z filmu sálá pohoda 60. let ve Francii a atmosféra Goscinnyho knížek. No a za ty dvě holčičky á la Slečinky z Rochefortu s Catherine (a tím pádem je ve filmu zcela určitě celá řada odkazů na francouzské filmy šedesátých let), i za ty to prostě stálo.(7.7.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $513,654(len Kanada)║Tržby Celosvetovo $27,582,000║ už len tieň predchodcu ale občas kde tu sa niečo čo pobaví nájde /45%/(26.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace