Sex v Paříži

• Francie

Sous les jupes des filles

• slovenský

Sex v Paríži

French Women

(festivalový název)

Komedie / Drama

Francie, 2014, 116 min

Povedené scény střídají ty nepovedené.(27.11.2014)

• emma53

Film pro ženské pokolení, to by mělo být něco pro mě, ale byla jsem zcela evidentně na nesprávném místě v nesprávnou dobu. Jejich starosti bych chtěla mít........možná dám děvčatům ještě někdy šanci.(26.5.2015)

Sympatické francouzské ženy jsou stejné jako sympatické ženy české či slovenské. Každá jiná, ale někdy jsou si podobné. (Každá žena je krasná, ale krása se musí hledat a nemusí být jen vnější, ale i vnitřní). Film viděn v pražském francouzském kině 35. Poměr mužů a žen byl výrazně ve prospěch žen. Vtipná reklama před promítáním na lekce francouzštiny: Na francouzský polibek vám český jazyk nestačí. PS: Nezkoušet metodu léčby frigidity mužů.(15.2.2015)

[Festival Francouzského Filmu 2014 - Praha](26.11.2014)

• kleopatra

Tohle, prosím vás, není sex v Paříži, tohle je řev, hysterie a psycho v Paříži. Chudáci chlapi !!! Doufám, že v předloženém vzorku žen se pohybuje jenom Audrey Dana a ne celá Paříž nebo dokonce Francie.(14.7.2015)

• Audrey Dana