Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gumolit
  *

  Povrchný magazínový kokteil, ktorý na mnoho prípadoch ukazuje prečo je neslušné hovoriť niektorím tipom žien že je krava.(14.12.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Slyšela jsem Vás na záchodě a pak ty Vaše prsa ... jsem z Vás vedle." V Paříži patrně dotáhli sexuální svobodu k naprosté dokonalosti. Souloží tu každý s každým bez ohledu na věk, stav, pohlaví, barvu pleti, původ či velikost tetování. Tak se mi to líbí. Tedy samozřejmě teoreticky, protože prakticky by z toho každý člověk vyznávající rodinné hodnoty patrně zešílel. Tady se prostě splašily hormony úplně všem a bylo jich tolik, že jsem občas dumal nad tím, která tohle zase je a jaký problém řeší. No nic. Nakonec to nějak dopadlo, náznaky ženské nahoty mne přiměřeně uspokojily a ukecaný vibrátor mne přemluvil k udělení alespoň dvou hvězd.(1.3.2016)

 • Ashar
  *****

  Jedna z nejpovedenějších komedií, co jsem v poslední době viděl. Frantíci na rozdíl od stupidních a sprostých amíků umí!(11.5.2015)

 • kleopatra
  odpad!

  Tohle, prosím vás, není sex v Paříži, tohle je řev, hysterie a psycho v Paříži. Chudáci chlapi !!! Doufám, že v předloženém vzorku žen se pohybuje jenom Audrey Dana a ne celá Paříž nebo dokonce Francie.(14.7.2015)

 • Evander
  **

  Sex v Paříži je pro mě pouze další francouzské zklamání. Po přibližně 40-ti minutách vypínám, protože toto nemá smysl sledovat. 45%(14.6.2015)

 • Vanessa Paradis

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace