poster

Attila Marcel

 • Francie

  Attila Marcel

 • slovenský

  Attila Marcel

Komedie / Drama

Francie, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Foma
  ****

  Poněkud překombinovaný, ovšem psychedelicky vtipný a psychologicky hlubinný :-).(18.3.2014)

 • Kaluž
  ****

  Tohle je přesně ten feel good film, který mi už zase nějakou dobu chyběl. Sylvain Chomet nezklamal a dokázal odvyprávět zábavnou poetickou hříčku osudu i bez animovaných postaviček. A když už se zdá, že si tempo příběhu v poslední třetině vystačí se setrvačností, nastoupí mohutný závěr, jenž uzemní i toho nejzarytějšího pochybovače. Více takových francouzských barev… co vlastně dneska dělá takový Jean-Pierre Jeunet?(12.2.2016)

 • Flego
  *****

  Samotná zápletka nie je nijako objavná, ale aj tak dám plný počet. Pre tú čarovnú atmosféru, úžasné nápady a peknú myšlienku. U Sylvaina Chometa som si už zvykol, že každý film je udalosť a oplatí sa ho vidieť.(27.6.2014)

 • Lukrecie
  *****

  Velice milý snímek z francouzského pera, který pohladí po duši. Trošku si pohrává s psychologií. Tetičky jsou výborné - herecky a strašlivé brrrr lidsky :). Film není čistou komedií, měl by být spíš zařazen do komedie/psychologický.(28.5.2014)

 • Malarkey
  *****

  Překrásná a poctivá Francie dneška a la Amélie z Montmartru. Nicméně v tomto případě má hlavní roli Paul a Attila Marcel. On a krásné kamerové záběry reality a snového světa, které režisér míchá tak překrásně, že si herce, který hraje Paula, totálně zamilujete. Guillaume Gouix je fakt skvělý a věřte mi, že jakmile se ve filmu alespoň trošku rozkoukáte, budete se na závěr neskutečně těšit. Vlastně nejen těšit, dokonce i v napětí očekávat rozuzlení. Počítejte ale s tím, že Vás to v žádném ohledu nezklame. Já si tenhle smutně krásný příběh prostě nenechal ujít.(21.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace