poster

Attila Marcel

 • Francie

  Attila Marcel

 • Slovensko

  Attila Marcel

Komedie / Drama

Francie, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Nepochybně by tomu šly dát neurážlivé tři hvězdy, ale já se po vynikajících Iluzionistovi a Triu s tímhle nehodlám smířit. Vždyť druhou půlku už jsem ani nedokázal vnímat ten banální, a přitom nepřehledný děj. Chlápek žere houbičky a odhaluje tajemství, u nějž ani nechápu, proč je vůbec tajemstvím. No a co? Emoce nula, atmosféra nula. Od Pěny dní nejotravnější francouzská halucinace.(28.2.2014)

 • rt12
  ****

  Na tenhle film jsem byla netrpělivá divačka, hlavně na začátku, pořád jsem si říkala vydrž - ono se to vyvrbí. S přibývajícími minutami se vše rozvíjelo jako poupátko až do konečné podoby růže. Milý , pozitivní snímek s poselstvím, aby KAŽDÝ ŽIL SVŮJ ŽIVOT. Protože nejhorší ze všeho, je vkládat své promarněné a vysněné ambice do svých potomků či svěřenců a nenechat je jít jejich vlastní cestou.(1.3.2015)

 • decouble
  ***

  Chometova poetičnost spočívala doposud z velký části v animované stránce jeho filmů. V hraném filmu (byť se zřetelnými náznaky z pole animovaného filmu) je to trochu křečovitý plácání a ještě navíc s banálním sluníčkovým poselstvím pro náctileté. 5/10(23.12.2014)

 • Flego
  *****

  Samotná zápletka nie je nijako objavná, ale aj tak dám plný počet. Pre tú čarovnú atmosféru, úžasné nápady a peknú myšlienku. U Sylvaina Chometa som si už zvykol, že každý film je udalosť a oplatí sa ho vidieť.(27.6.2014)

 • Kaluž
  ****

  Tohle je přesně ten feel good film, který mi už zase nějakou dobu chyběl. Sylvain Chomet nezklamal a dokázal odvyprávět zábavnou poetickou hříčku osudu i bez animovaných postaviček. A když už se zdá, že si tempo příběhu v poslední třetině vystačí se setrvačností, nastoupí mohutný závěr, jenž uzemní i toho nejzarytějšího pochybovače. Více takových francouzských barev… co vlastně dneska dělá takový Jean-Pierre Jeunet?(12.2.2016)

 • - Na konci titulků je vzpomínka na herečku Bernadette Lafont, která v témže roce, kdy byl film uveden do kin, zemřela. (Marator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace