poster

Rybka a kočka (festivalový název)

 • Írán

  Mahi va gorbeh

 • anglický

  Fish & Cat

  (festivalový název)

Drama / Horor / Komedie

Írán, 2013, 134 min

Režie:

Shahram Mokri

Scénář:

Shahram Mokri

Kamera:

Mahmoud Kalari
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hero_bk
  ****

  Jeden z nejdivnějších filmů, co jsem kdy viděl, a u nějž odcházelo z kina neuvěřitelné množství lidí - nemají výdrž :P Točit film na jeden záběr musí být vážně komplikované a opravdu obdivuju herce a všechny členy štábu za to, že se jim to podařilo. A to ačkoliv film kromě celkového rámce "jdeme do lesa a tam někoho podřízneme" vlastně ani nemá děj a je jen o dialozích mezi kempujícími u jezera. Budu na to ještě dlouho vzpomínat. KVIFF 2014(11.7.2014)

 • xxmartinxx
  ****

  Vtahující a plně využívající potenciál jednoho záběru. Narušení kontinuity je tu velmi zajímavé a spolu s nepřerušeným snímáním to působí místy až hypnoticky, Škoda že to tvůrci trochu přehnali se stopáží a ke konci jako by už nevěděli, kam u toho jezera ještě vyrazit.(13.7.2014)

 • MatiasStrike
  *

  Dokoukat tenhle film, je opravdu náročný. Zajímavý nápad (provedení), ale ve výsledku totálně o ničem. Děsná nuda.(13.7.2014)

 • apacka
  **

  Slušnej mindfuck.(10.7.2014)

 • jacob_cz
  *

  Skutečné utrpení si představuji jako nekonečný filmový záběr vzniknuvší z tohoto filmu. Vydržet do úplného konce se všemi více či méně zajímavými postavami motajícími se v nevlídném lesíku vyžaduje ohromné množství energie. Avšak věnovat ji např. počítání stébel trávy by asi bylo užitečnější... 1* za komplikovanou práci v jednom záběru. (49. MFF KV)(12.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace