Tak včera do naší malé vesnice zavítal samotný pan Troška, tak jsem si toto třetí pokračování musel hned druhý den pustit. Podobně jako u Slunce, sena, tak třetí pokračování je to nejslabší, nejméně vtipné. Některé vtípky nefungují, některé naštěstí ano. Jinak odpad si to rozhodně nezaslouží. Opět je tu pár reklam, ale pan režisér za to opravdu nemůže, si běžte postěžovat k producentům, ti tohle svinstvo mají na svědomí, ale jinak dvojka je na reklamy horší. :-)(29.5.2015)

• pepo

Noooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Cameo Trošku a scéna so žralok sú najväčšie WTF čo som v živote videl. Ale aspoň to nemá dve a švrť hodiny ako jednička -8/10(8.3.2016)

• Terva

CITÁT - To se musím jít podívat, co je to za komedii............ Stejné prostředí, stejné slepice, tohle už prostě lepší nebude ani u desítky. Leda, že.......(4.6.2015)

Nejlepší díl série. Konečně jsem se u tohoto filmu zasmál víckrát než jednou. Největším plusem byla Tereza Bebarová, po ní Veronika Žilková nebo Lucie Bílá a ani ostatní nebyli špatní. Hodně mě potěšila absence otravného Dolanského. I když ke konci začínal přibývat takový ten laciný humor, který už ani mě nepřijde vtipný, tak zbytek byl dobrý. Ovšem série Babovřesky ani zdaleka nemají na Kameňák nebo Slunce, seno.(25.1.2015)

• metal.storm

Československu prdla tvorivá poistka. Tri vtipy a jedna dobrá speváčka nič nezachránia. Kde sú časy poctivých kameňákov.(24.1.2017)

• - Kromě jihočeských lokací štáb natáčel i v tureckém Side. (jenik71)

• - Filmový likér "Uršulum proti šakalům" ve skutečnosti neexistuje, nicméně režisér Troška je držitelem ochranné známky, aby se mohl podílet na případném zisku možného výrobce. (rakovnik)

• - Ve scéně, kdy Jarmila Bursová letí na padáku, ve skutečnosti stála na zemi, kameraman ležel pod ní v písku a pomocníci drželi ve vzduchu padák. Ve skutečnosti chtěla opravdu letět, ale tvůrci to kvůli bezpečnosti nedovolili. (Busmart)