Mladík Danny Reilly by se rád uplatnil v Hollywoodu jako herec a scenárista. Zatím však slaví úspěchy jen u žen. Má na to jednoduchý recept: stačí mu prostě lhát. Svou metodu zkusí Danny i na pohlednou herečku Corinne. Jenže nic není nakonec tak jednoduché, aby se to nemohlo zkazit: Aby byl Danny své nové "oběti" nablízku, ubytuje se v podnájmu u jejího kamaráda, extrovertního homosexuálního básníka Tima. Ale ten se kupodivu do Corinne také zamiluje - alespoň to říká. Na scéně se navíc objeví Dannyho bývalá spolužačka - a především zhrzená milenka - Renée, ze které je teď prominentní hollywoodská herečka. A jejím jediným cílem je odradit od zrádného Dannyho všechny jeho partnerky... (oficiální text distributora)

Slarque

Heci = lháři. Romantická komedie zasazená do Hollywoodu má sice zajímavé vedlejší postavy, ale hlavní linie příběhu mě moc nechytla. Možná to bude i tím, že to není o hlavním páru, ale jen o jeho jedné polovině. Všichni jsou mladí, krásní, sympatičtí a mají zářivě bílé úsměvy (a taky kouří, aby bylo vidět, že jde o film nezávislý), ale přišlo mi to jak epizoda z nekonečného TV seriálu. ()

igi B.

Nu ano, Hollywood je plný (zatím) mladých, (ještě) krásných, (jistě) ambiciozních, (možná) talentovaných, (výhledově) perspektivních, (jakože) nezávislých, (každopádně) sebevědomých režisérů, scénáristů a herců, cílevědomě chtivých slávy, peněz a úspěchu. No a tak se snaží jak se dá, že... A tohle je takový milý malý (jednoho z nich o něm a s nimi :-) film, na který se podíváte, pobavíte a... a to je celý... :-/ Je totiž úplně jedno, o čem to je... Hm... Ale vlastně to ani tak nevadí... :-) Docela říznačné snad je i to, že scénárista a režisér téhle své autorské prvotiny (dle IMDb - nepočítaje jednu videoprodukci) dokončuje po osmi letech teprve druhý film. ()

Mrxyz

Evidentne prinejmensim castecna autobiografie rezisera, scenaristy a herce v hlavni roli Deana Parase. Svizny strih, trochu ztresteny humor, ktery muze i nemusi pobavit. Konec se nicmene da predpokladat, happy end proste musi byt. Povinna idealizace romanticke lasky, ta prava a ten pravy je jen jeden, aspon ve stopazi filmu tohoto filmu. Film pro pobaveni a relax, remeslne celkem OK zvladnuty. ()

Jonash87

Velké zklamání. Nevtipné, neoriginální, nudné + nesympatičtí herci. Ani jsem to nedokoukal, což se u mě děje zcela výjimečně. 30 % ()