Mladá americká baťůžkářka Allie (Tammin Sursok) propadne skupině emigrantů žijících v Bangkoku a provozujících provokativní interaktivní webové stránky s názvem "Cam2Cam". Svůdný půvab Bangkoku a podivná sexuální přitažlivost vůdkyně skupiny Marit (Sarah Bonrepaux) obrátí Allie svět naruby. Ve městě, kam přicházejí cizinci znovu nalézat sami sebe, se Allie dozví, že nic není tak, jak se zdá. (hajdano)

George Stobbart

Mladé fešandy a turistky v Bangkoku zrejme nemajú čo iné na práci / zábave, len vysedávať na pochybných online chatoch, až pokým si ich neodchytí nejaký úchyl... Je naivné čakať, že filmy týkajúce sa problematiky nebezpečenstva internetu, web zoznamiek či chatov majú v dnešnej dobe ešte nejakú výstražnú hodnotu, tak ako je naivné veriť tomu, že sa tam budú zadrbávať práve atraktívne mladé ženy. Ale čo už, nejako to nemá cenu riešiť, keďže ani ten film sám o sebe nie je nič extra, skôr len taká do TV sa hodiaca somarinka, na rozdiel od napr. "Megan is Missing" alebo "The Den", ktorým sa z podobnej problematiky podarilo vytvoriť slušný a fungujúci horor, i keď pracovali iba na lacnejšom found footage princípe. Druhá hviezdička tak putuje len za peknú hlavnú hrdinku a jeden zábavný malý zvrat, ináč som tomu neveril ani ikonu na obrazovke. ()