poster

Mých posledních 150 000 cigaret (TV film)

 • slovenský

  Mojich posledných 150 000 cigariet

  (festivalový název)
 • anglický

  My Last 150 Thousand Cigarettes

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2013, 52 min

Režie:

Ivo Bystřičan

Scénář:

Ivo Bystřičan

Kamera:

Jakub Halousek

Producenti:

Pavel Plešák

Střih:

Jana Vlčková
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Katullka
  ****

  Na televizní film dobrý. Ale mohlo to být lepší! *potáhla jsem si z cigára* // 17. MFDF Ji.hlava(1.11.2013)

 • heyda
  ****

  Mohlo tam být víc faktů, víc vysvětlování a rozhodně větší tlačení na pilu. Pár rozhovorů se Sobotkou a dalšími kumpány to nevytrhne, nicméně zjištění, že po roce NEkouření má chlap dvojnásob kvalitních spermií, než když se oddával tabákové závislosti, mi dostačuje k tomu, abych tento dokument alespoň z didaktického hlediska úplně nezatracoval. Slabé 4 hvězdy...70% PS: Kuřáci, smrdíte!(25.12.2014)

 • Radek99
  ****

  Česká obdoba Super Size Me (ovšem s tematikou Děkujeme, že kouříte ), tedy trochu nepůvodní autorský projekt...což je v podstatě jediné slabší místo tohoto angažovaného, leč přesto zábavného dokumentu...(28.10.2013)

 • Lukrecie
  *****

  Výborný dokument, který tady zcela chyběl. Oceňuji odvahu režiséra odhalit své soukromí včetně kvality spermií. :) To málokterý chlap dokáže. PS Víčko v puse místo cíga, to je dokonalý :D Tabákové firmy odmítající převzít zodpovědnost, to je alarmující, a v USA nebo na Západě by se to nestalo! Reakce politiků jsou žalostné a ubohé, opět bez jakékoliv odpovědnosti. "JENOM NA KONI KOLIK SPADNE LIDÍ" JAROSLAV KUBERA, SENÁTOR ODS, tato reakce vyžaduje velké IQ :)(30.6.2014)

 • Tayen
  ****

  Vtipné a smutné. Vtipné díky Ivo Bystřičanovi, jehož kamera, komentáře a utrpení nás provázeli na jeho cestě odnaučit se kouřit. Já nekouřím, ale vím, jaké to je přestat být závislý na čemkoliv, byť neškodném. A odnaučit se kouření je mnohem horší. Smutný mi přišel postoj politiků. Tady jde poznat, jak pokrytecké jsou jsou jejich výroky a programy na ochranu obyvatel, zvláště dětí. A bohužel se málokdo k tomu pokrytectví přizná. A pak, že máme být na naši zemičku pyšní. Točené rozhovory s našimi představiteli jen potvrzují to, co si o nich myslíme. Každopádně kouření je zlo, které bohužel ale musí snášet i nekuřáci. Ale peníze jsou peníze, a tak místo firemních školek se dětem raději daruje krabička cigaret.(29.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace