poster

Learning to Drive

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sofia
  ***

  Milý, ale obyčejný film, u kterého mě trochu vadilo jeho až moc sluníčkovské vyznění (na to, že se jedná i o vážná témata jako rasová nenávist, problémy nelegálních uprchlíků, zaranžované sňatky nebo rozvod po dvaceti pěti letech). Čekala jsem trochu temnější notu, přece jenom jsem u Isabel Coixet zvyklá na jiná témata.(13.7.2015)

 • dormouse
  ****

  Milý film o ženské krizi středního věku. Ben Kingsley úžasný jako vždy, ten může zahrát Brita, Araba, žida, Inda, indiána a pravděpodobně by levou zadní zahrál i černocha.(25.8.2016)

 • kaylin
  ****

  Tohle je typ filmu, který mi sedí. Jsou zde postavy, které jsou dobře napsané, je to místy docela rýpavý, místy i trochu odvážné, což kvituji, ale především zde jsou velmi příjemné herecké výkony, kdy Ben Kingsley je prostě úchvatný a na stará kolena ukazuje, že to pořád v sobě má a že vás ve filmu strhne.(25.1.2016)

 • sochoking
  ***

  Patricia Clarkson prekvapila! I v celkom pokročilom veku neváhala ukázať kozy, čím mi vyrazila dych a ja smelo môžem povedať, že táto snímka bola takmer dychberúca.(3.4.2016)

 • Lord.Jim
  ***

  Za Bena ***(14.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace