poster

Learning to Drive

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lord.Jim
  ***

  Za Bena ***(14.3.2016)

 • ScarPoul
  ***

  Veľmi obyčajné. Tým ale nemyslím zlé. Len sa to nesie na vlne zaužívaných klišé a zvratov. Nejaký presah tam nie je. Je to len ďalší film o medzistave a vykročení vpred. Ale na túto tému existuje množstvo lepších filmov. Kingsley a Clarkson sú ale veľmi v pohode.(24.1.2016)

 • Gaia.M
  ****

  Film o mně. Po pár nehodách jsem se stala částečnou raritou, ještě v 25letech jsem neměla řidičský průkaz. Hrozně jsem se bála a na silnici nechtěla. Pak ale přišla nová práce a šéf to vyžadoval, no tak jsem zatnula zuby. V autě jsem udělala pár scén, díkybohu za úžasného instruktora. Já ale zkoušky udělala na poprvé a na výbornou, s obrovskou pochvalou. Překonala jsem sama sebe a dnes řízení miluji. Krásný film, neobyčejný, zvláštní, pozoruhodný. Moc jsem si to užila a líbilo se mi to.(15.4.2016)

 • Disease
  ****

  Oddychovka se skvělým Benem Kingsleym.(30.6.2016)

 • Aljak
  ***

  Na prvý pohľad obyčajný a ničím výnimočný film o frustrovanej žene a jej snahe naučiť sa šoférovať v autoškole. Ale napokon to malo v sebe aj niečo oveľa viac, a síce formovanie pekného priateľského puta medzi Wendy a Darwanom. Takže sa z toho vykľula celkom príjemná oddychovka, hoci po dejovej stránke to nebola žiadna veľká dráma.(20.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace