poster

Learning to Drive

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dormouse
  ****

  Milý film o ženské krizi středního věku. Ben Kingsley úžasný jako vždy, ten může zahrát Brita, Araba, žida, Inda, indiána a pravděpodobně by levou zadní zahrál i černocha.(25.8.2016)

 • Lord.Jim
  ***

  Za Bena ***(14.3.2016)

 • Disease
  ****

  Oddychovka se skvělým Benem Kingsleym.(30.6.2016)

 • kaylin
  ****

  Tohle je typ filmu, který mi sedí. Jsou zde postavy, které jsou dobře napsané, je to místy docela rýpavý, místy i trochu odvážné, což kvituji, ale především zde jsou velmi příjemné herecké výkony, kdy Ben Kingsley je prostě úchvatný a na stará kolena ukazuje, že to pořád v sobě má a že vás ve filmu strhne.(25.1.2016)

 • Aljak
  ***

  Na prvý pohľad obyčajný a ničím výnimočný film o frustrovanej žene a jej snahe naučiť sa šoférovať v autoškole. Ale napokon to malo v sebe aj niečo oveľa viac, a síce formovanie pekného priateľského puta medzi Wendy a Darwanom. Takže sa z toho vykľula celkom príjemná oddychovka, hoci po dejovej stránke to nebola žiadna veľká dráma.(20.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace