Dům kouzel

Dom kúziel

Thunder and the House of Magic

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Belgie, 2013, 85 min

Kam se hrabe Kozí příběh. Pro děti fajnovka, co neurazí. 65%(4.2.2016)

Pixar to nie je, ale roztomile a aj ked ziadne vtipky pre dospelych, ani tak nenudi.(9.11.2014)

Kouzelná animace v příběhu plném fantazie. Určeno spíše pro menší děti.(16.10.2014)

Milá rozprávka s mačičkou v hlavnej úlohe a veľmi vydarenou animáciou. Príbeh so zápletkou tiež celkom ušiel, len tomu chýbal taký ten príjemný dôvtip, ktorý by to celé nejako spestril. Inými slovami niečo, čo by pôsobilo aj viac úsmevne. Pretože potenciál tam na to určite bol - menovite v trojici hlavných aktéroch mačička, zajac a myš. Po celý čas pôsobil príbeh viacmenej logicky, a potom zrazu v závere sa to zvrtlo to totálnej absurdity, ktorá pôsobila vážne nepochopiteľne. Ale tak ako oddychovka celkom fajn. Konečne nejaká milá rozprávka aj s mačičkou.(2.11.2014)

Pohádka sice nebyla tak vtipná , jak by člověk očekával , ale dokonale to vynahradila svým velmi pěkným zpracováním . Příjemný příběh a i slabé vtipné chvilky se našli . Hrozně se mi líbilo jak krásně vystihli pohyb a chování zvířátek , někdo se s tím hodně vyhrál . Moc pěkné(25.5.2015)