Jay and Seth Versus the Apocalypse

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2007, 10 min

Psema

Hrozně zle sestříhaná a zrežírovaná krátkometrážní srágora, které chybí humor, napětí, pointa i jakékoli překvapení. Kdo od zhruba 4. minuty neuhodne závěr, je idiot! ()

swamp

Ehm - nikdy předtím bych si nespojil se slovem apokalypsa slovo nuda - teď už ano. Na těch několika minutách nejsou schopni Rogen s Baruchelem předvést jediný vtip. ()

Nach odpad!

Naprostá blbost. Nezaslouží si ani vhodný komentář. Naprosto zbytečně zahozených 10 minut. 15% ()

otík odpad!

Hňupina, ve které se nedozvíme vůbec nic, není to ani vtipné ani strašidelné. Ukecaných a divných 10 minut. Navíc pointa vůbec, ale opravdu vůbec žádná. ()

blackJag

Nuda. Ty vtipnější slovní výměny jsou dokonce jen v traileru - minutu a půl dlouhá ukázka na 9minutový film, možná tohle je ta pointa :-) ()

blondboss

Neviem, o čom tento príbeh akože mal byť a práve preto dávam tú jednu hviezdičku len z úcty k herectvu Setha Rogena, ktorého mám vcelku rád. Toto bol ale naozaj trápny pokus o nejaký príbeh. A s komédiou to nemalo nič spoločné. 20 % ()

Entfak1

Jsem na vážkách, jestli je lepší si pustit znovu tohle, nebo tu zelenou svini z alzy... Ne, až tak špatný to nebylo.... ()