poster

Život je snadný, když zavřete oči

 • Španělsko

  Vivir es fácil con los ojos cerrados

 • anglický

  Living Is Easy with Eyes Closed

Komedie / Drama / Road movie

Španělsko, 2013, 108 min

Režie:

David Trueba

Scénář:

David Trueba

Kamera:

Daniel Vilar

Hudba:

Pat Metheny
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  ***

  Neviem, či mi na sledovanie tohto filmu chýbala tá správna nálada alebo to objektívne je film určený pre inú cieľovú skupinu, faktom však ostáva, že ma nezaujal a tri hviezdičky sú viac-menej z ohľaduplnosti k tým, ktorí ním boli potešení.(1.6.2015)

 • Aky
  ****

  Mám nějakou opatrnost ke španělským filmům, ale tohle jsem spolkl jako malinu. Optimistický, jednoduchý příběh inspirovaný texty Johna Lennona, vlastně taková road movie, ale nikoliv krajinou, ale dobrotou a pozitivními pocity. Tahounem je pro mne dosud zela neznámý, ale skvělý Javier Cámara, jehož střízlivé nenásilné herectví hladí po duši.(3.5.2015)

 • sator
  ***

  Fajn snímek...(25.11.2015)

 • mchnk
  ****

  Velmi pozitivně naladěný snímek. Sympaticky bláznivý fanda, řídící se heslem, každý potřebuje občas HELP, si jede za svým životním rozhovorem. Bere s sebou také dva mladé rebely - hledající a uskutečňující svá zásadní životní rozhodnutí. Pomoc je vždy nablízku a slunce svítí jen a jen pro Tebe. Nádherné záběry, skvělé herectví, lehký humor a dokonale sedící hudba. Velmi příjemná road movie odkrývající osudy a životní hodnoty nejen třech výletníků. (Challenge Tour 2015)(12.4.2015)

 • Hollohlaway
  ***

  Velice příjemný , pohodový příběh , který ukazuje českým filmařům jak skutečně má vypadat ona tolik proklamovaná člověčina. Výborné herecké civilní výkony , krásná Natalia de Molina , a hudba Pata Methenyho. Jako výlet do šedesátých let v nezvyklém frankistickém Španělsku to funguje.(6.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace