Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Hanzawa Naoki je pro mě velkým překvapením, největším, které přichystal rok 2013. Od příběhu, přes hudbu, až po herecké výkony jsem byla velmi spokojená. Samozřejmě to má své mouchy, ale ty s lehkým srdcem přehlédnu, protože málokdo dokáže vytvořit napínavý příběh, jehož hlavní postavou je zaměstnanec banky. Teď už jen zbývá jedna otázka – bude druhá série? Více zde.(1.10.2014)

Japonský seriál z bankovního prostředí, který Vám ukáže branži docela zblízka, sympatický Masato Sakai jako všemi mastmi mazaný bankéř Hanzawa Naoki, který umí jít za svým cílem a vyřídit si to s defraudanty, zrádnými kolegy, nadřízenými a podřízenými. Život není nic jiného, než politika a boj, bez ohledu na branži. Myslíte si, že máte problém? Sehnat 500 miliónů yenů od japonského ptáčka zpěváčka stehlíčka, který nechal zkrachovat osacké ocelárny je pouze počátkem potíží pro Naokiho. Seriál je to krajně napínavý s dobře prokreslenými charaktery, správně časovanými twisty, cliffhangery, povedenou hudbou, celkem originálním příběhem na poměry tv seriálu. Série skutečně letos jasně září a vyniká v japonském moři relativně uniformní a předvídatelné změti. Navíc to vypadá, že Naoki by to nemusel vůbec zabalit po první sezóně díky kladným recenzím a reakcím diváků, kteří již dlouho hladoví po něčem temnějším, dospělejším, než je obvykle v tv k vidění. Rozhodně příjemné překvapení a jedna z nej sérií letošní sezóny.(27.9.2013)