poster

Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha

 • Brazílie

  Não Pare na Pista

 • Brazílie

  Não Pare na Pista: A Melhor História de Paulo Coelho

  (Brazílie)
 • slovenský

  Pútnik - najlepší príbeh Paula Coelha

 • anglický

  The Pilgrim: The Best Story of Paulo Coelho

Životopisný / Drama / Hudební

Brazílie, 2014, 112 min

Režie:

Daniel Augusto

Scénář:

Carolina Kotscho

Hudba:

Pascal Gaigne

Scénografie:

Antxón Gómez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Hezky nasnímaný příběh člověka bez specifikovaných vlastností, jehož knížky se začaly později hodně prodávat, nebo to aspoň říká text na konci. Takže je asi zajímavý? Nevím.(4.6.2015)

 • angloumene
  ****

  Ok přiznávám se: Alchimistu jsem ještě nečetla! Což je vzhledem k filmu určitě celkem na škodu... Na druhou stranu slavnostně slibuji, že se k němu určitě dostanu, protože tohle dílko je skutečně dobrá recenze :) Recenze, která bude bavit i ty, kteří o Paulu Coelhovi jenom vzdáleně slyšely. Kromě odkazů na knihy totiž nabízí netradiční postoj k bytí a hledání té pravé cesty, která je spojena s volnomyšlenkářským životem zahaleným do pláště mysticismu. Celkově jsem se prostě bavila...(25.6.2015)

 • StrixCZ
  ****

  Nečekal jsem od tohoto filmu zázraky, spíš jen připomenutí myšlenek člověka, kterého si velmi vážím a u kterého jsem se chtěl dozvědět něco o tom, co formovalo jeho růst... Obojí bylo splněno a líbila se mi i forma, takže spokojenost. Není to film, ke kterému bych se měl důvod vracet, ale jsem rád, že jsem ho viděl... 75% P.S.: Paolo Coelho nenapsal jen Alchymistu - osobně znám od něj minimálně jeden lepší kousek ;)(30.6.2015)

 • LadyDevil
  ***

  Knížky Paula Coelha jsou součástí mojí knihovny, jakžtakž jsem si říkala, že znám jeho historii, a tak mě dost zajímala celá jeho cesta.. Musím ale říct, že mě tahle forma až tak nevzala, ač jsem pochopila to zásadní. Neměla jsem z podívání nijak dobrý dojmy, spíš rozpolcenost. Dost podstatnou roli tam určitě hraje jeho silná vazba k náboženství, která mi v tomhle snímku připadá až fanatická. Myšlenku celej příběh má samozřejmě hezkou, ale celkově mi to přijde tak nějak nekompatibilní...(4.12.2016)

 • lyzbeth
  ***

  Žádná bomba to není.....ale nemůžu říct, že bych se nudila. Pro fanoušky P. Coelha určitě více záživnější, jak pro neznalce...ale na druhou stranu to možná někoho motivuje k přečtení nějaké jeho knihy. Z pohledu filmového diváka poctivé tři hvězdy. Dobrá hudba, herecké výkony také OK a krásné místa...(25.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace