Welcome to Karachi

• Indie वेलकम २ कराची (více)

Andrea1717

Bláznivá komédia o dvoch neschopných chlapíkoch a o tom čo prežijú, keď sa nechtiac dostanú po stroskotaní jachty z Indie do Pakistanu. Vcelku vydarená komédia, bavila som sa. Bláznovstvo za bláznovstvom na tému "Blbý a blbší". ()

Ramanam

Ztřeštěná komedie o dvou indických moulech, kteří si s přehledem natřou na chleba klidně i Tálibán. Nikoliv však díky důvtipu, ale tím, že oba vynikají prostotou a hloupostí, která jak vidno s přispěním potřebného štěstí může i hory přenášet. Rovněž se jim podaří vyvolávat rozruch na každém kroku své nedobrovolné anabáze po Pákistánu. Snímek obsahuje opravdu velké množství humorných situací, narážek a vtípků, řekněme spíše jednoduššího rázu, což mi ale vůbec nevadilo, protože svůj účel splnily měrou vrchovatou. Bavil a smál jsem se často a smích je jak víme lék života. Arshad Warsi a Jackky Bhagnani zahráli své role s přehledem a po této stránce nemám co vytknout. Ale... Nyní přicházíme k té horší stránce, jenž tu veškerou snahu bortila již v samém počátku. Jelikož se tvůrci snažili hlavně o situační a místy až přestřelený humor, postrádal jsem zajímavý a kompaktní příběh. Navíc, co dobře fungovalo na začátku se pozvolna začalo opakovat, nudit a až otravovat. Samotný závěr se mi už značně přejídal a byl jsem rád, když se objevily závěrečné titulky. Jak jinde, tak i zde platí pravda, že všeho moc škodí, zvláště, když je ono vše vedeno ve stejné duchu bez náznaku oživení. Ba naopak při sestupné kvalitě, ochabující záživnosti a umělému nastavování. Hudební stránka mě naopak velmi mile překvapila a písně samotné i svým provedením. Zde je na místě jednoznačná pochvala za tuto příjemnou vzpruhu. I po shlédnutí zajímavější první půle jsem neočekával, že půjdu výše než na tři solidní hvězdy. S postupujícím časem jsem toho trápení měl už dost a musel jsem jednu hvězdu nekompromisně ubrat. Prostě legrácky jsou jedna věc a příběh druhá. ()