Eminem feat. Lil Wayne: No Love

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2010, 5:14 min

ChArLeNe

Dobrý klip. Síce wayna neznášam, no tuna je prekvapivo znesiteľný. (no keď už prosíkal Eminema, nech s ním spraví pesničku, tak mu nemohol urobiť hanbu). Eminem to svojim veršom (ako inak) zabil. *When I'm not even in my harshest You can still get roasted cause Marsh is not mellow* ()

Marek1991

Tvrdé dielo, ktoré sa mi však svojho času páčilo a vystihovalo moje pocity. Klip je dobrý, text občas až prehnaný, hudobne to nie je najlepšie, podľa mňa to Lil Wayne kazí, ale je to opäť obstojné spoločensky kritické dielo. ()

corpsy

Rozhodne ´´No Love´´ pre tento videoklip a už dupľom nie pre tento song, ktorý si dovolil sprasiť jednu z najlepších tanečných piesní rokov 90. svojím neprofesionálne využitým samplom. ()

zdenotvor

Bez Lil Waynea by som sa pohyboval vo vyšších číslach,kazí mi dojem z pesničky. Nemusím moc tento černošský štýl. ()

Henk123

Písnička dobrá, ale jen ta druhá polovina. Ten zmaštěnej opičak nikdy neměl přijít na svět. Kvůli takovým anti-talentům se Tupac a Ježíš nikdy nevrátí. ()

BreHas26

Velmi, velmi, velmi dobrý klip :-) Nejlepší videoklip je sice u písně "Stan", ale "No Love" je můj nejoblíbenější song. ()