poster

Pozůstalí (TV seriál)

 • USA

  The Leftovers

Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2014 - 2015, 19 h 19 min (Minutáž: 20x60 min)

Kamera:

Michael Slovis

Hudba:

Max Richter

Hrají:

Justin Theroux, Amy Brenneman, Ann Dowd, Christopher Eccleston, Michael Gaston, Natalie Gold, Marceline Hugot, Emily Meade, Liv Tyler, Max Carver, Charlie Carver, Chris Zylka, Scott Glenn, Paterson Joseph, Carrie Coon, Margaret Qualley, Annie Q., Tom Noonan, Sebastian Arcelus, Noah Unger, C.L. Simpson, Katt Masterson, Nadia Gan, Wayne Duvall, Remy Bennett, Fred Keel, Danny Flaherty, Regina King, Christy Choi, Kevin Carroll, Pernell Walker, Janel Moloney, Brett Butler, Sabbath Obot, Christina Saragaglia, Peter Berg, Lola Kirke, Adam LeFevre, Andrea Navedo, George Aloi, Travis Hammer, Dan Bittner, Peter Scanavino, Olga Sosnovska, Samrat Chakrabarti, Antonio Ortiz, Billy Magnussen, David Aaron Baker, Max Baker, Curtiss Cook, Ellen Parker, Wass Stevens, Johnny Hopkins, Scott William Winters, Darius McCrary, Steven Williams, Mark Linn-Baker, Brad Greenquist, Charlayne Woodard, Kenneth Wayne Bradley, Tony Mitchell, Bill Camp, Samuel Austin, Betty Buckley, Adina Porter, Richard Jackson, Jason Newman, Samuel Stinson, Jamie Tisdale, Gary Basaraba, Larry Jack Dotson, Joel Murray, Sonya Walger, Holt Boggs, Diego Wallraff, Katherine Willis, Sam Littlefield, Dustan Costine, Scott Jefferies, David Stokey, Jimmy Gonzales, Heather Kafka, Mark Harelik, Alon Aboutboul, Brad Leland, Sara Tomko, Violett Beane, Jennifer Griffin, Julian Gamble, David Hickey, Remy Auberjonois, Angel Pai, Catherine Curtin, Brendan Burke, Mike Houston, Briana Marin, Bill Heck, Brenda Isaacs Booth, Anthony A. Kung, Ray Wiederhold, Ben Taylor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  1. SÉRIE Velké podivné něco... snad od Twin Peaks jsem neviděl seriál, který by byl tak jiný. The Leftovers z toho však netěží tak, jak by mohl. Neříkám, že je to sračka, ale často to diváka - i přes výborné herecké výkony všech - nudí. 2. SÉRIE Od podivné první série jsme se dostali do městečka Jarden v Texasu, kde nám k některým původním postavám přibyly další - nové. Mnohem vyváženější, příjemně "weird" a musím zmínit skvělou hudební složku - ať už tu orchestrální či soundtrackovou.(23.9.2014)

 • Ant
  *****

  Jeden z nejlepších seriálů posledních let. Studie deprese a smutku. Finále poslední řady je jedna z emocionálně nejsilnějších věcí, co jsem v televizi za poslední dobu viděla. Justin Theroux a Carrie Noon si zaslouží Emmy jako málokdo. Jsou bechybní a emocionalně zničující stejně jako každý aspekt této seriálové události. 1. řada - 100%. 2. řada - 100%.(10.9.2014)

 • Khumbac
  ***

  Zatím solidní standart, uvidíme dál...(7.11.2014)

 • ..Lucas..
  *****

  Nejdepresivnější seriál, co jsem kdy viděl. Ale dokáže vtáhnout a zaujmout. Dlouho jsem se tak u nějakého seriálu netěšil na další díl. A Justin Theroux a Carrie Coon jsou prostě skvělí. A nesmím zapomenout na hudbu, ta je geniální. Je to prostě jedno z největších seriálových překvapení tohoto roku.(8.9.2014)

 • MartinezZ
  *

  Congratulationuju. Fakt má.málokdy se objeví něco, vyplněného postavami, které bych rád viděl už po pár minutách mrtvé. A tady je z toho celý první pilotní díl vznikajícího seriálu. Takže ne, tenhle díl mě nenalákal na očekávání každého dalšího dílu první série a následně čekání x měsíců na dotočení případného pokračování. Co postava, to psychopat. Drama / Fantasy / Mysteriózní / Hovadina(1.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace