Pozůstalí (TV seriál)

The Leftovers

Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2014 - 2017, 29 h 19 min (Minutáž: 20x60 min)

Max Richter

Justin Theroux, Amy Brenneman, Ann Dowd, Christopher Eccleston, Michael Gaston, Natalie Gold, Marceline Hugot, Emily Meade, Liv Tyler, Max Carver, Charlie Carver, Chris Zylka, Scott Glenn, Paterson Joseph, Carrie Coon, Margaret Qualley, Annie Q., Tom Noonan, Sebastian Arcelus, Noah Unger, C.L. Simpson, Katt Masterson, Nadia Gan, Wayne Duvall, Remy Bennett, Fred Keel, Danny Flaherty, Regina King, Christy Choi, Kevin Carroll, Pernell Walker, Janel Moloney, Brett Butler, Sabbath Obot, Christina Saragaglia, Peter Berg, Lola Kirke, Adam LeFevre, Andrea Navedo, George Aloi, Travis Hammer, Dan Bittner, Peter Scanavino, Olga Sosnovska, Samrat Chakrabarti, Antonio Ortiz, Billy Magnussen, David Aaron Baker, Max Baker, Curtiss Cook, Ellen Parker, Wass Stevens, Johnny Hopkins, Scott William Winters, Darius McCrary, Steven Williams, Mark Linn-Baker, Brad Greenquist, Charlayne Woodard, Kenneth Wayne Bradley, Tony Mitchell, Bill Camp, Samuel Austin, Betty Buckley, Adina Porter, Richard Jackson, Jason Newman, Samuel Stinson, Jamie Tisdale, Gary Basaraba, Larry Jack Dotson, Joel Murray, Sonya Walger, Holt Boggs, Diego Wallraff, Katherine Willis, Sam Littlefield, Dustan Costine, Scott Jefferies, David Stokey, Jimmy Gonzales, Heather Kafka, Mark Harelik, Alon Aboutboul, Brad Leland, Sara Tomko, Violett Beane, Jennifer Griffin, Julian Gamble, David Hickey, Remy Auberjonois, Angel Pai, Catherine Curtin, Brendan Burke, Mike Houston, Briana Marin, Bill Heck, Brenda Isaacs Booth, Anthony A. Kung, Ray Wiederhold, Ben Taylor, Amanda Warren, Jovan Adepo, Frank Harts, Damien Garvey, Katja Herbers, James Mackay, Lawrence Varnado, Kathy Rose Center, Craig Nigh

Spokojenost, zatím po 5 dílu.(13.11.2014)

// Jediný seriál, který existuje pouze proto, aby vás naučil ptát se "proč" namísto "kam" - Přijde vám to nefér? Uvažte si cihlu k noze a vydejte se do pekla. 1. řada - 90% / 2. řada - 100%(8.9.2014)

1.série: 4*(26.9.2014)

Zatím solidní standart, uvidíme dál...(7.11.2014)

100%. Po první sérii: Mimořádně nepředvídatelné a surrealistické s výjimečně inteligentním scénářem, přesně, jak to mám rád. Musím říct, že The Leftovers je jeden z mých velkých objevů posledních let a podle mě silně (i když trochu pochopitelně) nedoceněná excelentní umělecká deprese, která z nábožensky-psychologického potenciálu vyždímává maximum energie a nechce (a ani nemůže) se tvářit, že je pro všechny, protože je to seriál hoden tomu, aby u něj diváci nejen přemýšleli hluboko do sebe, ale aby u něj taky trochu zešíleli a upadali do stavů vnitřních změn, a to svou tvorbou umí málokdo (pocta Davidu Lynchovi). Závěr první řady bych navíc s klidem zařadil mezi nejepičtější seriálová finále. Unikát, který je potřeba vidět.(3.2.2016)