Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Handle
  *****

  Na Pitch Perfect 2 jsem se těšil, ale že to bude takhle dobrý jsem teda vůbec netušil! :) Skvělá jízda plná absurdního humoru. Děj je hnaný do extrémů, herečky ze sebe dělají krávy a melou hovna, čímž se jistě tak trochu poukazuje na pitomé lidi, stereotypy či hudební filmy... :) Neuvěřitelně jsem se bavil, tyhle sebeparodie miluju!(16.5.2015)

 • Tsuki
  ***

  Nadšení, jaké jsem měla z jedničky, se sice úplně neopakovalo, ale v kině to pobavilo. Tenhle film podle mě hodně sází na vtipné hlášky, které sice nebyly špatné, ale možná by to chtělo se spíš o něco víc soustředit na to, co má být ve filmu ústřední, totiž hudba. Hudebně mi tam oproti jedničce něco chybělo. Čísla sice byla parádní, ale z nějakého důvodu mě tam ani jedna písnička nenadchla maximálně, což se naopak u prvního dílu stalo. Přesto ještě hezký průměr. ~(2,9)~(20.6.2015)

 • Agent006
  **

  Oproti jedničce zklamání, a cappella nikdy nebyla víc gay než tady v podání Treblemakers. V čem tkví ten údajnej komediální talent Rebel Wilson nechť mi někdo objasní, pro mě to byla jedna z nejotravnějších filmových postav vůbec. V konečnym důsledku teda film nabízí jenom nešťastný scény, další nešťastný scény team building montáže okořeněný stupidním humorem a znásilnění FOB. Na dvě hvězdy zvedám po sentimentálním finálním čísle (který se ale drží stejný šablony, jako v prvním díle... ostatně jako celej film).(11.6.2015)

 • Figusek
  ****

  Tak mnozí zde tvrdí, že se jedná o slabší díl než je předchozí. Já nevím. Mě to přijde tak, že mezi jedničkou a dvojkou prostě jen proběhla reklama. Jeden čtyřhodinový film. Ovšem soutěž sborů zde byla daleko na vyšší úrovní, než v první dvouhodinovce. Především teda němečtí Das Sound Machine, kteří teda absolutně neměli konkurenci a měli s přehledem vše vyhrát, pač já se bavil a s úžasem na ně čuměl. Choreo, propracovanost, děs a temnota, opravdu pecka! Ovšem Bellas jsou Bellas a je jasné, že to muselo opět ladit "happy endem". No já se bavil solidně! 75%(27.9.2015)

 • Pajky3
  ***

  Na holky se dobře dívá, pěkně se to poslouchá, ale to je vše. Pro mě je to lepší než první díl, hlavním důvodem je to, že fekální humor už se vyjadřuje pouze slovně a ne názorně, jako tomu bylo dřív. Anna Kendrick je kočka a jen kvůli ní jsem se donutil dívat i na druhý díl, ale potěšilo i několik dalších seriálových tváří (zdravím Ground Floor) a pro mě úplně nová a neokoukaná Hailee Steinfeld. Jen nechápu, že tolik prostoru dostává Rebel Wilson AKA Fat Amy.(8.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace