• campix

Pokračování kasovně úspěšných hitů na tom často nebývají po stránce kvality nijak dobře a Pitch Perfect to jenom potvrzuje. Nejedná se o vůbec uvolněnou zábavu, všechno působí tak nějak násilně a uměle. Všechny postavy omílají to samé stále dokola. Druhý film se snaží recyklovat všechno úspěšné z prvního, ale vůbec to nevypadá přirozeně a po většinu času to rozhodně není ani nijak zábavné. Opakující se rádoby vtipné situace lezou stále více a více na nervy. První díl byl aka-svěží, ale pokračování bych tak řekl je aka-píčovina. Naštěstí celý dojem zachraňují sem tam povedené hudební coververze. Takhle Elizabeth Banks jako režisérka asi neprorazí.(11.8.2015)

• lopata555

Prečo súčasné moderné hudobné filmy nepoužívajú k hudbe hudobné nástroje? Tie niektoré pesničky sa vážne nedali počúvať. Mám pocit ako keby sa ich hudba zasekla v dobe kamenej s požitím tuc tuc a recitovania. Žiadne ukladanie slov do správnych tónov (možno až ten záver v poslednej pesničke). Keď už to chceli podať dajako z hľadiska pop/repu či čo to vlastne malo byť tak to mohli aspoň skúsiť ako klik . Ale možno som už starý na "modernú hudbu" a len moc frflem. Každopádne oceňujem, že sa to zaobišlo bez zvratkov. Ale zas jednotka aspoň ťažila z výstrihu slečny Kendrickovej, tu bolo tých záberov len pár :D.(8.12.2015)

Das sound machine byli nějak dost podobně stylizovaní do Rammstein. A nejen oblečením a vystupování, ale na začátku zazněl song, kterej mají Rammstein v repertoáru. Enyvej to bylo koukatelný, baví mě tyhle acapella mashupy (čuměl jsem když začali bitches zpívat Nera-promises) a ten acapella betl byl suprovej (kris-kros - jump) , to nemělo chybu. Jinak dějově upatlaný a pičoidní jako Fat Amy sama. I tak se mi to líbilo,ale víceméně spíš kvůli hudbě než ději. 60%(20.8.2015)

Suprové stejně jako první díl. Všechny Belly mě zas a znova bavily, až na nový přírůstek - ten mě tam spíš iritoval aneb o Hailee už jsem dnes jednou psala, takže stačilo. Zajímavý sestřih byl při jejich zkoušení. Zajímavě debilní sestřih bych to nazvala, protože člověk ten roztříštěný obraz na asi nějakých 12 scén nestíhal sledovat... silně chaotické.. možná nebylo, co vidět, ale člověk měl rozhodně pocit, že mu muselo něco utéct. Za to scéna, jak jela Amy na kanoi za Bumperem a zpívala.. jooo tam vám nemohlo nic utéct.. jen jste si říkali Wtf? Wtf? Proč to dělá? A přitom jste se chlamali. Taky se tu vyskytuje zvláštní fakt, že když jste na světové soutěži, kdy všechny národnosti zpívají ve svém jazyce, tak jen Němci, jako ti úhlavní nepřátelé, zpívají v angličtině a ne němčině. Hmm? Čím to asi tak bude... Už vím, tenhle film je z americké produkce. Každopádně tak jak tak, jsem na konci při závěrečném songu byla dojatá... nečekaně. A ač vám přijde, že jsem to teď spíš jen zkritizovala, nenechte se zmást.. já si Pitch perfect 2 naprosto užívala.(31.7.2015)

• TonyClifton

V podstatě stejná analogie jako s první řadou Glee (a tímhle jedničkou), obojí jsem měl moc rád a druhou řadu jsem zabalil po pár dílech, protože mi bylo neskutečně trapně a už jsem si ani nepamatoval, co se mi líbilo u jedničky. Tohle jsem vydržel asi půl hodiny, strašná trapnost a zoufalost. 2/10(8.6.2015)