Dokonce i pokračování je skvělé. Fat Amy mě baví ze všech asi nejvíce a můžu říct, že kdyby tam nebyla ona, tak by to byl obyčejný průměrný hudební film, ale s ní to má šťávu. Opět jsem se pobavila a při neděli odpočinula.(21.6.2015)

• lopata555

Prečo súčasné moderné hudobné filmy nepoužívajú k hudbe hudobné nástroje? Tie niektoré pesničky sa vážne nedali počúvať. Mám pocit ako keby sa ich hudba zasekla v dobe kamenej s požitím tuc tuc a recitovania. Žiadne ukladanie slov do správnych tónov (možno až ten záver v poslednej pesničke). Keď už to chceli podať dajako z hľadiska pop/repu či čo to vlastne malo byť tak to mohli aspoň skúsiť ako klik . Ale možno som už starý na "modernú hudbu" a len moc frflem. Každopádne oceňujem, že sa to zaobišlo bez zvratkov. Ale zas jednotka aspoň ťažila z výstrihu slečny Kendrickovej, tu bolo tých záberov len pár :D.(8.12.2015)

Suprové stejně jako první díl. Všechny Belly mě zas a znova bavily, až na nový přírůstek - ten mě tam spíš iritoval aneb o Hailee už jsem dnes jednou psala, takže stačilo. Zajímavý sestřih byl při jejich zkoušení. Zajímavě debilní sestřih bych to nazvala, protože člověk ten roztříštěný obraz na asi nějakých 12 scén nestíhal sledovat... silně chaotické.. možná nebylo, co vidět, ale člověk měl rozhodně pocit, že mu muselo něco utéct. Za to scéna, jak jela Amy na kanoi za Bumperem a zpívala.. jooo tam vám nemohlo nic utéct.. jen jste si říkali Wtf? Wtf? Proč to dělá? A přitom jste se chlamali. Taky se tu vyskytuje zvláštní fakt, že když jste na světové soutěži, kdy všechny národnosti zpívají ve svém jazyce, tak jen Němci, jako ti úhlavní nepřátelé, zpívají v angličtině a ne němčině. Hmm? Čím to asi tak bude... Už vím, tenhle film je z americké produkce. Každopádně tak jak tak, jsem na konci při závěrečném songu byla dojatá... nečekaně. A ač vám přijde, že jsem to teď spíš jen zkritizovala, nenechte se zmást.. já si Pitch perfect 2 naprosto užívala.(31.7.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Poslední dobrej německej zpěvák byl David Hasslehoff." Tak to je odvážné tvrzení, protože na scénu nastupují árijsky přesní Das Sound Machine a ti mě baví mnohem víc než titulní Bellas. Ty jsou totiž na můj vkus příliš multikulti - bílá, žlutá, hnědá, černá, štíhlá, tlustá, chytrá, hloupá, Australanka, hetero, lesba a kdo ví co ještě. Mne problémy tohoto nesourodého spolku napodruhé už nebavily, ale to závěrečné vystoupení bylo fajn. Avšak nejlepší byli komentátoři, protože ti si své role evidentně užívali.(4.1.2016)

I přes změnu režiséra prakticky totožné, jako předchozí díl. Což ve výsledku není zas tak úplně na škodu.(14.6.2016)

• - Herečka Rebel Wilson veřejně prohlásila, že chce jako jednu z Bellas obsadit zpěvačku Demi Lovato, ale ta se v té době rozhodla zaměřit na její hudbu a tour. (willy1)

• - Ve scéně, kdy se Barden Bellas fotí před domem, se neshoduje snímaná skutečnost s výsledným snímkem. Např. dívka vlevo nahoře je na snímku úplně vzadu, další dívky mají ruce v jiné poloze a Chloe (Brittany Snow) nedrží fotoaparát. (M1k3k)

• - Herci Skylar Astin a Anna Camp spolu během natáčení začali chodit. Vysloužili si tím přezdívku "The Pitch Perfect Couple". (Stanley619)