Super, já si to docela i užil. Je to fajn oddechovka a Flashlight je prostě bezkonkurenční. Rád bych i hvězdu přidal za oba filmy, ale odrazovej můstek od průměrnosti se mi k tomu hledá těžko. 70%(19.9.2015)

Sebeshazující bandička super holek, které se snaží vyhrát nějakou pěveckou soutěž. O to naštěstí nejde. Příběh je vedlejší, když vidíte Obamu zírat na vagínu Rebel Wilson, nebo Snoop Doga zpívat vánoční koledy. Ohromně zábavná komedie s perfektně načasovanými gagy (Elizabeth Banks má k humoru zcela jistě blízko i v soukromí) a celou řadou potenciálně kultovních postav.(27.7.2015)

Das sound machine byli nějak dost podobně stylizovaní do Rammstein. A nejen oblečením a vystupování, ale na začátku zazněl song, kterej mají Rammstein v repertoáru. Enyvej to bylo koukatelný, baví mě tyhle acapella mashupy (čuměl jsem když začali bitches zpívat Nera-promises) a ten acapella betl byl suprovej (kris-kros - jump) , to nemělo chybu. Jinak dějově upatlaný a pičoidní jako Fat Amy sama. I tak se mi to líbilo,ale víceméně spíš kvůli hudbě než ději. 60%(20.8.2015)

Lepší než jednička, uvolněnější i stejně pohodové, skoro se mi chtělo napálit čvrtou hvězdu, ale to by se tu v tanečních číslech holkám nesměly vyměnit sukně za kalhoty. Ten americkej konec byl očekávatelnej už od pohledu na plakát, nebo od znalosti prvního dílu, ale stejně stojím zatím že Něm*ůráci váleli jednoznačně ze všech acapell nejvíc a to i v samotném závěru. Na jejich představení bych se ochotně jela někam podívat živě a věřím, že bych z toho měla vaječníky rvoucí zážitek. A možná i podobně nahlodanou sexualitu jako Anna Kendrick při jakémkoli střetu s tou jejich fräulein. 70%(24.7.2015)

Suprové stejně jako první díl. Všechny Belly mě zas a znova bavily, až na nový přírůstek - ten mě tam spíš iritoval aneb o Hailee už jsem dnes jednou psala, takže stačilo. Zajímavý sestřih byl při jejich zkoušení. Zajímavě debilní sestřih bych to nazvala, protože člověk ten roztříštěný obraz na asi nějakých 12 scén nestíhal sledovat... silně chaotické.. možná nebylo, co vidět, ale člověk měl rozhodně pocit, že mu muselo něco utéct. Za to scéna, jak jela Amy na kanoi za Bumperem a zpívala.. jooo tam vám nemohlo nic utéct.. jen jste si říkali Wtf? Wtf? Proč to dělá? A přitom jste se chlamali. Taky se tu vyskytuje zvláštní fakt, že když jste na světové soutěži, kdy všechny národnosti zpívají ve svém jazyce, tak jen Němci, jako ti úhlavní nepřátelé, zpívají v angličtině a ne němčině. Hmm? Čím to asi tak bude... Už vím, tenhle film je z americké produkce. Každopádně tak jak tak, jsem na konci při závěrečném songu byla dojatá... nečekaně. A ač vám přijde, že jsem to teď spíš jen zkritizovala, nenechte se zmást.. já si Pitch perfect 2 naprosto užívala.(31.7.2015)