Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Doudis19
  ****

  Sebeshazující bandička super holek, které se snaží vyhrát nějakou pěveckou soutěž. O to naštěstí nejde. Příběh je vedlejší, když vidíte Obamu zírat na vagínu Rebel Wilson, nebo Snoop Doga zpívat vánoční koledy. Ohromně zábavná komedie s perfektně načasovanými gagy (Elizabeth Banks má k humoru zcela jistě blízko i v soukromí) a celou řadou potenciálně kultovních postav.(27.7.2015)

 • Foox
  ***

  Houpačka jak vyšitá. Cestou nahoru se člověk upřímně zasměje, ale cestou dolu přijde se štěstím jen nuda. Oproti jedničce se nezkouší vlastně nic nového, jen přibude nějaká nová postava a jede se úplně stejně. Což vůbec nevadí, holky jsou poměrně sympatické, takže už jenom z principu se jim snadno fandí, ale bohužel zhruba polovina jejich hlášek, či vtipů stojí dost za hovno a to nejvíce ubírá feel good atmosféru. I tak se vlastně rád podívám na trojku, která určitě přijde. 50%(15.7.2015)

 • playboxguest
  ***

  Lepší než jednička, uvolněnější i stejně pohodové, skoro se mi chtělo napálit čvrtou hvězdu, ale to by se tu v tanečních číslech holkám nesměly vyměnit sukně za kalhoty. Ten americkej konec byl očekávatelnej už od pohledu na plakát, nebo od znalosti prvního dílu, ale stejně stojím zatím že Něm*ůráci váleli jednoznačně ze všech acapell nejvíc a to i v samotném závěru. Na jejich představení bych se ochotně jela někam podívat živě a věřím, že bych z toho měla vaječníky rvoucí zážitek. A možná i podobně nahlodanou sexualitu jako Anna Kendrick při jakémkoli střetu s tou jejich fräulein. 70%(24.7.2015)

 • campix
  **

  Pokračování kasovně úspěšných hitů na tom často nebývají po stránce kvality nijak dobře a Pitch Perfect to jenom potvrzuje. Nejedná se o vůbec uvolněnou zábavu, všechno působí tak nějak násilně a uměle. Všechny postavy omílají to samé stále dokola. Druhý film se snaží recyklovat všechno úspěšné z prvního, ale vůbec to nevypadá přirozeně a po většinu času to rozhodně není ani nijak zábavné. Opakující se rádoby vtipné situace lezou stále více a více na nervy. První díl byl aka-svěží, ale pokračování bych tak řekl je aka-píčovina. Naštěstí celý dojem zachraňují sem tam povedené hudební coververze. Takhle Elizabeth Banks jako režisérka asi neprorazí.(11.8.2015)

 • eLeR
  ***

  Už ani Rebel, a ani Hana Mae nemali také hlášky ako v jednotke, ale čo ma veľmi sklamalo boli aranžmány songov ... veľká bieda. V poslednom vystúpení bola ale Hailee vskutku nádherná.(21.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace