Už ani Rebel, a ani Hana Mae nemali také hlášky ako v jednotke, ale čo ma veľmi sklamalo boli aranžmány songov ... veľká bieda. V poslednom vystúpení bola ale Hailee vskutku nádherná.(21.7.2015)

Srovnám-li to s prvním dílem, tak se mi toto zamlouvalo o něco víc. Anna už nebyla tak prkenná a dokázala, že hrát umí. To mi na ní v prvním díle vadilo, tam jsem měl s ní problém. Každopádně trojku už prosím ne.(1.12.2015)

Trošku tomu chybělo kouzlo prvního dílu, ale pořád šlo o docela dobrý film. Námět byl celkem neoriginální, ale to mi tu vůbec nevadilo. Písničky se mi vesměs líbily snad i víc než v prvním díle, vtipů tam bylo o něco méně, ale i přesto jsem se místama dost nasmála (Amy na loďce a celý ten kempovací výlet). Přišlo mi teda trošku zvláštní, že všichni v týmu odmaturovali a zbyla tam jen jedna, takže mi není úplně jasný jak sama zvládne utáhnout nábor a pak je secvičit dohromady (a upřímně doufám, že je nenapadne o tom točit trojku, protože bez původního castu Anna Kendrick, Brittany Snow a Rebel Wilson by to už nebylo ono), ale to je maličkost. 4* a potěšilo mě, že si zazpívali Cups. :)(30.8.2015)

Primárně se musím vyjádřit k titulkům, jež BOJBENDU přiřkli název "Uširváči", z čehož mě po dobu celého filmu bolela ta moje pomněnkově modrá kukadla. Vrchní upírka si jede to svoje flow a na přátelství založené na infantilní zábavě zvysoka jebe. Tlustá AMY WAJNHAUZ se nechce vázat, ono se ani není čimu divit, tuhle kozu uživit vyjde na dvě průměrné výplaty. V komparaci s jedničkou je znatelné citelné snížení úrovně. Této skutečnosti možná také pomohl výskyt těch německých nazy, jež nedodržovali předepsaný dress code. 60%(29.9.2015)

Mnohem lepší než jednička. Co se alespoň příběhu a zábavnosti týče. Písničky byly lepší asi v jedničce. A Rebel Wilson zase válí, ta prostě neni normální :D :D(18.5.2015)