Film jsem si bez pochyby užila. Hodně jsem se nasmála, příjemně se na to koukalo... Ale čím to je, že se tvůrci vždy snaží předčit první film a tak přidají do druhého filmu více vrstev a více dějových linek? První film se odvíjel velmi přímočaře a plynula jako špulka niti a tento, druhý, film se postupně rozmotává jako klubko vlny. Zmateně a ze všech stran. Kempování nemuselo být, sexuální zmatenost Bacy z německé zpěvačky nemusela být, Bumper nemusel být, ta soutěž u toho A-capalleového fanouška ve sklepě nemusela být... Nová Bella, která to měla pravděpodobně okořenit, byla naprosto nevýrazná a nudná... Ale jinak se mi film opravdu líbil! :D Jen prostě to bylo zbytečně zkomplikované. Jednička je srdeční záležitost a nemyslím si, že by bylo pokračování lepší. 4*(20.5.2015)

Mnohem lepší než jednička. Co se alespoň příběhu a zábavnosti týče. Písničky byly lepší asi v jedničce. A Rebel Wilson zase válí, ta prostě neni normální :D :D(18.5.2015)

Hudební, acapela, občas vtip, Fat Amy x celkem nuda, prostě dvojka. Je takovým pravidlem, že pokračování filmů nikdy nemá takové grády jako jednička. A u Pitch Perfect se to bohužel tak stalo. Písničky nebyly příliš dobré, snad kromě Muse, a poslední srdcovky. Děj také trošku pokulhával, nejlepší asi stmelovací tábor a hlavně Fat Amy, ta je prostě nezastavitelná. Takové na stejné brdo, trojku už ne, prosím. ..a prej trojka bude.. (11.8.2015)

Uzpívaný, bláznivý, holky jsou zpět a aby vydržely tak musí své hlasivky sladit ještě lépe. Po technické stránce není filmu co vytknout, což se projevuje hlavně při hudebních kláních, které jsou na výbornou a kvůli kterým se tenhle muzikální spolek stále schází. Je to zábavné, některé forky jsou lepší, jiné trapnější a po celou délku to filmu skutečně hraje. Plus: maj v týmu Annu.(30.8.2015)

Primárně se musím vyjádřit k titulkům, jež BOJBENDU přiřkli název "Uširváči", z čehož mě po dobu celého filmu bolela ta moje pomněnkově modrá kukadla. Vrchní upírka si jede to svoje flow a na přátelství založené na infantilní zábavě zvysoka jebe. Tlustá AMY WAJNHAUZ se nechce vázat, ono se ani není čimu divit, tuhle kozu uživit vyjde na dvě průměrné výplaty. V komparaci s jedničkou je znatelné citelné snížení úrovně. Této skutečnosti možná také pomohl výskyt těch německých nazy, jež nedodržovali předepsaný dress code. 60%(29.9.2015)