Amores perros - Láska je kurva

Love's a Bitch

Love Dogs

Thriller / Drama / Krimi

Mexiko, 2000, 154 min

Ako aj pri filme Babel tak aj tu Inárritu použil niekoľko neúmyselne sa prelínajúcych tažkých životných situácií. Amores perros mi prišiel viac akčnejší a dramatyckejší aj keď druhá polovica filmu už nebola taká dejovo dynamická ako prvá, ale výsledok sa mu určite podaril.(31.1.2011)

Docela se mi to líbilo, zejména pak zajímavé propojení jednotlivých povídek, které vrcholí až na samotném konci. Každopádně jsme chtěl říct hlavně jedno, tenhle snímek hodně vypovídá o mezilidských vztazích a láska, ta je opravdu kurva. [TOP 19/13 86%](12.12.2006)

O ano, na svete platia len dve univerzalne pravdy, a to, ze "prachy robia cloveka" a ze "laska je kurva"... Po vzhliadnuti tohto snimku budete mat aj tretiu pravdu: Zivot je kruty, ale zaroven tak nadherny...(12.9.2006)

Perfektne zvladnuty prechod mezi jednotlivymi castmi, ale druha 'povidka" me dost zklamala, takze "jen" ****. Ale presto super.(4.7.2002)

Nebýt té prostřední "kapitoly", mohlo to být téměř dokonalé. Takhle je to jen velmi dobré.(21.1.2005)