• MartinezZ
  ***

  Jednoznačným plusem je tu vyšetřování jednoho stále se více rozplétajícího se případu, přičemž se to povedlo napsat a ukočírovat tak, že to v těch šesti dílech nepůsobí natahovaně ani trapně - což je v podstatě až zvláštní. Jako elké mínus ale beru zahození mnoha postav z předchozí Krominálky 1: Hádek? Pauhofová? Jen letmá zmínka o tom, že šéfa vyrazili? Zakulacený Suchařípa ml. měl dostat rovnou roli Ninji, aby to ještě více bilo do očí, Saša se tam taky hýbal jak slon v porcelánu, nicméně překvapila Rybová, Kňažko taky nezklamal a Langmajera bylo nějak málo, ačkoliv mi nějak neseděla jeho (domnělá?) role z Kriminálky 1 vs. jeho role v Kriminálce 2. Fialová stále kašle na syna a raději leze všechno tajné kdákat exšéfovi, ze syna mezitím vyrost puberťácký fracek, tahající si domů nějakou couru bez nutných výchovných facek a ještě má držky, že by měl automaticky chytit takovou, že setrvačností omlátí všechna futra v bytě. Závěrečný Kňažkův recitál ale už byla fakt pakárna, stejně tak jako procitnutí HItmanky. Má to svoje plusy i mínusy oproti Kriminálce 1, ale nevidím důvod ta hodnotit nějak lépe, koukatelností mi to přišlo nějak nastejno - neurazí, ale zahraniční televize se o to asi nepoperou a DVD taky nebudou prodejními BestCelery.(12.3.2014)

 • klerik
  **

  Po prvých dobrých ohlasoch, sklamanie. Jednotka je celkom fajn, ale ma pár debilných dielov. Dvojka má jeden príbeh, ale robí z diváka debila. Neusutále vysvetľovanie a zbytočné tliachanie (Kňažko je až do poslednej epizódy totálne zbytočný). Policajti často niečo zistia a potom nad tým rozmýšľajú a opäť sa dostávajú k tomu istému ako v nejakej blbej telenovele. Snaha spraviť miesto klasickej kriminálky triler je chválihodný, ale v tomto málo napínavom prevedení skôr úsmevný. Za snahu by som dal tri, ale toľko som dal MESTU TIEŇOV...(14.4.2016)

 • zette
  ****

  Od prvni serie velky krok dopredu. Hodnotim velmi pozitivne, ze se cela serie zaobira jednim komplikovanym pripadem, ktery me bavil a tesil jsem se na kazdy novy dil. Spousta zajimavych postav. Fialova podava lepsi herecky vykon nez v jednicce. Vyborny je Knazko, Maly a prekvapila i Rybova, ktere to seklo. Naopak kritizuji Rasilova, ktery se do role policisty skutecne nehodi a Jana Kanyzu. Vzhledem ke stavu serialoveho Lasicy se mohli zminit i o jeho pritelkyni z prvni serie (Vasaryova). Jinak vsak neni serialu moc co vytknout, zadne trapne dialogy ci sceny. Po technicke strance take dobre zvladnute. Pro me jeden z nejlepsich serialu od rozdeleni republik.(12.10.2014)

 • carlos 2010
  **

  Idealizovaná inteligencia našich kriminalistov.(24.5.2014)

 • Sonnery
  ****

  Paráda. Ve srovnání se světovým standardem to je sice místama na úrovni školní besídky základní školy v Luhačovicích, ale i tak jde o OBROVSKEJ skok kupředu - pojetím (jeden velký případ), hudbou (kupodivu sedí), hereckými výkony i režií. Jo a je hrozná prdel pozorovat Sašu Rašilova v akčních scénách, protože jestli si při močení drží pinďoura stejně skvěle, jako zbraň, tak po něm musí mít mokrý vlasy.(17.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace