Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Ačkoliv německé komedie budou v mém podvědomí navždy německými komediemi (tj. špatnými filmy), dal jsem tomuto snímku šanci a nebylo to nejhorší rozhodnutí. Do vlaku vskutku ideální, člověk u toho nemusí výrazně přemýšlet a překvapí ho občas dobře pálené hlášky, které nejdou daleko k vulgarismu - ovšem inteligentně umístěnému. Takže víceméně příjemná věc na odreagování, akorát mám pocit, že Německo nemá žádnou jinou ženskou herečku nežli Karoline Herfurth, která je právě neblahou připomínkou příšerných německých pokusů o teenagerské komedie...(25.8.2014)

 • Psema
  *****

  Dabing to povysuje na uroven kalebne-cinefilni tutovky. Nejlepsi ale je, ze je to dobre, misty az podvratne napsany.(26.8.2014)

 • LiVentura
  ****

  Na Němce velmi vtipné a pohodové.. :-)(20.7.2015)

 • Aky
  *****

  Na německou provenienci nečekaně vtipná a lehkonohá gangstersko-učitelská komedie tažená zejména skvělým a roztomilým Elyas M'Barekem. Každého, kdo si vzpomíná na suchopár školy a chce se bavit, tahle šňůra komických situací a vtípků musí pohladit duši.(8.2.2015)

 • Davies182
  ***

  Záchvaty smíchu jsem netrpěl, pobavil jsem se ale královsky. Zeki je velkej borec a třídu si pohlídat umí, dvojka padne co nejdřív v rámci několika nejbližších dnů. Má to skvělej soundtrack!(17.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace