Pane jo, to byl nářez! Znáte to. Rozhodne se, že půjdete do kina, ale dávají jen věci co už jste viděli a nebo co vidět ani nechcete. A pak tu je film American Ultra. Nějak jsem ani nevěděla o čem to je, mrkla jsem jen na herce a už mazala do auta. A JO JO JO JO JO!!! Celou dobu z toho na mě dýchal Zombieland (což je zvláštní, jelikož to má společného jen herce a kameru) a naprosto skvěle jsem se celý 96 minut bavila. Dokonalé a vtipné reakce postav, dialogy k popukání a akční scény epické. Konec v obchoďáku? Jasný Zombieland :D Samozřejmě, že je film strašně přehnaný a když se to vezme kolem a kolem tak je to hrozná sračka, ale když to vezmete rovnou za nosem a budete se držet té nadsázky, kterou je film prosáklý, budete se bavit královsky jako já. 5* ///Jednu chybu jim ovšem neodpustím. Oni je zatkli, dali do vazby, vzali jim osobní věci a Mike i přesto má u sebe ten svůj prstýnek? To asi ne no...///(16.9.2015)

• Bebacek

Weird. Really.(24.8.2015)

• heyda

Nevím, jak vám, ale mně přišlo, jak kdyby měl režisér nutkání za každou cenu kopírovat Kingsmana, případně Kick ass, prostě klasické Vaughnovky, které jsou od začátku vymazlené, chytlavé a intelignentí, ale bohužel Nourizadeh nedosahuje takových kvalit a je to hrozně znát. Aspoň, že miluju Kristen Steward a Eisenberg je sympaťák i s mačetou. Každému proto dávám jednu hvězdu, ale film sám o sobě nemá žádnou hodnotu. Je mi líto.(22.10.2015)

• gogo76

Nepochopil som, čo to vlastne malo byť. Paródia na Jasona Bourna alebo Jamesa Bonda? Vážny thriller? Ak dáme stranou fakt, že neznášam Jesseho Eisenberga, Bill Pulman hrá snáď svoju najhoršiu rolu, v príbehu je chaos a celkovo nejasné žánrové zaradenie, tak mi ostáva len sympatická K. Stewart. Dialógy sú však hrozné a celkovo mi z toho vychádza hovadina a je jedno z akej strany sa na to pozerám. Až záverečné titulky ukázali, že režisér to pravdepodobne nemyslel vážne... Nemám veľmi čo pochváliť a aj tých 95 minút bolo nekonečných. Strata času i nervov. 40%.(23.6.2016)

Zápletka "neškodný hulič z maloměsta je ve skutečnosti spící superagent CIA" měla rozhodně potenciál na onu avizovanou vyhulenou akční komedii. Komedie se ale nekoná, protože tvůrci se z nějakého neznámého důvodu rozhodli natočit víceméně vážný až melancholický akční film, kde je hulení a humoru jako šafránu. Jediné, co funguje je akce, které je dostatek a má sympatické vychytávky, a fajn obsazení (Connie Britton z AMERICAN HORROR STORY a Topher Grace potěšili).(17.10.2015)

• - Jesse Eisenberg trénoval niekoľko mesiacov pred natáčaním denne filipínske bojové umenia. Jeho trénerom bol rodený Filipínčan, Robert Alonzo, ktorý pracuje ako koordinátor kaskadérov a choreograf bojových scén. Podieľal sa napríklad aj na natáčaní bojových scén vo filmoch Jack Reacher (2012) a Start Trek (2009). (ywo666)

• - John Leguizamo (Rose) se při natáčení týden nemyl. Jeho postava chodí neustále bez trička a trup má celý potetovaný. Vytváření všech jeho tetování zabralo čtyři hodiny, pokud se však nemyl a nepotil, tetování vydrželo déle - a on tak nemusel každý den trávit 4 hodiny v maskérně. (Ajjinka)

• - Scenárista Max Landis prozradil, že si název filmu napsal na ruku lihovým fixem na jedné house party, kde jej vymyslel. (Ajjinka)