• claudel

Americká ultra blbost, co víc k tomu napsat. Nanejvýš, že Kristen Stewart je sexy a umí dobře hrát, i když jde o blbost.(22.1.2016)

Pane jo, to byl nářez! Znáte to. Rozhodne se, že půjdete do kina, ale dávají jen věci co už jste viděli a nebo co vidět ani nechcete. A pak tu je film American Ultra. Nějak jsem ani nevěděla o čem to je, mrkla jsem jen na herce a už mazala do auta. A JO JO JO JO JO!!! Celou dobu z toho na mě dýchal Zombieland (což je zvláštní, jelikož to má společného jen herce a kameru) a naprosto skvěle jsem se celý 96 minut bavila. Dokonalé a vtipné reakce postav, dialogy k popukání a akční scény epické. Konec v obchoďáku? Jasný Zombieland :D Samozřejmě, že je film strašně přehnaný a když se to vezme kolem a kolem tak je to hrozná sračka, ale když to vezmete rovnou za nosem a budete se držet té nadsázky, kterou je film prosáklý, budete se bavit královsky jako já. 5* ///Jednu chybu jim ovšem neodpustím. Oni je zatkli, dali do vazby, vzali jim osobní věci a Mike i přesto má u sebe ten svůj prstýnek? To asi ne no...///(16.9.2015)

• Ouwen

50% - Sympatické hlavní duo, Stewartová je fakt kočka a Eisenberg paroduje sebe samého, má dobré hlášky a dokonce v akci si vede solidně. Zbytek mne nezaujal - akce požehnaně, Rko a nejlépe si vedou souboje, výtečná choreografie, mají minimum střihů, dobré úhly kamer, chvaty jde vidět a u toho odzbrojování mi štěstím slzil zrak. Pěkný vizuál, suprová hudba. Jen mne to nějak moc nebavilo, i přes adekvátní tempo se to nějak táhne a spousta dialogů mi trhala uši. Asi takhle, zlatej střed. :-)(16.11.2015)

• JohnCZ

Takhle žánrové roztříštěný film jsem už dlouho neviděl. Chvíli se film snaží brát vážně a střídá jednu krvavou scénu za druhou a chvíli tam zase pobíhají pošahaní agenti v herecké křeči jak z nějaké bláznivé grotesky, kteří jsou všechno, jen ne vtipní. Komedie to opravdu moc není, to se jen film snaží být tak moc cool, že to působí spíš až trapně. Snaha napodobit Chucka nebo Zombieland je jasná, ale kvalitativně je American Ultra úplně někde jinde. Celá ta CIA zobrazená ve filmu působí úplně nepovedeně.(29.11.2015)

• heyda

Nevím, jak vám, ale mně přišlo, jak kdyby měl režisér nutkání za každou cenu kopírovat Kingsmana, případně Kick ass, prostě klasické Vaughnovky, které jsou od začátku vymazlené, chytlavé a intelignentí, ale bohužel Nourizadeh nedosahuje takových kvalit a je to hrozně znát. Aspoň, že miluju Kristen Steward a Eisenberg je sympaťák i s mačetou. Každému proto dávám jednu hvězdu, ale film sám o sobě nemá žádnou hodnotu. Je mi líto.(22.10.2015)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans a jeho okolí po dobu 43 dní. (Ajjinka)

• - Jesse Eisenberg trénoval niekoľko mesiacov pred natáčaním denne filipínske bojové umenia. Jeho trénerom bol rodený Filipínčan, Robert Alonzo, ktorý pracuje ako koordinátor kaskadérov a choreograf bojových scén. Podieľal sa napríklad aj na natáčaní bojových scén vo filmoch Jack Reacher (2012) a Start Trek (2009). (ywo666)

• - Z marketingových a reklamných dôvodov spoločnosť Lionsgate na Comic-Cone v San Diegu rozdávala zdarma marihuanové jointy každému, kto mal povolenie od lekára. (Da_reba)