Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  Naprosto parádní a oddychovej úlet, čekal sem sice trochu víc humoru, ale akce je naprosto výtečná, příběh řádně ujetej a v hlavních rolích dost možná nejsympatičtější mladá herecká dvojka současnosti.Kristen miluju od malinka a Eisenberg jen potvrdil, že kromě něj a Yelchina není momentálně v Hollywoodu lepšího mladého herce.Možná se od filmu čekalo asi víc, především humoru, ale mě ta vážnější nota bavila a brutálních eRkových filmů se v dnešní době do kin moc nedostává.Já se bavil náramně.80%.(25.11.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Ano, je to ztřeštěná konina s inspirací u Bournea a Washingotonova Equalizeru (tohle se mi u filmu vybavovalo) se za vlasy přitaženými postavami, jejich konáním i samotným zvratem "všechno je to vlastně takhle". A i přes poněkud místy zbytečnou míru násilí a stříkající krve to bylo ještě v míře, kterou jsem byl schopen zkousnout a tak jsem se i bavil, ale popravdě asi hlavně díky Eisenbergovi, který byl správně zakřiknutý a vyjukaný. Nevím, jestli z Kristen bude v boudnu nějaká herečka nebo skončí u béčkové produkce, ale tady mi přišla taková... stejně nevýrazná jako ve všech jejích "poststmívajících" štacích. No a pak sál za zmínku snad jen vyšinutý Smíšek a to bylo všechno. Ano, viděl jsem to a nebolelo to. K lepšímu zážitku to tomu ale přeci jen něco chybělo a ne, už to nemusím vidět kdy znovu. Tu pomyslnou půlhvězdičku filmu tedy seberu, byť v rámci místního hodnocení to ty průměrné *** ve výsledku stále mít bude.(15.9.2015)

 • papaJA21
  **

  Kdyby tomu dali alespoň trochu slušný děj, nebo smysl mohla to být fajn podívaná. Ale je to tak strašně slaboduché, že to už ani není vtipné.(27.11.2015)

 • milka
  ****

  Tohle budete buď milovat, nebo nenávidět. A já naštěstí patřím do té první kategorie. Totální úlet, který se po mimózním startu až nečekaně rozjede. Humor to sice místy malinko drhne a rozhodně nesedne každému. Jinak tu ale máme až nečekaně odsýpající zábavu plnou skvěle natočené a sympaticky brutální akce (finále v supermarketu vládne) a hlavně sympatické obsazení v čele s vyhuleným Eisenbergem, přehrávajícím Gogginsem a po delší době zase správně cute Kristen Stewart. Na jednu stranu se nedivím, že to díky svému výstřednímu stylu propadlo, i přesto si však tenhle nenápadný úlet rozhodně zaslouží váš divácký pokus. Já si totiž tuhle akční šílenost kdykoliv rád pustím znovu. 70%(5.12.2015)

 • Morholt
  ***

  Našláplé a překvapivě krvavé akční béčko s komediálním nádechem, které možná mohlo patřit k žánrovkám roku, ale to by tvůrci nesměli mít touhu totálně podělat casting. Když přivřu oči, tak Eisenberg byl pouze nevyhovující a zase bych mu jeho projev příliš nevyčítal, protože v akčním žánru se evidentně necítil dobře a aspoň se snažil. Kristen Stewart se naopak ani nesnažila a předvedla ukázkově špatný projev. Po tomhle by měla být ráda za epizodní roličku v jihoamerické soap opeře. Alespoň že záporáci se povedli, ale ti ten pocit promrhané příležitosti zakryjí jen těžko. 55%(18.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace