Takže moja obľúbenkyňa pobehuje v seconďáckom oblečení a pri tom jej sekunduje večne zhulený expredstaviteľ tvorcu Facebooku. To, že je Kristen Stewart sexy v každom políčku filmu a to, že si Jesse Eisenberg strihol ďalšiu zo svojich zvyčajne nezvyčajných úloh neodvráti fakt, že všetky tie príbehové zápletky, popretkávané pomaly matrixovskými akčnými scénami, zahadzujú všetok ten herecký talent do hnoja. Škoda, lebo nádej na akčnú komédiu roka, sa v tomto prípade vytráca z minúty na minútu.(18.4.2016)

Vcelku fajn zábava. Potěší svižné tempo, Rko a celkem nápaditá akce, ničím jiným už film nedisponuje. Eisenenberg i Stewart je nesympatická dvojice, především sledovat Eisenberga v akci bylo podivné a bez šťávy. Nenudil jsem se, ale z námětu se dalo vymáčknout více. 60%(12.11.2015)

• luka4615

Nějak nechápu, pro kterou cílovou skupinu byl film American Ultra určen. Pro huliče? Pro fanoušky akčních filmů, nebo možná pro fanoušky konspiračních teorií? Při sledování snímku jsem měl dojem, že to neví ani sám režisér, který nám podává zmatenou směsici filmového odpadu, průměrných vtipů a hereckých výkonů. American Ultra je dalším snímkem, který v rozsáhlé bažině průměrných filmů zcela zapadne, přičemž po něm po pár letech neštěkne ani pes.(14.10.2015)

Z nevýrazného začátku plného kouření a pití (a nudy), se vyklubal zajímavý akční nářez, plný krve a drsného Mikea/Jesseho Eisenberga, jehož zbraní bylo vše, co bylo po ruce. Celý film si Jesse dá se říct ukradl sám pro sebe, Kristen Stewart spíše jen sekunduje a nepředvádí nijak zvlášť hodnotný výkon. Záporák snímku v podání Tophera Grace mě nijak neuchvátil, naopak jeden z jeho členů komanda, jehož zahrál Walton Goggins, byl až šíleně bravurní. Styl filmu mi dost připomínal Zombieland, kde Jesse taktéž hraje, nicméně beru to jako pozitivum. Soundtrack od Marcela Zavose velmi dobrý, skvělá skladba je třeba Apollo Ape. Motiv opice z komiksu, který si Mike kreslí, je zajímavým zpestřením a závěrečné titulky v podobě právě zmiňovaného komiksu pobaví. Ač je American Ultra v prvé řadě akční řežba, komediálních prvků se zde najde nespočetně a jsou skvěle zkombinovány s brutálními scénami. Rozhodně se těším na druhý díl, pokud se režisér Nima Nourizadeh vrátí na stoličku (American Ultra je jeho teprve druhým snímkem, rozhodně ten chlap v sobě něco má).(15.4.2016)

Našláplé a překvapivě krvavé akční béčko s komediálním nádechem, které možná mohlo patřit k žánrovkám roku, ale to by tvůrci nesměli mít touhu totálně podělat casting. Když přivřu oči, tak Eisenberg byl pouze nevyhovující a zase bych mu jeho projev příliš nevyčítal, protože v akčním žánru se evidentně necítil dobře a aspoň se snažil. Kristen Stewart se naopak ani nesnažila a předvedla ukázkově špatný projev. Po tomhle by měla být ráda za epizodní roličku v jihoamerické soap opeře. Alespoň že záporáci se povedli, ale ti ten pocit promrhané příležitosti zakryjí jen těžko. 55%(18.11.2015)