• anderson

Nemal som pocit, že by tento náborový výplach od CIA niekto zamýšľal ako komédiu. Akurát Topher sa opäť tváril ako idiot. On tuším iný výraz ani nemá. (28.8.2016)(28.8.2016)

• Bebacek

Weird. Really.(24.8.2015)

• Politik

Zase jeden z filmů, kde to nejlepší máte v upoutávce a nic víc ten film nenabídne. Jesse a Kristen jsou super dvojka, ale když mají mizernej scénář. Od režiséra Projectu X jsem čekal trochu jinou pecku.(8.12.2015)

• SeBig

Skopičina. Příběh mi nesedl a vůbec me nebavil. Eisenberga nemusím, Stewart byla hezká ale co z toho, když děj je blbost. Jediný kdo mi vykouzlily úsměv na tváři byl Goggins a Leguizamo.(2.9.2016)

Naprosto parádní a oddychovej úlet, čekal sem sice trochu víc humoru, ale akce je naprosto výtečná, příběh řádně ujetej a v hlavních rolích dost možná nejsympatičtější mladá herecká dvojka současnosti.Kristen miluju od malinka a Eisenberg jen potvrdil, že kromě něj a Yelchina není momentálně v Hollywoodu lepšího mladého herce.Možná se od filmu čekalo asi víc, především humoru, ale mě ta vážnější nota bavila a brutálních eRkových filmů se v dnešní době do kin moc nedostává.Já se bavil náramně.80%.(25.11.2015)

• - Z marketingových a reklamných dôvodov spoločnosť Lionsgate na Comic-Cone v San Diegu rozdávala zdarma marihuanové jointy každému, kto mal povolenie od lekára. (Da_reba)

• - Jessemu Eisenbergovi napadlo, že by měl mít ve filmu dlouhé vlasy. Nemyslel si totiž, že by se postava Mikea starala o nějaký sestřih. Nakonec nosil dlouhou paruku. (Ajjinka)

• - Kristen Stewart si pre rolu Phoebe odfarbila vlasy na oranžovo. (hollci)