American Ultra

American Ultra

Ofajč

Akční / Komedie

USA, 2015, 96 min

Někde na pomezí mezi dvěma a třemi, pár momentů to sráží hodně dolů, ale zásluhou té opice a závěrečných titulků se přikláním ke třem hvězdám.(22.11.2015)

• gogo76

Nepochopil som, čo to vlastne malo byť. Paródia na Jasona Bourna alebo Jamesa Bonda? Vážny thriller? Ak dáme stranou fakt, že neznášam Jesseho Eisenberga, Bill Pulman hrá snáď svoju najhoršiu rolu, v príbehu je chaos a celkovo nejasné žánrové zaradenie, tak mi ostáva len sympatická K. Stewart. Dialógy sú však hrozné a celkovo mi z toho vychádza hovadina a je jedno z akej strany sa na to pozerám. Až záverečné titulky ukázali, že režisér to pravdepodobne nemyslel vážne... Nemám veľmi čo pochváliť a aj tých 95 minút bolo nekonečných. Strata času i nervov. 40%.(23.6.2016)

Našláplé a překvapivě krvavé akční béčko s komediálním nádechem, které možná mohlo patřit k žánrovkám roku, ale to by tvůrci nesměli mít touhu totálně podělat casting. Když přivřu oči, tak Eisenberg byl pouze nevyhovující a zase bych mu jeho projev příliš nevyčítal, protože v akčním žánru se evidentně necítil dobře a aspoň se snažil. Kristen Stewart se naopak ani nesnažila a předvedla ukázkově špatný projev. Po tomhle by měla být ráda za epizodní roličku v jihoamerické soap opeře. Alespoň že záporáci se povedli, ale ti ten pocit promrhané příležitosti zakryjí jen těžko. 55%(18.11.2015)

Taková trochu parodie na akční hrdiny, ale upřímně jsem se fakt smála, jak je postava Marka Zuckerberga, tedy Jesse Eisenberga úplně blbá :D Pro mě milá a svěží podívaná, splnila co od podobných filmů očekávám, vypnout a pobavit se :) A jelikož tady všichni ten film sráží, tak mu dám hvězdničku navíc :P(18.3.2016)

Za poslední dvacetiminutovku a velký nářez v obchodě čtvrtou hvězdičku :) Jinak taková bláznivá oddychovka se sympatickou dvojkou, sequel by byl zajímavý... 70%(16.11.2015)