Pane jo, to byl nářez! Znáte to. Rozhodne se, že půjdete do kina, ale dávají jen věci co už jste viděli a nebo co vidět ani nechcete. A pak tu je film American Ultra. Nějak jsem ani nevěděla o čem to je, mrkla jsem jen na herce a už mazala do auta. A JO JO JO JO JO!!! Celou dobu z toho na mě dýchal Zombieland (což je zvláštní, jelikož to má společného jen herce a kameru) a naprosto skvěle jsem se celý 96 minut bavila. Dokonalé a vtipné reakce postav, dialogy k popukání a akční scény epické. Konec v obchoďáku? Jasný Zombieland :D Samozřejmě, že je film strašně přehnaný a když se to vezme kolem a kolem tak je to hrozná sračka, ale když to vezmete rovnou za nosem a budete se držet té nadsázky, kterou je film prosáklý, budete se bavit královsky jako já. 5* ///Jednu chybu jim ovšem neodpustím. Oni je zatkli, dali do vazby, vzali jim osobní věci a Mike i přesto má u sebe ten svůj prstýnek? To asi ne no...///(16.9.2015)

• Chrustyn

Trapná hovadina o huličském flákači, který zjistí, že je spícím agentem se zvláštními schopnostmi, který se svou přítelkyní bojuje o svůj život. Mohla to být fajnová jízda, ale musel by se vyměnit režisér a hlavně herecké duo, které k sobě ani do filmu tohoto žánru absolutně nesedí.(12.3.2016)

• Ouwen

50% - Sympatické hlavní duo, Stewartová je fakt kočka a Eisenberg paroduje sebe samého, má dobré hlášky a dokonce v akci si vede solidně. Zbytek mne nezaujal - akce požehnaně, Rko a nejlépe si vedou souboje, výtečná choreografie, mají minimum střihů, dobré úhly kamer, chvaty jde vidět a u toho odzbrojování mi štěstím slzil zrak. Pěkný vizuál, suprová hudba. Jen mne to nějak moc nebavilo, i přes adekvátní tempo se to nějak táhne a spousta dialogů mi trhala uši. Asi takhle, zlatej střed. :-)(16.11.2015)

Taková trochu parodie na akční hrdiny, ale upřímně jsem se fakt smála, jak je postava Marka Zuckerberga, tedy Jesse Eisenberga úplně blbá :D Pro mě milá a svěží podívaná, splnila co od podobných filmů očekávám, vypnout a pobavit se :) A jelikož tady všichni ten film sráží, tak mu dám hvězdničku navíc :P(18.3.2016)

No, tak se ptám jak před celým světěm udělat ze CIA totální píčuse..? Jde to snadno, stací natočit akčnák s hercema kteří mají dokonalé komediální vlohy v čele s Eisenbergem a kterej je naprosto šílenej. A když si ze sebe navíc uděláte prdel a do finále filmu loupnete scénu jak jedna zombie prosí o ruku druhou zombii nemůže to dopadnpu špatně. Za mě šílených 5 hvězd a 88% :-)(16.1.2016)