9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out

Viac ako 10 000 architektov či inžinierov s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti stavebníctva podpísalo petíciu za otvorenie nového vyšetrovania pádu trojice mrakodrapov v New Yorku počas "teroristických útokov" z 11. septembra roku 2001. Toto sú výpovede niektorých z nich, ktorí sa odhodlali verejne vystúpiť voči záverečnej správe "NIST". (*CARNIFEX*)

cienfuegos

Přátelé, tady je odkaz na verzi tohoto filmu o 11. září 2001 s českými titulky. Pokud to pomůže otevřít oči byť jen pár lidem, bude to dobré znamení, že mladá generace tady na ČSFD nemá úplně vymyté mozky a není indoktrinována režimní propagandou a politiky, sloužícími US establishmentu a obelhávání lidí. Viz sestřel letu MH 11 nad Ukrajinou, výbuchy muničáků ve Vrběticích nebo nyní zabití 14 lidí na FF UK v Praze. Bohužel tady všude, a nejen tam, přes lhaní establishmentu je obtížné hledat a najít pravdu. Ale kdo hledá, najde... https://www.youtube.com/watch?v=bGJbiyqx_T8 ()

*CARNIFEX*

Viac ako 10 000 architektov či inžinierov s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti stavebníctva podpísalo petíciu za otvorenie nového vyšetrovania pádu trojice mrakodrapov v New Yorku počas "teroristických útokov" z 11. septembra roku 2001. Toto sú výpovede niektorých z nich, ktorí sa odhodlali verejne vystúpiť voči záverečnej správe "NIST". "otík", každá jedna výpoveď je účelová, lebo smeruje k určitému záveru, ktorý sleduje samotná vypovedajúca osoba. To za prvé. Za druhé, keď množstvo dôkazov nasvedčuje tomu, že niečo nie je v úplnom poriadku, nemožno hovoriť o konšpiračnej teórii, nakoľko tou sa stáva práve oficiálna správa, ktorá sa doslova nemá o čo oprieť, tobôž o nejaké dôkazy. Ubehlo mnoho rokov, pričom mne tieto dokumenty venujúce sa 11.septembru prídu ako hádzanie hrachu o stenu. Nič to však nemení na fakte, že mnoho kompetentných prezrelo a uvedomilo si, že pád "Dvojičiek" bol na 99% "Inside Job". ()

otík

Sice účelový dokument, ale podle mne, totálního laika této události, by mohl být alespoň co se týká architektonických věcí hodně pravdivý. Téma je hodně silné a dokument ani ve chvilce nenudí. Jen mi chybí otázka - proč by to někdo odpalovat, co by z toho měl? Hudba: Francis Battaglia ()

Arsenal83

Jediné, čo možno vyčítať tomuto dokumentu je forma, miestami pôsobí dosť amatérsky, čím sám o sebe znižuje svoju dôveryhodnosť. Informačne je to však pecka, pochybnosti o páde Dvojičiek sme videli aj v iných vraj "konšpiračných" dokumentoch, tu je to podporené množstvom expertov. Po rokoch sa tak konšpirácie stávajú pravdou a len slepec nevidí, že v páde Dvojičiek niečo nehrá. Viac dôkazov ako bolo tu ponúknutých už človek ani nepotrebuje. Fyziku neoklameš a 50 špičkových odborníkov vo svojich odboroch sa nedá prehliadnuť. ()