Kurňa, co to je? (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 45 min

Roman Motyčka

Jiří Bláha

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Barbora Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík, Kristián Kodet, Iva Hüttnerová, Jan Cimický, Jana Paulová, Jan Čenský, Pavel Trávníček, Heidi Janků, Jiří Adamec, Jana Nováková-Adamcová, Petra Janů, Petr Vágner, Miluše Bittnerová, David Suchařípa, Leoš Noha, Hana Křížková, Václav Kopta, Petr Malásek, Dana Morávková, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Naďa Konvalinková, Václav Vydra nejml., Ivana Andrlová, Rudolf Kubík, Karel Vágner, Jakub Vágner, Josef Vágner, Petra Černocká, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Tomáš Magnusek, Jiří Procházka, Jaroslav Sypal, Jana Homolová, Hana Slavíková, Tomáš Krejčíř, Václav Upír Krejčí, Lukáš Langmajer, Bronislav Kotiš, Pavla Bečková, Kamila Kikinčuková, Pavel Kikinčuk, Jiří Strach, Miroslav Táborský, Žaneta Muchová, Věra Martinová, Sabina Laurinová, Michaela Kuklová, Zlata Adamovská, Míra Nosek, Berenika Suchánková, Jakub Kohák, Josef Polášek, Mahulena Bočanová, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Aleš Háma, Martin Sobotka, Richard Tesařík, Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Stanislav Hložek, Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Petr Vondráček, Miroslav Šimůnek, Pavla Tomicová, Uršula Kluková, Jiří Krampol, Markéta Hrubešová, Jiří Babica, Michael Foret, Jitka Asterová, Jiří Štědroň, Naďa Urbánková, Věra Křesadlová, Zuzana Maxa
  • Jara.Cimrman.jr

Kurňa, co to je, Čmaňo? Soutěžící se dobře baví, moderátor přitom dostává záchvaty smíchu a i to publikum se na pokyn dokáže zasmát, tak proč já nic? Pokoušel jsem se naladit na tento pořad, ale vlnová délka mého smyslu pro humor se v žádném bodě neprotnula s tím, co jsem viděl a slyšel. To je škoda, protože já se bavím rád.(19.1.2016)

Nová podoba Kufru proč né! Byl jsem příjemně překvapen, když jsem na to náhodou narazil. Zedníček je stále stejný a jak mu kdysi napsala jedna divačka lítá tam jak utržený plakát. Jen aby ten pořad byl života schopný a Železný ho brzo nezrušil stejně tak Videostop já jsem rád, že tyhle staré pořady mají "comeback". Je jen málo pořadů, který mají svůj smysl i dnes.(30.11.2013)

• Wacoslav1

Kurňa co to je?! 5%(27.12.2013)

• Coleator

TV Barrandov - žumpa televizní “zábavy“(21.9.2015)

• snared

Kurňa, dyť to je přece kufr! ...víceméně.(25.8.2014)