Komentáře uživatelů k TV pořadu (53)

 • Frajer42
  odpad!

  Já se tedy musím ptát stejně jako Zedník. Kurňa, co to je? Jen moje slušnost mi velí, abych slovo ,,kurňa" nenahradil sprostším synonymem. Podobné hry jsme hrávali na prvním stupni ZŠ, tam si myslím, že je také jejich jediné místo. S tímhle pořadem se tvůrci hrubě netrefili do současné doby. Viděl jsem úplnou náhodou část jednoho dílu, kde jsem z hostů neznal vůbec nikoho. Humor není v pořadu vůbec žádný. Věřím, že tento pořad z obrazovek velmi rychle zmizí. I po tom málu, co jsem viděl si troufnu zahrát na proroka. ODPAD!(5.12.2013)

 • skrblik007
  *

  Tenhle klenot jsem objevil zcela náhodně na TV Barrandov... vřele doporučuju :-D(30.6.2014)

 • lardko
  *

  Jedna hvězdička jen za to že poprví když jsem to viděl tak mě to celkem dost rozesmálo , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mě to přišlo jako blbost , a dost o ničem. 15% díky prvnímu dílu co jsem viděl , jinak 0%.(14.4.2014)

 • rakovnik
  **

  Kurňa, co to je? Tak co to tu vlastně máme? No přeci reinkarnaci "Kufru", který jsem měl rád - nicméně dávám jen 2* za převlékání kabátů a nezajímavé hosty.(27.8.2014)

 • Ondr@932
  ****

  Mrtě dobrý a zábavný pořad, nechápu, že to má tak málo procent :-/ 75%(13.7.2015)

 • alambert
  *

  Já nemám nic proti formátu, naopak. Tyhle soutěže se prostě nikdy neomrzí. Už to není zábava na sobotní večer, ale v pondělí, ať si to klidně běží. Vadí mi ale všechno ostatní. To, že soutěží celebrity (snad bych radši "lid"), jak tam Zedníček běhá sem a tam, to studio je ohavné, pravidla jsou spíš doporučení, než zákon apod.(18.11.2013)

 • Olík
  **

  Taky bych docela rád věděl "Co to kurňa je"............pokus o oživení spícího golema, letní brigáda pro Čmaňova synovce, kapesní bubenická show, vypadlá štafeta z rukou Barrandovského videostopu?!?!?!?! Kufr byl ve své době fenoménem, sledoval jsem ho, na jeho silvestrovské vysílání jsem se doslova těšil........ale všechno už je jinde, doba, kultura, mentalita, Čmaňa, prostě všechno. Některé kufry by měli zůstav uklizené na půdě a otevírat by se měli pouze při výjimečných událostech.(11.6.2014)

 • Ydrosten
  *

  Sakra, vo co de ? ( Další špatná šou. Tentokráte z produkce TV Barrandov. ) Většinu těch " celebrit " ani neznám.(12.1.2015)

 • Fajt
  odpad!

  Ubohá soutěž, kde se zúčastnění aktéři chovají rozverně - trapně, prostě to jsou diblíci . Vlastně proč ne, za ty peníze ??? Vysvětlivka hantecu pod čarou: Kurňa = Kurva(16.6.2014)

 • ANTYCHRYST
  *

  Kufr = na Barrandově - Kurňa, co to je .... bohužel tento pořad má svá Nej.. už za sebou.(25.11.2013)

 • gazogazo
  odpad!

  to sa neda pozerat(21.1.2015)

 • papaguy
  **

  Co to kurňa je? X-tá reinkarnace Kufru! Celkem příjemní jsou pozvaní hosté. Tedy alespoň v tom dílu, který jsem viděl. Na další se už dívat nebudu. Pokud vás baví, jak herci hádají slova a Zdeníček tomu dělá svým lidovým způsobem sudího, do toho!(30.7.2015)

 • lubospoti
  **

  Po znovuoživení Videostopu přichází Barrandov s dalším hitem let minulých - Kufrem. Tentokrát však s novým názvem. Kufr se dal kdysi jakž takž sledovat. Dnes už je doba ale trochu někde jinde a tento formát pořadu vypadá na obrazovce poněkud zastarale.(9.12.2013)

 • bankula
  *

  Starý dobrý kufr, jedna z vlajkových lodí veřejnoprávní televizní zábavy mého dětství, se vrací. Jen otázky jsou stupidnější, Zedníček uřvanější a neurotičtější a hosté nudnější. Nebo je to možná tím, že jsem dospěl a už nejsem dítě s IQ 80. Ovšem věřím, že diváky z těchto sfér si to jistě najde.(23.9.2014)

 • Neklan006
  odpad!

  to studio je odporný, zedníček je odporný, jeho synovec Kuba je odporný...(30.11.2013)

 • PECHY15
  *

  Krutopřísná zábavná show s maníkem, co za zvuků rytmických bubnů nabíhá ke kameře, aby Vám oznámil o čem bude další soutěž. Obohacená o největší klenot českého šoubyznysu, Jaaaaakuba Zeeeeeedníčka, nevyužitého prince do dětských pohádek a věrnou kalkulačkou na sčítání bodů soutěžících. Babrandov už by měl ten svůj "Kufr" rádoby pořadů radši zaklapnout ;-)(2.12.2013)

 • Mukl007
  *

  Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, tohle je pokus o Kufr a basta. Záměřně píši pokus, protože originální Kufr byl fenomén své doby a ne vše, co v minulosti fungovalo bude fungovat i nadále. Čmaňa už není nejmladší, hosté jsou tak vtipní, až to bolí a nejhorší ze všeho je reinkarnace Aleše Ulma v podobě Jakuba Zedníčka. To je prostě hnus. Jedna hvězdička tedy pouze z nostalgie, protože za nic jiného si to nezaslouží, není to vtipné, není to nové, tak proč bych se na to měl vlastně dívat?(17.12.2013)

 • Renie42
  ***

  Oživený Kufr, ale jde to. Není nad originál, ale stále Zedníček se snaží jako předtím. Stejné soutěžní kola a i něco navíc. Je to koukatelný.(24.12.2013)

 • Puppy
  *

  Kladu si stejnou otazku ... Jedna * za to, ze latka trapnosti jinych poradu na teto tv nebyla prekonana. V nazvu by to ale chtelo jeste pritvrdit.(18.11.2013)

 • Flack007
  *

  No do háje. Větší nudu svět neviděl. Už dávno viděné, nezábavné, nevtipné... Mnohem horší klon Kufru.(14.12.2013)