Komentáře uživatelů k filmu (40)

 • alambert
  *

  Já nemám nic proti formátu, naopak. Tyhle soutěže se prostě nikdy neomrzí. Už to není zábava na sobotní večer, ale v pondělí, ať si to klidně běží. Vadí mi ale všechno ostatní. To, že soutěží celebrity (snad bych radši "lid"), jak tam Zedníček běhá sem a tam, to studio je ohavné, pravidla jsou spíš doporučení, než zákon apod.(18.11.2013)

 • Olík
  **

  Taky bych docela rád věděl "Co to kurňa je"............pokus o oživení spícího golema, letní brigáda pro Čmaňova synovce, kapesní bubenická show, vypadlá štafeta z rukou Barrandovského videostopu?!?!?!?! Kufr byl ve své době fenoménem, sledoval jsem ho, na jeho silvestrovské vysílání jsem se doslova těšil........ale všechno už je jinde, doba, kultura, mentalita, Čmaňa, prostě všechno. Některé kufry by měli zůstav uklizené na půdě a otevírat by se měli pouze při výjimečných událostech.(11.6.2014)

 • lardko
  *

  Jedna hvězdička jen za to že poprví když jsem to viděl tak mě to celkem dost rozesmálo , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mě to přišlo jako blbost , a dost o ničem. 15% díky prvnímu dílu co jsem viděl , jinak 0%.(14.4.2014)

 • Fajt
  odpad!

  Ubohá soutěž, kde se zúčastnění aktéři chovají rozverně - trapně, prostě to jsou diblíci . Vlastně proč ne, za ty peníze ??? Vysvětlivka hantecu pod čarou: Kurňa = Kurva(16.6.2014)

 • ANTYCHRYST
  *

  Kufr = na Barrandově - Kurňa, co to je .... bohužel tento pořad má svá Nej.. už za sebou.(25.11.2013)

 • lubospoti
  **

  Po znovuoživení Videostopu přichází Barrandov s dalším hitem let minulých - Kufrem. Tentokrát však s novým názvem. Kufr se dal kdysi jakž takž sledovat. Dnes už je doba ale trochu někde jinde a tento formát pořadu vypadá na obrazovce poněkud zastarale.(9.12.2013)

 • Mukl007
  *

  Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, tohle je pokus o Kufr a basta. Záměřně píši pokus, protože originální Kufr byl fenomén své doby a ne vše, co v minulosti fungovalo bude fungovat i nadále. Čmaňa už není nejmladší, hosté jsou tak vtipní, až to bolí a nejhorší ze všeho je reinkarnace Aleše Ulma v podobě Jakuba Zedníčka. To je prostě hnus. Jedna hvězdička tedy pouze z nostalgie, protože za nic jiného si to nezaslouží, není to vtipné, není to nové, tak proč bych se na to měl vlastně dívat?(17.12.2013)

 • Renie42
  ***

  Oživený Kufr, ale jde to. Není nad originál, ale stále Zedníček se snaží jako předtím. Stejné soutěžní kola a i něco navíc. Je to koukatelný.(24.12.2013)

 • Puppy
  *

  Kladu si stejnou otazku ... Jedna * za to, ze latka trapnosti jinych poradu na teto tv nebyla prekonana. V nazvu by to ale chtelo jeste pritvrdit.(18.11.2013)

 • Neklan006
  *

  to studio je odporný, synovec Kuba je odporný...(30.11.2013)

 • Flack007
  *

  No do háje. Větší nudu svět neviděl. Už dávno viděné, nezábavné, nevtipné... Mnohem horší klon Kufru.(14.12.2013)

 • subic
  **

  Časem třeba přehodnotím, zatím jako pokus oživit pořad z devadesátek, kdy pořady tohoto typu byly nové, mě zatím moc nepřesvědčil. Po pořadu Vtip za stovku je to druhý i docela zábavný pořad TV Barrandov nasazený do primetimu, na který se dá třeba při žehlení.(10.2.2014)

 • Chlo0opek
  ****

  Slabší 4*. Charismatický Zedníček tomu dodává ty správný grády. Narozdíl od další takové soutěže Máme rádi Česko, budí tento nástupce Kufru takový nenucený dojem, moderátor Pavel zvládá i vypjaté moderátorské situace s nadhledem, zkrátka vše běží, jak má.(4.3.2014)

 • SZYslak
  odpad!

  Ku*va, co to je? Reziser Jan Bonaventura se musi otacet v hrobe jak turbina v Dukovanech.(25.8.2014)

 • LudwigG
  odpad!

  Onehdy jsem u jednoho dílu vydržel. No....nevím, co to má být - zlatý Kufr, protože tohle je skutečně žumpa. Po skončení pořadu, kdy jsem chvilku dumal, kdo a hlavně proč se k tomuto propůjčil, zůstala jen jeda jediná otázka: Kurňa, co to bylo?(1.9.2014)

 • mikehoblog
  ***

  Jéje, Kufr v novém provedení. x)(18.11.2013)

 • max21
  *****

  Mě se pořad líbí je to nový kufr(18.11.2013)

 • PECHY15
  *

  Krutopřísná zábavná show s maníkem, co za zvuků rytmických bubnů nabíhá ke kameře, aby Vám oznámil o čem bude další soutěž. Obohacená o největší klenot českého šoubyznysu, Jaaaaakuba Zeeeeeedníčka, nevyužitého prince do dětských pohádek a věrnou kalkulačkou na sčítání bodů soutěžících. Babrandov už by měl ten svůj "Kufr" rádoby pořadů radši zaklapnout ;-)(2.12.2013)

 • Hansk75
  *

  Tý jo, jsem si řikal, co to zase bude za fajnovou zábavičku na Tv Barrandov. Dostalo se mi, v mém dětství, velmi oblíbené soutěže - Kufr. Bohužel to pro mě absolutně ztratilo veškeré kouzlo a někdo by měl milým Barrandovanům vysvětlil, jak vypadají moderní kulisy (včetně dalších chuťovek, jako je Vtip za stovku, atd.). Navíc mě zklamalo, že někteří lidé, o kterých jsem si myslel, že jsou chytří, tak se ukázalo, že jsou tupí až oči přecházejí... Ani spousty pokusů o vtip u mě neobstály... Bohužel. Tak alespoň jednu za nostalgii.(24.2.2014)

 • mavin
  odpad!

  Zedníček = troska TV zábavy, no hlavně že to má zaplacené (,)(5.5.2014)

1 2 následující >>