poster

Mládí

 • Itálie

  La Giovinezza

 • Itálie

  Il futuro

  (neoficiální název)
 • Francie

  Youth

 • anglický

  Youth

 • Slovensko

  Mladosť

Komedie / Drama

Itálie / Francie / Švýcarsko / Velká Británie, 2015, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ***

  Tohle je na mě až moc intelektuální. Skvělý soundtrack i obsazení (samozřejmě jak jinak Michael Caine), ovšem jinak až příliš dlouhé a monotónní...5/10(4.3.2016)

 • emma53
  *****

  Velká nádhera a Následky lásky jsou filmy, které jsem mohla od Sorrentina už vidět a tak jsem čekala předem, že to bude zase nějaká zvláštní pochoutka, kterou budu pomalu vstřebávat a rozebírat různé ingredience, které se propojí ve zvláštní, ale velmi chutný film. Ne, opravdu to není pro každého. Je to jako jet do daleké země, kde dostanete na talíři neznámé jídlo a bude záležet jen na vašich chuťových buňkách, jestli talíř odložíte stranou a nebo se vám dostane něčeho jiného a přitom lahodného, co si budete chtít zapamatovat na hodně dlouhou dobu. Obzvlášť Michael Caine mně určitě po tomto filmu dlouho utkví v paměti, jak sedí na pasece a diriguje....nádhera. Některé dialogy Micka a Freda byly pro mě takové, že se dotkly i mého jávství, například jen když zmíním jednu větu, kdy Mick říká Fredovi: "Víš, jaký je mezi námi rozdíl? Že já nemám život dostatečně rád." Je to film plný nádherných vizuálních obrazů a momentů, které nám Paollo Sorrentino předložil a je na každém jedinci, která z těch ingrediencí mu zachutná. Při závěrečném finále jsem měla husí kůži po celém těle a byla jsem napnutá jak struna.....přijde......nepřijde.......(2.11.2015)

 • georgieMT82
  *****

  Nie, vysokého veku by som sa naozaj nechcel dožiť a vďaka permanentnému stresu sa našťastie určite ani nedožijem. Ale toto je skutočná a veľkolepá óda na intelekt, na vycibrený štýl, na krásu aj hudbu. Záverečnú scénu hodnotím ako absolútny vrchol filmového umenia, lepšie to už proste nejde. Ďakujem.(3.5.2016)

 • nirvanafan
  ***

  Obrovský kus filmařské pozéřiny. Svět smetánky s neuvěřitelně malichernými problémy, který tak žere Allen, ale s ještě divadelnějšími dialogy. Na druhou stranu skvělé momenty jako rozhovor mladého oduševnělého herce s tou malou holčičkou. Ale je to celé o emocích bez emocí. Zachraňuje to dostatečná dávka nadsázky a fakt, že se na to prostě dobře kouká.(8.11.2015)

 • Deschain
  ****

  "You say that emotions are overrated. But that's bullshit. Emotions are all we've got." Udrelo mi to na citlivú strunu, mala som potom smutný večer, filmy so samovraždami sú pre mňa príliš bolestivé. Možno nie taký extatický zážitok ako Veľká nádhera, ale stále nádhera. Obrazy, hudba, hneď traja moji neskutočne obľúbení herci - Rachel, Paul, Michael. A Harvey taktiež vynikajúci. (Lumiere - 3.6.2016)(4.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace