poster

Co s láskou

 • anglický

  The Best of Me

 • slovenský

  Čo s láskou

Romantický / Drama

USA, 2014, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ..Lucas..
  ****

  Sice se příliš neliší od ostatních romantických filmů, ale obsazení a zpracování je tak milé, že se jedná o velmi slušný film. Všichni čtyři hlavní představitelé se do svých rolí naprosto hodili.(30.6.2015)

 • nineweh
  **

  Aneb kolik klišé se dá narvat do jednoho filmu.(25.1.2015)

 • MartinezZ
  **

  Do 1:30 by to bylo na docela příjemný ***, celkem zajímavě a ne až tak tupě okoukaně vystavěný, slaďák, ale kupodivu koukatelný a netupý. Pak ale někomu jeblo a celé to sklouzlo do tak pitomého patosu, že se vlastně nevidím ani místním odpad!ům, protože tohle už vyžadovalo značné množství blbosti v krvi autorů, aje mi fuk zda je to takové i v předloze. Ten konec to zabil, s přimhouřenými okama **.(24.1.2015)

 • Mikita
  **

  Mladé a starší já hlavního hrdiny nebylo vybráno moc dobře a rozptylovalo to pozornost celý film, ti dva k sobě vůbec neseděli. Na druhou stranu obě hlavní herečky byly vybrány povedeně a obě předvedly skvělý výkon. Příběh byl pěkný a opravdu dojemný, kapesník jsem vyndala hned několikrát a celkově je vidět, že autor předlohy přesně ví, co a jak bude působit. Podané je to opravdu se stylem a noblesou, vše je srozumitelné a pochopitelné, co lidský osud, to důvod ke smutku a dojetí. Je toho ale až tak moc, až tolik osudových setkání a citových projevů, že se v závěru snadno otřepete, protože víte, že je to nereálné. No a ta zrada, když nedostanete naplněnou lásku a zjistíte, že pravá láska existuje, ale rozum a přehnaná opatrnost jí zahubí. Nebo přijde život. Nebo vás dožene minulost. Chci vědět, že někde žije pár šťastně až do smrti. Ach jo. Tak asi jindy.(11.11.2014)

 • Figusek
  ***

  Už po úvodním představení obou dvojic jsem prohlásil, že skrz jejich obrovské rozdíly podob musím automaticky dát o hvězdu míň, to se opravdu nepovedlo. Postupně ve filmu vidíme, že ta méně známá dvojice, tedy ta mladší, je daleko lepší a herecky kvalitnější, než ostřílení Marsden s Monaghan. Příběh se vybarvil opravdu náramně a trochu mě mrzí pouze závěr. Prostě jsme neustále zvyklí na šťastné koncovky, tady jsem ji čekal taktéž. Ovšem velice kvalitní drama! 65%(27.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace