poster

Hornet's Nest, The

Dokumentární

Afghánistán / USA, 2013, 93 min

Hrají:

Diane Sawyer
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Ano, takové záběry z akce zase tolik neuvidíte, na druhou stranu myslím, že těch skutečně zajímavých záběrů tady není. Co se ale rozhodně daří na diváka přenášet, to jsou emoce. Ano, válka je zbytečná, ale copak by podobný film a podobné osudy mohly existovat bez ní?(16.9.2014)

 • pozremsi
  *

  Goebbels sa slastne prevaľuje v hrobe. Čím ďalej, tým sme sprostejší.(24.12.2014)

 • mota
  ****

  Predstava o precizne naplanovanych misich se mi rozplynula. Boje jsou spis proti neviditelnym nepratelum, kteri prepadavaji vojaky pri presunu, a zachranovani na smrt odhodlanych jednotek ze sracek, protoze vybombit celou talibanskou osadu i s civilistama je nehumanni.(7.12.2014)

 • Nerd4Dreaming
  ****

  Na poprvé jsem u toho v polovině usnul, Američani mi v Afgánistánu připadali jak pěst na oko a celý to bylo sterilní a celkem o ničem. Dal jsem tomu druhou šanci, a konci mě film dostal do kolen. Závěrečná bitva, smrt, dojetí.. Škoda první poloviny, jinak by to totiž byl jeden z TOP dokumentů. Co se týče válečnejch, tak možná i je.(20.4.2015)

 • MaybeLater
  *****

  V žánru válečných dokumentů přímo z "akce" je to TOP co jsem zatím viděl !(14.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace