poster

Hornet's Nest, The

Dokumentární

Afghánistán / USA, 2013, 93 min

Hrají:

Diane Sawyer
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MaybeLater
  *****

  V žánru válečných dokumentů přímo z "akce" je to TOP co jsem zatím viděl !(14.9.2014)

 • Nerd4Dreaming
  ****

  Na poprvé jsem u toho v polovině usnul, Američani mi v Afgánistánu připadali jak pěst na oko a celý to bylo sterilní a celkem o ničem. Dal jsem tomu druhou šanci, a konci mě film dostal do kolen. Závěrečná bitva, smrt, dojetí.. Škoda první poloviny, jinak by to totiž byl jeden z TOP dokumentů. Co se týče válečnejch, tak možná i je.(20.4.2015)

 • SMilan
  **

  Surové zábery bez strihu a komentárov by ma potešili oveľa viac, ako takto ucelený dokument, ktorý je miestami až zbytočne dramatizovaný a hrá divákovi na city všade, kde je to možné. Jasné, že nie je sranda, keď okolo vás svištia ostré, tak z toho nebudeme robiť grotesku, ale niektoré dômyselné strihy a pasáže(reportér junior spadol a vyzeralo to, že jednu kúpil) vo mne v konečnom dôsledku naozaj úsmev vyvolali. Pre mnoho mladých Yankees tento dokument a jemu podobné budú zohrávať dôležitú úlohu pri voľbe svojho budúceho povolania.(26.10.2014)

 • pozremsi
  *

  Goebbels sa slastne prevaľuje v hrobe. Čím ďalej, tým sme sprostejší.(24.12.2014)

 • mota
  ****

  Predstava o precizne naplanovanych misich se mi rozplynula. Boje jsou spis proti neviditelnym nepratelum, kteri prepadavaji vojaky pri presunu, a zachranovani na smrt odhodlanych jednotek ze sracek, protoze vybombit celou talibanskou osadu i s civilistama je nehumanni.(7.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace