poster

24 hodin

 • Česko

  Hra o dítě

 • USA

  Trapped

 • Německo

  24 Stunden Angst

 • Německo

  Trapped - 24 Stunden Angst

 • Slovensko

  24 hodín

 • Slovensko

  24 hodín strachu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jondzavid
  *

  Nedajte sa nachytať ako ja - očakával som slušnú oddychovku s ukážkovým hereckým obsadením a dostal som: jeden z najhorších thrillerov na téma únos. Nejde o to, že film sa obslúžil, kde sa len dalo, ale najmä o to, že scenár je tak stereotypne prepchatý všetkými možnými žánrovými klišé, že nefungujú ani herci. A najviac nechápem, prečo sa dali Kevin Bacon či Charlize Theron na takúto zbytočnosť nalákať. Kevina Bacona považujem za jedného z najcharizmatickejších záporákov (Sleepers, Divoká rieka), ale to čo mu zostáva hrať v tomto filme je sebaparódia nič iné. Charlize Theron nemá tiež čo hrať a nudila ma tak, že ani scény s erotickejším nádychom (Basic Instinct pozdravuje - ale nie aby si niekto myslel, že sa dočká nejakého mäsa:-)) nefungovali. Dakota Fanning bola jediným maličkým plusom, C.Love vrcholne trápna (asi to krútila v čase drogových excesov) a konečne som zistil aj, kto to je S.Townsend (týpek, čo ju doprevádzal počas jej Oscarového triumfu - proste typický nevýrazný hezounek, aby aj dámy mali načo pozerať). No a moje malé sympatie ešte mal P.T.Vince (Legenda o 1900), ktorý vyťažil zo svoje takisto hrozne napísanej postavy maximum. Celkovo som sa nevedel dočkať, kedy táto tráparna skončí a márne dúfal, že v závere na mňa prichystajú tvorcovia aspoň nejaký zaujímavý zvrat (v súčasnosti tak moderné "otrt" finále) či nejaké šokujúce odhalenie (karty položia na stôl hodne skoro). Ale nič, proste naprostá trapnosť, ktorá nefunguje ani ako odpočinková vypnimozgovka a nemá absolútne čo povedať.(27.6.2005)

 • Jamal
  ***

  Průměrný thriller s dobrým hereckým arzenálem. Okouzlující Charlize Theron, svůdný ir Stuart Townsend, mrcha Courtney Love, padouch, který se chce pomstít Kevin Bacon, využívajíc k tomu svého bratrance a vynikající malá hvězdička, která stále umí zazářit Dakota Fanning. Určitě se nudit nebudete, i když podobný příběh jste slyšeli už mnohokrát. Vsadím se, že ale ne s těmito postavami, které umějí dát šťávu i mrtvému broukovi ( viz ohraný příběh ). Oceňuji také, že Stuart v roli lékaře-pilota, při pilotování nenechal spuštěné motory, protože by neslyšel ani .... Každopádně mohl trošku více plachtit a ne tak strmě padat, jehož letadlo to mělo zvládnout....ale z filmu jsme neměli možnost zjistit jak dobrým pilotem je - takže ho odhaduji známkově tak na tři mínus. Ale to už je o něcěm jiném.(15.2.2007)

 • Boogeyman
  **

  Nebylo to nějak moc špatný,ale v několika scénách mi chování postav přišlo tak neuvěřitelně dementní,že jsem kroutil hlavou! Jeden příklad:Únosci si mají volat každou půl hodinu.Pokud se jeden neozve,má druhý zabít tu holku!Uplyne půl hodiny a deset vteřin od posledního telefonátu a únosce už chce holce zlomit vaz. - - jo,kdyby se jen nechtěně opozdil o minutu,holka už by byla mrtvá a celej plán v řiti! No prostě kravina a navíc tak špatně natočenou honičku jsem dlouho neviděl.(5.2.2006)

 • ilemas
  ****

  Přes velmi slabé hodnocení zde na CSFD se mi tento hloupý snímek velmi líbí už třeba jen kvůli skvělému hereckému obsazení. Malá Dakota Fanning má velký herecký talent, zaujala mě už ve Válce světů a Charlize Theron je zde velice krásná. Je na co se dívat jen u toho moc nepřemýšlet.(17.3.2014)

 • ScarPoul
  *

  Film ktorý si doslova robí srandu zo seba. Neefektné, hlúpučké, stokrát videné a hlavne nenápadité. ed mcbain by krútil hlavou. strata času. a aj kometnáru(6.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace