7 trpaslíků

The 7th Dwarf

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2014, 88 min

• Prometheus69

Záporňačka byla celkem kost... i nějaká kůže. Bohužel ten její hlas by i Doktora Lectera dohnal k šílenství. Pitomé až by z toho roztálo peklo, ale zasmál jsem se sem tam... nebejt to spíš muzikál.. nebylo by to až tak pitomý. Bohužel ten až neskutečně jednoduchý děj, doslova z bodu B až do bodu C... a zase spátky na začátek. I přesto že nabízená mapa je celkem obsáhlá a nabízí hodně možností ke kreativitě. bohužel, nic se nekoná.. plán je jasný, ale toho přiblého mrože toho tam daly.. to jo. Prostě Hrozně tupé a hluché. Do toho se asi 6x opakuje ještě ta přiblá písnička... No raději přestanu v nejlepším.. nebo bych ještě samím znechucením nad scénaristou a jeho kreativitou na bodu mrazu... chtěl jít o hodnocení níž. Vzhledem k tomu, jaké věkové hranici je tento nískorozpočtový animák určen a z jaké země tahle patlanice vznikla. 2 Hvězdy jsou až až: MirkaK aspol... Který normální doktor vám naordinoval takové zbožíčko? :D Ok.. a jsme na jedné hvězdě a prosím, přestaňte laskavě dělat z lidí blbce a především z dětí. Upřímně já mít dítě a nakrmit ho tímhle... to bych mu raději udělal pak lobotomii hesky po Majsku aby se netrápilo, děti jsou přece taaak citlivé. :I(12.5.2015)

• FilMiki

Škoda, velká škoda...takový bezvadný příběh a takhle neuvěřitelně ho zmrvit!(5.10.2014)

Pokud člověk sleduje v téhle pohádce detajli docela slušně se pobaví . Některé věci jsou tu trochu přehnané , některé trochu nucené , ale jinak se to vcelku dá . Zábavné to celkem je a řekla bych taková průměrná , docela dobrá pohádka .(27.4.2015)

• carlos 2010

Prúser.(24.3.2015)

Vůbec se nezlobím za tuto nenásilnou a milou verzi "moderní pohádky"... :-) Rozhodně lepší, než ledajaké paskvily ze zámoří..(30.3.2015)