7 trpaslíků

7 trpaslíkov

The 7th Dwarf

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2014, 88 min

Vůbec se nezlobím za tuto nenásilnou a milou verzi "moderní pohádky"... :-) Rozhodně lepší, než ledajaké paskvily ze zámoří..(30.3.2015)

• MikO_NR_1909

Obtiažne sa mi vnára do príbehu, ktorý jednak dehonestuje slávny názov a robí z detí hlupákov. Neviem, prečo musia všetky tie hlášky a sprievodná dynamika každučkej scény symbolizovať akúsi falošnú vzpruhu šetrenia časom a cool(ový) happy-look. Ako by sa bola vytratila akákoľvek civilnosť charakterizácie, obavy o postavy, vlastnostné črty. Len chichoty, rehoty, krik. Vždy keď sa povie niečo na spôsob : „nesmí se to zkazit“, tak sa to samozrejme pokazí. Lenže tu sa pokazilo čosi úplne iné. O tých akože nečakaných sínusoidách humoru a nebezpečenstva radšej pomlčím.(26.3.2015)

• kocik1

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu? První cca tak 2 minuty mě zaujaly, čekala jsem srandu. No a dočkala jsem se Ein Kessel Buntes pro děti s poruchou soustředění. Diváka, kterému se nepodaří díky naprosto příšerné trhavé animaci přijít o zrak a díky pištění o sluch, připraví tato pohádka aspoň o vkus. Škoda promarněného nápadu, ale tohle se fakt dokoukat nedá.:-((9.10.2015)

• FilMiki

Škoda, velká škoda...takový bezvadný příběh a takhle neuvěřitelně ho zmrvit!(5.10.2014)

• carlos 2010

Prúser.(24.3.2015)