7 trpaslíků

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2014, 88 min

• carlos 2010

Prúser.(24.3.2015)

Pokud bych měla hodnotit tenhle animák za sebe, dám max jednu hvězdu. Ale děti u toho řvaly smíchy. Za mě téměř odpad, ovšem viděno optikou capartů je to za 5 hvězd, takže dávám 3 *, ať to tady trochu zvednu. :-)(18.12.2015)

• Matli

Soudruzi by se do animáků fakt pouštět neměli. Když pominu zplácání všech pohádkových postaviček do jednoho filmu, což už bylo ve Shrekovi, tak ta animace není nic extra a nějaké ty vtípky jsem tam taky nenašel. 17%(21.6.2015)

Docela zajímavé a zábavné dílko. Z postav jsem měl rád čarodějnici Dellamortu (jen jsem měl pocit že její českou dabérku snad muselo škrábat v krku když jí mluvila), draka Paliče, mrzutého trpaslíka a ten roztomilý oživlý ukazatel. Docela vtipné bylo i to že to bylo vlastně několik pohádek slepených dohromady. Jediné co si mohli odpustit byly narážky na rap.(15.6.2015)

• FilMiki

Škoda, velká škoda...takový bezvadný příběh a takhle neuvěřitelně ho zmrvit!(5.10.2014)