7 trpaslíků

7 trpaslíkov

The 7th Dwarf

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2014, 88 min

Pokud člověk sleduje v téhle pohádce detajli docela slušně se pobaví . Některé věci jsou tu trochu přehnané , některé trochu nucené , ale jinak se to vcelku dá . Zábavné to celkem je a řekla bych taková průměrná , docela dobrá pohádka .(27.4.2015)

• kocik1

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu? První cca tak 2 minuty mě zaujaly, čekala jsem srandu. No a dočkala jsem se Ein Kessel Buntes pro děti s poruchou soustředění. Diváka, kterému se nepodaří díky naprosto příšerné trhavé animaci přijít o zrak a díky pištění o sluch, připraví tato pohádka aspoň o vkus. Škoda promarněného nápadu, ale tohle se fakt dokoukat nedá.:-((9.10.2015)

• Jossie

Mám hodně ráda první film z této série, přijde mi opravdu vtipný a tak mě tato zcela obyčejná animovaná pohádka hodně zklamala.(29.9.2015)

Docela zajímavé a zábavné dílko. Z postav jsem měl rád čarodějnici Dellamortu (jen jsem měl pocit že její českou dabérku snad muselo škrábat v krku když jí mluvila), draka Paliče, mrzutého trpaslíka a ten roztomilý oživlý ukazatel. Docela vtipné bylo i to že to bylo vlastně několik pohádek slepených dohromady. Jediné co si mohli odpustit byly narážky na rap.(15.6.2015)

• Matli

Soudruzi by se do animáků fakt pouštět neměli. Když pominu zplácání všech pohádkových postaviček do jednoho filmu, což už bylo ve Shrekovi, tak ta animace není nic extra a nějaké ty vtípky jsem tam taky nenašel. 17%(21.6.2015)