poster

Regression

 • Španělsko

  Regresión

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

Kanada / Španělsko, 2015, 106 min

 • hous.enka
  ***

  Námět je výborný: satanismus v jedné obyčejné americké rodině. A pak, když to téma celé zcela rozvinou v druhé půlce filmu, chtělo se mi chrochtat blahem, protože Emma je naprosto skvělá. Jenže pak je tu ta první půlka, která je pro mě totálně nezajímavá, neakční, povídavá a hlavně nepřehledná. Regression je ve svém jádru velmi dobrý film, je přesně totiž takový jako můj oblíbený typ hororů/thrillerů/mysteriózních filmů. Jenže celá ta policajtská tlupa ho děsně sráží na kolena. Možná kdyby se do vyšetřování pustil kluk odvedle nebo tak něco. Takhle je to příliš komplikované a (po policajtské stránce) silně neuvěřitelně.(29.1.2016)

 • LIVINGDEAD
  **

  Tak tento film jsem doslova protrpěl :-( Není to horror, není to thriller, ale psychologické drama, které řeší rodinné vztahy babičky, mámy, dcery, otce, syna a ducha svatého....amen! Slabých 30%(30.1.2016)

 • Sobis87
  ****

  Formálně vymazlený film, který klame tělem. Amenábar pořád pevně drží opratě, má k dispozici skvělé herce (Thewlis!) a jediné, co filmu vážně škodí, jsou žánrová očekávání ze strany diváků.(23.9.2016)

 • sochoking
  **

  Ked' sa to tak vezme, je to taká rodinná dráma, na ktorej je najhoršie to, že vás na konci úplne ojebe, ako holka, ktorú balíte na diskotéke, vrážate do nej peniaze, úsilie a očakávania a nakoniec vám aj tak nedá! To potom ostanete iba čumieť s otvorenou hubou, ako tela na nové vráta...(23.1.2016)

 • GodComplex
  ****

  Silne podhodnocene. Skvely skoro horurek s nadechem Exorcismu Emily Rose, verna 90's atmosfera a temnota kolem satanismu. Davalo to smysl, bylo to napinave, skvele natocene, herci super. Z me strany naprosta spokojenost. 8/10(29.3.2016)

 • - Natáčení probíhalo v Madridu a Torontu. První filmovací den byl 16. 4. 2014, dle plánu pak mělo natáčení skončít 12. 6. 2014 v Torontu. (Weasley)

 • - Film byl poprvé uveden na francouzském hudebním a filmovém festivalu Des Notes Et Des Toiles v roce 2015. (Weasley)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace