poster

Třída smrti (studentský film)

 • anglický

  Class of Death

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2013, 7 min

Režie:

Pavel Soukup

Hudba:

Daniel Patras

Hrají:

Matouš Ruml

Producenti:

Pavel Soukup
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Strašně tu chybí podobně laděnej celovečerák, z tohohle by v kině mohlo klidně mrazit i mnohem dýl než jenom sedm minut!(25.9.2016)

 • Legas
  *****

  Limba už tu někdo zmínil. Právě na tuto bravurní hororovou hopsačku jsem si ihned vzpomněl. Film má ostatně velmi podobnou atmosféru. Mimo jiné i díky skvělé hudbě a vypravěči. Ale bez kvalitního scénáře by té povedené výtvarné stránky filmu bylo škoda. Takhle jde obsah s formou ruku v ruce k výborné pointě.(22.11.2013)

 • RedAK
  ****

  Po všech těch nechutných splaškách, kterých jsem byl na poli českého amatérského filmu svědkem, musím konečně nadšeně zatleskat a zvolat třikrát „dopičijo!“. Konečně nějaký film, který mě po té nepřebrané hromadě autistů zaujal a nadchl hned z první. Myslím, že není co dodávat, veškeré aspekty filmu za mě dokonale popsal uživatel Segrestor a stoprocentně s ním ve všem souhlasím.(2.3.2014)

 • VenDulin85
  *****

  Tak toto sedlo přesně, atmosféra by se dala krájet a na konci jsem si několikrát zkontrolovala, že to opravdu trvalo jen 7 minut.(30.1.2014)

 • Madsbender
  *****

  Podobných príbehov sú hromady, no len z času na čas sa objaví jeden, ktorý vás absolútne uchváti. Temná, hororová atmosféra, jednoduchá, no vynikajúca čiernobiela kresba, hudobný sprievod niekde medzi japonským hororom a Wanovou tvorbou... Naskakovala mi husia koža. Soukup ma začína zaujímať.(22.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace