poster

Třída smrti (studentský film)

 • anglický

  Class of Death

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2013, 7 min

Režie:

Pavel Soukup

Hudba:

Daniel Patras

Hrají:

Matouš Ruml

Producenti:

Pavel Soukup
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Peytl
  ***

  Zatímco kolega Segrestor nemá slov, pak já je mám, nicméně si je nechám do hrobu, kam mě pošle souška Zimová, nebo nějaký jiný, malý zmrd. Krabate, ty to vidíš...(2.3.2014)

 • Davies182
  ****

  Strašně tu chybí podobně laděnej celovečerák, z tohohle by v kině mohlo klidně mrazit i mnohem dýl než jenom sedm minut!(25.9.2016)

 • Legas
  *****

  Limba už tu někdo zmínil. Právě na tuto bravurní hororovou hopsačku jsem si ihned vzpomněl. Film má ostatně velmi podobnou atmosféru. Mimo jiné i díky skvělé hudbě a vypravěči. Ale bez kvalitního scénáře by té povedené výtvarné stránky filmu bylo škoda. Takhle jde obsah s formou ruku v ruce k výborné pointě.(22.11.2013)

 • honajz
  ****

  Pravda, chvílemi to připomíná trošičku morbidní adventuru, ale je to správně vypointované (i když dá se pointa vytušit velmi brzy), má to však hutnou atmosféru (střídání bílých a černých postaviček jen s bílýma očima; a samozřejmě samotný přerod ve zlo - s odkazem na to, že i ti dva budou za tři roky osmáky...) a Matouš Ruml tomu svým komentářem dodává další sugestivní nádech ne nepodobný Čarodějovu učni (tomu našemu, animovanému Krabatovi).(18.1.2017)

 • kulyk
  ****

  Třída smrdí, neb zde něco zahnívá, že? A tím nemyslím jen Hřebačkovou. No, pěkné to bylo. Je vidět, že už opět dává smysl sedět za sedm korun na hodinu na UMPRUM nahá! A vyrůstat tak mezi umělci... pište si mě do pořadníku.(22.2.2017)

 • - Film je adaptací stejnojmenného osmistránkového komiksu Josefa Blažka, který stojí za scénářem komiksu, a Lenky Šimečkové, která se postarala o kresbu. Komiks byl otištěn v roce 2010 v komiksovém magazínu CREW poté, co v něm vyhrál scenáristickou a kreslířskou soutěž. Existuje ještě jedna jeho verze, nakreslená slovenským výtvarníkem Andrejem Wsólem. Josef Blažek se pak podílel i na filmovém scénáři. (choze)

 • - Jedná se o bakalářskou práci Pavla Soukupa. (MTHRFCKR)

 • - Film je součástí antologie českých krátkých hororových filmů "Pionýři hororu", která se jako celek dočkala premiéry v listopadu 2013 na hororovém festivalu Bloody Xmas Fest v Chotěboři. (choze)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace