Třída smrti (studentský film)

Class of Death

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2013, 7 min

Pavel Soukup

Daniel Patras

Matouš Ruml

Pavel Soukup

Strašně tu chybí podobně laděnej celovečerák, z tohohle by v kině mohlo klidně mrazit i mnohem dýl než jenom sedm minut!(25.9.2016)

Limba už tu někdo zmínil. Právě na tuto bravurní hororovou hopsačku jsem si ihned vzpomněl. Film má ostatně velmi podobnou atmosféru. Mimo jiné i díky skvělé hudbě a vypravěči. Ale bez kvalitního scénáře by té povedené výtvarné stránky filmu bylo škoda. Takhle jde obsah s formou ruku v ruce k výborné pointě.(22.11.2013)

Po všech těch nechutných splaškách, kterých jsem byl na poli českého amatérského filmu svědkem, musím konečně nadšeně zatleskat a zvolat třikrát „dopičijo!“. Konečně nějaký film, který mě po té nepřebrané hromadě autistů zaujal a nadchl hned z první. Myslím, že není co dodávat, veškeré aspekty filmu za mě dokonale popsal uživatel Segrestor a stoprocentně s ním ve všem souhlasím.(2.3.2014)

Tak toto sedlo přesně, atmosféra by se dala krájet a na konci jsem si několikrát zkontrolovala, že to opravdu trvalo jen 7 minut.(30.1.2014)

Podobných príbehov sú hromady, no len z času na čas sa objaví jeden, ktorý vás absolútne uchváti. Temná, hororová atmosféra, jednoduchá, no vynikajúca čiernobiela kresba, hudobný sprievod niekde medzi japonským hororom a Wanovou tvorbou... Naskakovala mi husia koža. Soukup ma začína zaujímať.(22.11.2013)