Třída smrti (studentský film)

Class of Death

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2013, 7 min

Pavel Soukup

Daniel Patras

Matouš Ruml

Pavel Soukup

Atmosférická záležitost, při jejíž sledování příjemně mrazí v zádech.(28.11.2013)

Tak toto sedlo přesně, atmosféra by se dala krájet a na konci jsem si několikrát zkontrolovala, že to opravdu trvalo jen 7 minut.(30.1.2014)

Temné. Mrazivé. Poetické. Znepokojivé. S luxusní pointou, depresivní hudbou a charismatickým komentářem (Matouš Ruml? Fakt??). Můj žebříček hororových animáků má ode dneška nového lídra.(21.2.2014)

Docela solidně depresivní atmosférický kousek. Pěkně se to rozjelo. byl jsem napjatý jak to dopadne. Když už jsem měl pocit, že to trochu vyzní obsahově do ztracena, tak ten úplný konec a titulek co se objevil před těmi závěrečnými titulky mě docela solidně uzemnil. Mohla to být všechno náhoda? No mohla, ale po pravdě já věřím na věci mezi nebem a zemí a nevěřím na náhody. Alespoň ne na náhody podobného typu. Každopádně do téhle třídy bych teda chodit nechtěl a projekt Pionýři hororu mě začíná velmi zajímat.75%(2.3.2014)

Nádhera. Vyprávění trochu nemotorně plave v žánrových klišé, ale to tvůrci jménem Pavel Soukup zřejmě nebrání v projevu. Jen aspoň nasadit lepšího vypravěče a mohlo to být za pět i ode mne.(10.12.2013)