poster

Třída smrti (studentský film)

 • anglický

  Class of Death

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2013, 7 min

Režie:

Pavel Soukup

Hudba:

Daniel Patras

Hrají:

Matouš Ruml

Producenti:

Pavel Soukup
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Strašně tu chybí podobně laděnej celovečerák, z tohohle by v kině mohlo klidně mrazit i mnohem dýl než jenom sedm minut!(25.9.2016)

 • Oktavianus
  *****

  Temné. Mrazivé. Poetické. Znepokojivé. S luxusní pointou, depresivní hudbou a charismatickým komentářem (Matouš Ruml? Fakt??). Můj žebříček hororových animáků má ode dneška nového lídra.(21.2.2014)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Záchrana života najlepšieho priateľa prináša svoje "......" Nemám veľmi rád animáky ( teda čo sa hororov týka ). Dokonca nemôžem tvrdiť, že by ma tento snímok mimoriadne vystrašil. No v určitý moment som pocítil zimomriavky, s ktorými sa koľko ráz nestretnem ani počas celovečerného filmu. Príbeh výborný a najmä vďaka skvelému doprovod hudby, nadštandardne vyrozprávaný - 90%.(20.2.2014)

 • Campbell
  *****

  Nejlepší amatérský Český film co zatím existuje. Naprosto nádherná stylizace a kresba, která je prostě parádní a dodává na atmosféře. Příběh je pěkný a hravý. A po dlouhý době jsem se docela na konci lekl. Tohle je prostě parádní záležitost bez chyby. Soukupovy přeju hodně štěstí má hodně dobře našlápnuto.(6.5.2014)

 • Segrestor
  *****

  Nemám slov.(13.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace