Interview

The Interview

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Neuvěřitelné. Nedivím se ani Kimovi, že si to nenechal líbit. Ale jinak je to naprosto skvělá odvazana komedie s dvěma takovými blbouny.. J.Francovi jsem to nejdřív nevěřil, ale přesvědčil mě.! No a Seth, už jsme zvyklí..:-D(10.3.2015)

Napsalo se toho o něm, ještě než ho vůbec někdo viděl, hodně. Kontroverzní námět dělající si srandu z „nebezpečných věcí“ strhl vlnu zájmu, která je vlastně docela zasloužená. James Franco v roli moderátora je tu tentokrát za toho většího idiota, pragmatický Seth Rogen mu slušně sekunduje, snad aby se mohl víc soustředit na režii (společně s Evanem Goldbergem, s kterým už napsal několik povedených látek). Interview s vůdcem Severní Korey je sakra výzvou, takže se není čemu divit, že producenta a jeho moderátora požádají tajné služby o takovou malou službičku. Téma se změnilo, ale jinak Rogen a spol. pálí stále do stejných míst – neustále lžou, mají sexuální narážky, řeší celebrity, drogy, chlast, k tomu přidejme poctivě vykresleného zlosyna, několik solidních nápadů a komediální útok na americká média, takže nudit se moc nejde. Samozřejmě to má několik přešlapů a nedošlapů, i tak tu máme divoký komediální nadprůměr. Stříhal bych.. Lepší tři, horší čtyři. Stačí si vybrat!!(25.1.2015)

Zase jedna silně ulítlá a těžce ukecaná komedie, ve které se objevil Seth Rogen a jeho parťák James Franco z té jejich ha ha skupinky. U mě ale zase za tři hvězdy, protože mi to humorově přijde úplně stejné, jako všechny jejich ostatní filmy. Chvíli jsem z toho na větvi a pak si najednou všimnu toho, že se deset minut děsně nudím. Každopádně nápad skvělej, to se musí nechat.(29.12.2014)

|| Scenár: Dan Sterling | Hudba: Henry Jackman | Distribúcia: Columbia | Štúdio: Point Grey, LStar Capital | Rozpočet: 44 miliónov $ | Tržby: 11,3 milióna $ | Ocenenia: Publicists Guild of America - Maxwell Weinberg Award. Spolu: 1 výhra a 2 nominácie || Jeden z tých filmov, ktorý sa našťastie od začiatku do konca neberie vážne. Ako by aj mohol? Neni vôbec prekvapenie, že jeho uvedenie do kín malo veľké problémy, a to sa veru odrazilo aj na tržbách. Paródia bez zábran, na môj vkus s trošku nadmierov samoúčelných sprostých slov. Jeden krát sa človek zabaví, ale naozaj by som to nechcel vidieť znovu. Už podruhý krát mi prišlo, že sa Franco až moc škerí, i napriek tomu, že je vynikajúci herec. Dúfam, že nedopadne ako Eddie Murphy, a nebude sa škeriť podľa dopytu... 60% | FullHD, THX, EN DTS |(29.3.2015)

Tenhle film měl strašné štěstí v neštěstí. Díky tomu, že se nakonec nepromítal v kinech, tak jak bylo v plánu, vzbudil kolem sebe neuvěřitelný humbuk a tím si vysloužil pořádnou reklamu. I u mě vzbudil zájem se na to podívat. Nakonec jsem byl mile překvapen. Vtípky zde fungují, s dvojkou Franco a Rogenem je sranda, je tu překvapivě dobrý soundtrack a film si dělá srandu jak z Kima, tak z amíků samotných. Málem padl plný počet.(31.12.2014)

• - Sook (Diana Bang) přilétá do Číny vrtulníkem Sikorsky SH-3 (S-61). Stejný model je i vrtulník používá Kim (Randall Park) v závěru filmu. V žádné z komunistických zemí však tento typ vrtulníku není dostupný. (Adrai)

• - Kniha, kterou Dave Skylark (James Franco) na konci filmu prezentuje, nese podtitul "An Unexpeced Journey" (Neočekávaná cesta), což je odkaz na první díl filmového Hobita: Neočekávaná cesta  (2012). Zároveň je ve filmu několikrát zmíněn Frodo. (ing.Frosty)

• - Logo spoločnosti Columbia Pictures, ktoré sa objaví na začiatku filmu, používala táto spoločnosť ešte v 60. rokoch minulého storočia. (m.a.t.o.)