Interview

The Interview

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Klasicky místy totálně přepálený, jak má tohle duo zvykem, ale jinak celkem klasická akční komedie. Palec nahoru za Lizzy a za pár dobrejch songů.(25.12.2014)

Po slabších SOUSEDECH se Rogen opět spojil s Goldbergem (APOKALYPSA V HOLLYWOODU), vzali si na mušku americké talk-show a Kim Čong-una a zase se trefili do černého. Franco se v roli ultratupého moderátora vysloveně našel.(1.1.2015)

Složité k hodnocení. Po stránce kvalit klasicky přepálená fekálně-pubertální komedie se Sethem Rogenem (viděl bych to tak na 2 a půl hvězdičky), po stránce významu film reprezentující základní civilizační hodnoty, jako třeba svobodu slova (5 hvězd jako vyšitých). Evan Goldberg a Seth Rogen to (po svém) Kimovi pěkně nandali. Chci druhý díl - The Interview with Putin!(31.12.2014)

Chvíli mi trvalo, než jsem této ztřeštěné komedii přišel na chuť, ale její druhá půlka mě již dostatečně bavila, tudíž nemám problém dát 4*. Jen se mi nabízí menší úvahová otázka - je vhodné točit takto posměšný snímek o dosud žijícím státníkovi, byť je to sebevětší blázen a diktátor? Nebylo by vhodnější se uchýlit ke stylu Chaplinova Diktátora, kde každý pozná, o jaké postavy jde, avšak nejsou jmenovány pravými jmény?(29.3.2016)

Velmi dobré, inteligentní člověk pozná, že se jedná pouze o srandu. Rogen & Franco je perfektní dvojka a zde to opět dokazují. Super humor, slušný nápad, skvělé tempo a hlavně akčně krvavý závěr velmi mile potěšil. Scéna s tygrem byla pro mě kouzelná. Apokalypsa v Hollywoodu byl větší úlet, ale i zde jsem se perfektně bavil. Solidních 80%. Jeden z nejkontrovérznějších filmů vůbec.(1.1.2015)