Interview

The Interview

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

„LID SEVERNÍ KOREJE JE PŘIPRAVEN NA KONFLIKT S USA NA VŠECH FRONTÁCH, VČETNĚ KYBERPROSTORU. POKUD SE FILM BUDE PROMÍTAT, KOREA ZAÚTOČÍ NA CELÉ ÚZEMÍ USA“. …" Korean Central News Agency (KCNA) /// Ani by mě nenapadlo, že jde o politickej film. Ten z toho udělaly jiný věci, o kterých jste už jistě všichni četli. A tak místo, aby šlo o další film pro skalní fanoušky Setha Rogena a Jamese Franca, probíhá masovej útok na kina a úložiště. Stejně jako v Apokalypse Hollywoodu je zde dost kamarádů, schopnejch si ze sebe udělat prdel. I proto se k atentátu na Kima dostaneme oklikou. Přes Eminemův konečník, nebo kozu, se kterou obcoval Matthew… Připravte se na tuny sprostejch slov, ale překvapí i hodně normálních vtipnejch momentů. Kdyby vynechali fóry kolem regálu, možná by i osazenstvo Babovřesk… no, možná… Franco si roli užívá a kupodivu je tady ten „divnější“. Film postavenej na rozhovoru s chlápkem co nemá řitní otvor (prej žádnej nepotřebuje), je lepší, než jsem čekal. Dobrá parodie, ve který není třeba brát všechno vážně. A zatím co Kim (Čong-un) je nasranej, filmovej Diktátor vrní blahem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jmenuji se Aladdin! 2.) Volali z Blesku. Chtěj rozhovor. 3.) Thx za titule ,,darog“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(31.12.2014)

• nunka

Mediálny atak na Severnú Kóreu rozpútal mierny nepokoj v mierových vzťahoch a postaral sa o poriadne promo tohto filmu. Ako sa však dalo čakať, je to čistý amerikanizmus, Rogenizmus a výplach mozgu, po ktorom trošku poklesne IQ.(1.4.2015)

Určitým dementním způsobem geniální. Reklama zadarmo Interview nedělá lepším filmem, ale dodává mu nový rozměr vtipnosti. Duo Rogen/Franco navazuje na Travičku zelenou a zhruba se jí vyrovnává. Kdo čeká něco víc bude zklamán. Absurdní situace, často přepálený humor, ale rozjařená až dětinská radost s jakou je celý film natočený hodně vynahrazují. A finálová řež se štěňátkem, zabijáckou Korejkou a tankem supr. Katy Perry je zlo. Make 'em go "Oh, oh, oh!" As you shoot across the sky-y-y.(25.12.2014)

• paascha

Skutečná kokotina pro skutečné kokoty, ideálně věkovou skupinu 5-13. Kdyby nebylo humbuku, který osobně považuju spíš za reklamní trik, než skutečnou událost, zapadl by tento skvost do temna zábavní prdele, kam patří. Jediné vtipné na tom všem je úvodní píseň o Americe a následné odhalení skutečné podstaty US Babráka z úst dehonestovaného Kima. S oběma souhlasím:-D(29.12.2014)

"What is that? - The strongest ecstasy I've ever done in my life!" No, ne tak zcela, u Apokalypsy v Hollywoodu jsem byl v kolenách neustále, ale co si budu jinak nalhávat, tohle je i tak spolu s 22 Jump Street největší výsměch roku. Komu sedí Rogenův homur, bude spokojený, komu ne, "whoever that is, tell them to fuck off, because I don't know who I fucked last night, but I got some stink diiiiick!!!" 85%(25.12.2014)