Interview

Interview, The

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

"Dědeček ho dostal od Stalina." - "V naší zemi to vyslovujeme Stallone." Tak dobrou komedii jsem popravdě nečekal a smekám před tvůrci klobouk, že se celou dobu jen nevezou na vlně rýpání do Kim Čong-una (ačkoliv jim samozřejmě jde především o to), ale že se ho spousta dobrých vtipů vlastně ani netýká. Jsem také rád, že se to docela dobře obešlo bez fekálií a jedinou použitou tělní tekutinou zůstala krev (ukusování prstů mě pobavilo snad ze všeho nejvíce).(23.7.2016)

Rok 2015 jsem nemohl začít lépe. Duo Rogen/Goldberg znovu vymyslelo naprostou šílenost, u které jsem se celou dobu válel smíchy. Pokud to ještě nasere žlutý komanče v čele s vyžraným teletem, co se nechává stříhat podle hrnce, tak bude mít film i přidanou hodnotu a navíc by to ještě mohlo vést k tomu, že si ty neschopný neandrtálci hodí atomovku přímo do centra Pchjongjangu a konečně bude klid. Přehrávající Franco je boží, Eminem ukazuje obří nadhled, Katty Perry se nedobrovolně stává nepřítelem KLDR a sázka na Lizzy Caplan v roli sexy agentky CIA byla trefou do černého. Rozhodně nic pro erudované politology, přestaňte mlít hovna a začněte už kurva makat, vy hovada!(1.1.2015)

• paascha

Skutečná kokotina pro skutečné kokoty, ideálně věkovou skupinu 5-13. Kdyby nebylo humbuku, který osobně považuju spíš za reklamní trik, než skutečnou událost, zapadl by tento skvost do temna zábavní prdele, kam patří. Jediné vtipné na tom všem je úvodní píseň o Americe a následné odhalení skutečné podstaty US Babráka z úst dehonestovaného Kima. S oběma souhlasím:-D(29.12.2014)

Napsalo se toho o něm, ještě než ho vůbec někdo viděl, hodně. Kontroverzní námět dělající si srandu z „nebezpečných věcí“ strhl vlnu zájmu, která je vlastně docela zasloužená. James Franco v roli moderátora je tu tentokrát za toho většího idiota, pragmatický Seth Rogen mu slušně sekunduje, snad aby se mohl víc soustředit na režii (společně s Evanem Goldbergem, s kterým už napsal několik povedených látek). Interview s vůdcem Severní Korey je sakra výzvou, takže se není čemu divit, že producenta a jeho moderátora požádají tajné služby o takovou malou službičku. Téma se změnilo, ale jinak Rogen a spol. pálí stále do stejných míst – neustále lžou, mají sexuální narážky, řeší celebrity, drogy, chlast, k tomu přidejme poctivě vykresleného zlosyna, několik solidních nápadů a komediální útok na americká média, takže nudit se moc nejde. Samozřejmě to má několik přešlapů a nedošlapů, i tak tu máme divoký komediální nadprůměr. Stříhal bych.. Lepší tři, horší čtyři. Stačí si vybrat!!(25.1.2015)

Rogen a Franco jsou totální magoři, ten film je tak ujetý, debilní, až je geniální xD(3.1.2015)