Interview

Interview, The

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Stále ta istá pesnička, Rogenovky sú proste trailerové komédie. Na tých troch minútach to vždy vyzerá ako najvačšia prča na svete, ale keď majú vtipom naplniť hodinu a pol, tak je to v lepšom prípade len-tak-tak. Ale hej, človek si pri tom fajne oddychne, prípadne aj pospí (story of my life) bez toho aby o niečo prišiel. 60%(9.2.2015)

// Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 581 // Otvárací Víkend v USA: $1,794,666 //(7.12.2015)

Setha Rogena moc nemusím, ale na jeho parťácký komedie (This is the End) koukám pravidelně a v partě například s Jamesem Francem mu to svědčí. A povedlo se to vlastně této bláznivé partě tentokrát? Rozhodně vyvolali velkou míru kontroverze, čímž se filmu a studiu povedlo přitáhnout mnohem větší pozornost diváků a musím si přiznat, že i já se o to více na film těšil. Po stránce zábavy se nemůžu ubránit porovnání právě s This is the End, které sázelo na osvědčený humor, ale i na širší obsazení. Zde to ale nevadí, James Franco si naprosto krade film pro sebe a ačkoli se jedná o velice západně orientovaný humor propletený všemožnými inside joky, které většina naší populace ani nemůže pochopit, protože nezná souvislosti, řekl bych, že pokud se alespoň částečně orientujete ve filmovém průmyslu, to své si najdete a budete se bavit. Pro ty ostatní je to naprosto zbytečný a nevkusný film, ve kterém Kim Čong Un vymetá večírky a projíždí se tankem...to přece nemůže skončit dobře...ale je to zkrátka prdel... PS : Skvělá camea :D ...72%(27.12.2014)

Podle mě fajn komedie, negativní ohlasy snad ještě chápu, prostě to nesedne každýmu, ale některý ty naprosto odsuzující komenty jsou dost mimo. Trochu nadhledu lidi, ne? Originální komedie na ožehavé téma, která prostě není pro každýho. Ale prskat tady, že Amíci tímto ukázali, co jsou za hrozný národ, je hovadina. Silnější momenty (nejlepší je asi půlhodinka po příjezdu do Koreje) střídají slabší chvilky (závěr je až moc ujetě akční), v celkovým pohledu to ale ode mě čtyři hvězdy dostane. 75%(13.4.2015)

Rok 2015 jsem nemohl začít lépe. Duo Rogen/Goldberg znovu vymyslelo naprostou šílenost, u které jsem se celou dobu válel smíchy. Pokud to ještě nasere žlutý komanče v čele s vyžraným teletem, co se nechává stříhat podle hrnce, tak bude mít film i přidanou hodnotu a navíc by to ještě mohlo vést k tomu, že si ty neschopný neandrtálci hodí atomovku přímo do centra Pchjongjangu a konečně bude klid. Přehrávající Franco je boží, Eminem ukazuje obří nadhled, Katty Perry se nedobrovolně stává nepřítelem KLDR a sázka na Lizzy Caplan v roli sexy agentky CIA byla trefou do černého. Rozhodně nic pro erudované politology, přestaňte mlít hovna a začněte už kurva makat, vy hovada!(1.1.2015)