Interview

• Austrálie

The Interview

Akční / Komedie

USA, 2014, 112 min

Určitým dementním způsobem geniální. Reklama zadarmo Interview nedělá lepším filmem, ale dodává mu nový rozměr vtipnosti. Duo Rogen/Franco navazuje na Travičku zelenou a zhruba se jí vyrovnává. Kdo čeká něco víc bude zklamán. Absurdní situace, často přepálený humor, ale rozjařená až dětinská radost s jakou je celý film natočený hodně vynahrazují. A finálová řež se štěňátkem, zabijáckou Korejkou a tankem supr. Katy Perry je zlo. Make 'em go "Oh, oh, oh!" As you shoot across the sky-y-y.(25.12.2014)

"What is that? - The strongest ecstasy I've ever done in my life!" No, ne tak zcela, u Apokalypsy v Hollywoodu jsem byl v kolenách neustále, ale co si budu jinak nalhávat, tohle je i tak spolu s 22 Jump Street největší výsměch roku. Komu sedí Rogenův homur, bude spokojený, komu ne, "whoever that is, tell them to fuck off, because I don't know who I fucked last night, but I got some stink diiiiick!!!" 85%(25.12.2014)

Lepší priemer, taká pohodová oddychovka, nič čo by spravilo dieru do žánru komédie, ale na druhej strane ani nič, čo by urazilo (teda, ako koho, viz politická nekorektnosť, na ktorej si The Interview zakladá).(4.2.2015)

Prvá polka filmu stála naozaj za to. James Franco mal neskutočne dobré hlášky, ktoré určite pobavili každého, kto má rád, ako sa tu zvykne nazývať, fekálny humor. Každý kto má syseľ pre tumor sa určite dobre bavil na Francovi zatiaľ čo Seth tu bol druhé koleso na jednokolesovom bicykli klauna. Naozaj slabé a zabudnuteľné hlášky, no ani neviem či to hlášky boli. Boli to obyčajné nevtipné vety a Sethova postava bola proste na hovno ako jeho "vety". Druhá polka filmu už išla dole z kopca a samozrejme nesmie chýbať citová scéna... Do tohto filmu podľa mňa takéto scény nepatria. Nechápem prečo sa komédia nezaobíde bez takýchto scén.... vždy to kazí v mojom prípade dojem a potom je jasné, že prečo komédie až tak nemusím. Jediná akceptovateľná citová scéna je zrejme každá s tým šteniatkom. Jednoducho cez sľubný fekál to skončilo v riti.(27.2.2015)

Další výživnej nekorektní masakr v podání dua Rogen, Franco a další nekompromisní zářez na pažbě. Tihle dva magoři se evidentně nebojí udělat si prdel z čehokoliv a už je mi jasný, proč má ten film přídomek kontroverzní. Každopádně jestli tohle uvidí skutečnej Kim Čong Un, tak by mě nepřekvapilo, kdyby fakt Americe vyhlásil válku, protože to jak byla Severní Korea a její vůdce v tomhle filmu zhovaděna snad ani nepotřebuje žádnej komentář a vůdce kterej si v přímým přenosu nasere do kalhot je fakt hardcore. Neříkám, že úplně všechny vtipy se povedli, ale podobně jako např v předešlé Apokalypse nebo v Sousedech je tu tolik ultimátních momentů, že prostě přebijou i ty některý slabší a trapný. Při scéně odstřelení tygra Americkou raketou nebo otrávenej generál co padne a ještě stihne vystřelit mozek z hlavy jinýmu generálovi a ten pocáká haranty co hrajou na kytaru jsem brečel smíchy. Závěrečný finále ve stylu tři z tanku a pes je taky super. Takže je to dementní a stupidní? Ano! Nudný a nezábavný? V žádným případě!!! Já Franca a Rogena žeru, takže vím přesně co od nich čekat a to jsem taky dostal. Prostě jsem cílovou skupinou a tak pálím další plnej počet. Hatters Gonna Hate.95%(26.12.2014)

• - Pesničku, ktorá hrá počas Aaronovej (Seth Rogen) cesty do Číny, naspieval taiwanský spevák a herec Jay Chou, ktorý si s Rogenom zahral vo filme Zelený sršeň (2011). (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Aaron Rapoport (Seth Rogen) během mise přijde o konečky dvou prstů na levé ruce. Ve finále po návratu do kanceláře je však možné si povšimnout, že všechny jeho prsty jsou v pořádku. (Adrai)

• - Namiesto Jamesa Franca sa mal v úlohe Davea Skylarka objaviť herec Matt Damon. (MikaelSVK)