Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Beckett51

Po prvním dokumentu jsem si říkal: " Fajn, tak tomu rozmazlenýmu parchantovi natočili dokument, na kterej se kupodivu aspoň dalo trochu dívat, tak už bude klid." A ono hovno! Nejenom že natočili další dokument, ale ono se na něj ani nedá dívat! Myslím že by bylo zábavnější a mnohem přínosnější hodit hovno na obrazovku a sledovat co se s ním během hodiny a půl bude dít, načež po deseti minutách zjistíte, že to u Vás v pokoji smrdí jako v tisíc let nošeném a nikdy nepraném obleku Santy, který má vepředu žlutou sqrnu a v zadu hnědou sqrnu, takže pokud nezvlastníte plynovou masku DDR typ ASM MLW s filtrem tak Vám zbývá opustit místnost nebo zemřít udušením ze smradu ze strávenýho oběda z předešlýho dne. Nicméně nedokáži pochopit, jak se tohle může někomu líbit, natož jak nato může někdo jít do kina... ale nic proti gustu. Každý jsme jiný..... Já jsem samozřejmě normální.(24.6.2014)

• RedAK

Protože tady každý první kokot dokument hodnotí, aniž by ho viděl a ještě se k tomu hrdinně hlásí, proběhla tu nedávno razie z vyšších míst a téměř všechny komentáře byly smazány. Překvapen důležitostí té mladé kurvičky jsem se odhodlal k nepochopitelnému. Dobrovolně jsem se obětoval pro databázi, totálně zavraždil celou sobotu a ztratil poslední zbytky soudnosti. Šel jsem na to do kina. Dnes jsem pokořil nejnebezpečnější zkoušku svého života a detailní popis mého psychopatického dobrodružství včetně fotodokumentace najdete v mém deníčku. Amen.(12.4.2014)

• charlie.x

Tento "snímek" by měl vyjít jen na DVD. Nechápu distributory, že do kina nasadí takovou kravinu a přitom je tolik filmů co se do kina nedostanou i když si to zaslouží. ODPAD(12.4.2014)

• wafc

Vohol tu mustáž, ŽejBý.(16.4.2014)

• Fisek

Nemám ponětí, co se ve mě zlomilo nebo co se mi to vlastně stalo, že jsem si tenhle film pustil. Začal jsem toho litovat už od prvních minut. Ale jestli mám film spravedlivě ohodnotit, musel jsem ho zhlédnout celý. A povím vám, že jsem teda trpěl. To si režisér vážně myslel, že lidi dojme záběry brečících teenek? Ehm... Raději měli věnovat větší pozornost backup tanečnicím. Ty byly k nakousnutí. To je v podstatě jediná pozitivní věc, kterou jsem si z filmu odnesl. A jediný rozdíl od jeho posledního dokumentu je, že z Justina už je tvrďák, bacha na něj, nechal si narůst knírek. Pfff... Katy Perry je lepší.(27.4.2014)