Dokumentární / Hudební

Sarah Landman

Nathan Lanier

Avi Youabian
  • charlie.x

Tento "snímek" by měl vyjít jen na DVD. Nechápu distributory, že do kina nasadí takovou kravinu a přitom je tolik filmů co se do kina nedostanou i když si to zaslouží. ODPAD(12.4.2014)

• Wiikii

Hodnotím zde dokument ne osoby, proto dávám dvě hvězdy. I přesto mě samotný dokument připadal jako komunistická reklama na "božího" Biebera s mnoha řvoucími fanynkami. Kdybych měl ale hodnotit osobnost Justina Biebera, tak bych šel s hodnocením ještě níže. Už jen tím, že bere drogy, podvádí svou přítelkyni, ale podvádí i lidi kolem sebe, je agresivní, kašle na pravidla, závodí se svým lamborghini v obydlených čtvrtí a mnohem více... Právě tento dokument také dost vypadal, že má právě zalepit tyto jeho problémy, které si se svou namyšleností a rozmazleností nadělal... P.S.: Na mnohých jeho spolupracovnících je vidět silná odtažitost k němu, kterou skrývají jen kvůli natáčení dokumentu. .... HODNOCENÍ: 20% (2*)(10.4.2014)

• SaNcHeZ_cz

Poznámka k hodnocení: Neviděl jsem snímek celý, pouze několik výseků z filmu. Silný akcent na kult osobnosti nebo dlouhotrvající detaily na až maniakální fandom dokáží nalomit i statnější jedince. To že je to docela solidně natočený dokument je tak trochu na druhé koleji. Fanynky pláčou dojetím, ti ostatní mají další důvod k nenávisti. A tedy i přesto že dokument je z řemeslného hlediska vcelku solidně sestříhán a obstojně natočen, jeho poselství se u mě naprosto míjí účinkem. O tom jak moc se už v pořadí druhý film o tomto fenoménu snaží uspět kde to jde, je použití opět toho nejvíce profláklého hitu i do závěrečných titulků. Když chlapci a děvčata opouští sál v slzách, asi to funguje a já prostě nejsem cílovka. Proto tedy můj odpad! je stanoviskem po shlédnutí několika částí filmu (nebo spíše televizního dokumentu který mě nedokázal přesvědčit o nutnosti být v kinech), spíše než neurvalým gestem jaké vyjádří desítky lidí před filmem aniž by z něj minutu viděli.(11.4.2014)

• Slartibarkfast

Právě jsem dokoukal přírodopisný dokument o Bobrovi. Je to vcelku milé a talentované zvyřátko se smyslným knírem a hlasem eunucha. Jeho ošetřovatelé jej vypiplali již z malého bobřátka a udělali z něj megahvězdu, která je naprosto oddána tomu, co dělá. Věří, že je to tak správně. Už i sami ošetřovatelé zřejmě věří, že je to tak správně. Tězko uvěřit jejich upřímným výrazům, těžko uvěřit slzám. Těžko hodnotit. Bobr je jistě fenomén, který hýbe světem na obou stranách. Popová hvězda, kterou polovina světa nenávidí a druhá polovina fanaticky uctívá. Až se svět jednou zbaví tohohle přístupu, nebudou války, nebudou spory. Dokud ale budou fanatici a lidé, kteří je pomáhají vytvářet, budeme se muset koukat na podobné věci. Talenty, superstár, hlasy různých zemí, hroutící se mrakodrapy, uřezané hlavy.. A bobry. Unrated(22.12.2014)

• chelseaman22

Jen se podívejte na strukturu jeho fanouškovské základny! Slečny U15, párek "mužů", u nichž se homosexualita projevila už ve věku třináctého roku a samozřejmě všudypřítomné maminy, jež hlídají své náctileté dcery před pohledy toho možná nejtalentovanějšího mladého podnikatele 21. století! Justinova hudba je určena pro tu sortu populace, jež si nevydělává ergo Justin je bohat pouze díky štědrosti rodičů, jež svým dcerám neodepřou cokoliv ze sortimentu JB (parfémy počínaje, knihami konče). Justinovi nelze upřít vskutku propracované performance na pódiu (tedy vyjma těch patheticky přehnaných, viz. Justin přilétá na pódium coby anděl či v náručí nese dosti modifikované batole). V minulém roce Justin vydělal sto milionů dolarů - skvělý úspěch na to, že se to nedá poslouchat, že? 30%(10.4.2014)