Dokumentární / Hudební

USA, 2013, 92 min

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier

Standardní profesionální výrobek, jehož účelem je podpořit prodej značky Bieber. 1) Pop i R&B poslouchám docela rád (mimo jiné), i když, musím sebekriticky přiznat, Bieberovy songy nevyhledávám. 2) Justin mluví tak trochu jako Jan Bendig, ovšem od 19letého teenagera stejně žádné moudré promluvy neočekávám. Zato zpívá, tancuje, bubnuje, hraje na klávesy, na trubku, režíruje klip a zřejmě intenzivně maká. On i všichni lidi okolo, což film pěkně ukazuje. 3) Bieberomaniaci stejně jako jeho hateři jsou módním výstřelkem doby, kdy je prostě hrozně cool milovat či nenávidět produkty showbusinessu. Jeho nekritičtí fanoušci stejně jako odpůrci nevědomky nemluví o Bieberovi, ale sami o sobě, o svém hudebním (ne)vzdělání a (ne)vkusu, o svých životních hodnotách, o svém charakteru a přihlédneme-li k formě, kterou své emoce prezentují, i o své (ne)inteligenci. 4) A ty kalhoty by fakt měl radši nosit kapánek výš...(12.6.2015)

• Caym

Já teda nevím, proč na tohle někdo leze do kina, stačí si počkat, na youtube to máte i se španělskýma titulkama - dvojjazyčná propaganda rozmazleného chlapce v akci. Vykradený Michael Jackson a jeho This Is It (jeho choreografie a samozřejmě i ruka v rozkroku), teenage emoce vyšponované na maximum (he's so cute!!!! ohhhh, that's adorableeeee), Justin dokonce vymáčkne slzu z oka - 2x (je to citlivý chlapec), všem mění život (dětem, maminkám, otcům, babičkám, tanečníkům, tanečnicím, producentům, kteří z něj mají nervy v kýbli a kotel peněz, securiťákům, šlapkám...), maminka mu laškovně řekne, ať si vytáhne ty nasrávačky zas hezky do pasu, no a pak je tady to moudro o lásce a zlomeném srdci, které si zaslouží doslovný přepis (oni ho totiž jinak moc nenechávají během "dokumentu" mluvit - když opomineme naučené fráze o tom, jak jsou na něj paparazzi a divní nefanoušci zlí -, protože chlapec je od pohledu tupý jak řiť): "Have you been in love?" - "Have I been in love? Of course I've been in love. I think being in love is the most powerful thing ever. It’s an extreme feeling. "Have you ever had heartbreak?" "Yes, yes, definitely. That’s… that’s…that’s…I-I would say it’s about even just the same feeling… as much as it is to fall in love… like in eeee—just that explosiveness, that just that fire, just when when you break up from that, if you give them everything and you break up from that you’re … it’s the same type…it’s like that…eeee…clenching feeling like like when you this is my feeling oh I love her so much like aaah like this is but then that’s the same feeling when I when I when we when we break up it’s like aaaah like this hurts this hurts so deep it’s just the same emotion but ee – flipped backwards." - opona, potlesk. Multinadaný zpěvák, textař, hudebník, umělec a prostě believer nám to všem konečně vysvětlil ve svém adorable a cute videjku. PS: ne, obvykle se na takovéhle věci nedívám, měla jsem slabou prokrastinační chvilku(16.4.2014)

• Beckett51

Po prvním dokumentu jsem si říkal: " Fajn, tak tomu rozmazlenýmu parchantovi natočili dokument, na kterej se kupodivu aspoň dalo trochu dívat, tak už bude klid." A ono hovno! Nejenom že natočili další dokument, ale ono se na něj ani nedá dívat! Myslím že by bylo zábavnější a mnohem přínosnější hodit hovno na obrazovku a sledovat co se s ním během hodiny a půl bude dít, načež po deseti minutách zjistíte, že to u Vás v pokoji smrdí jako v tisíc let nošeném a nikdy nepraném obleku Santy, který má vepředu žlutou sqrnu a v zadu hnědou sqrnu, takže pokud nezvlastníte plynovou masku DDR typ ASM MLW s filtrem tak Vám zbývá opustit místnost nebo zemřít udušením ze smradu ze strávenýho oběda z předešlýho dne. Nicméně nedokáži pochopit, jak se tohle může někomu líbit, natož jak nato může někdo jít do kina... ale nic proti gustu. Každý jsme jiný..... Já jsem samozřejmě normální.(24.6.2014)

• Dragoni

Co k tomu dodat, dle všech v dokumentu je nejlepší, je to citlivý chlapec, náctiletý lolitky si trhaj rodidla jen co ho viděj a informativní hodnota dokumentu téměř žádná, až na to že jsem slyšel nějaký jeho songy, ale na plakát nad postelí to ještě nebude. Neznám ho osobně a ani mě ničím neublížil a jen a pouze podle dokumentu ho hodnotit jako člověka nebo osobnost nemůžu, každopádně jsem na to koukal ze zvědavosti a nebavilo mě to.(12.1.2015)

• ArsenalEagle

Jsem hejtr.. "Teenageři ho milují." - co za vola tohle mohl napsat -.- :D(4.8.2014)