Dokumentární / Hudební

Jon M. Chu

Sarah Landman

Nathan Lanier
  • Beckett51

Po prvním dokumentu jsem si říkal: " Fajn, tak tomu rozmazlenýmu parchantovi natočili dokument, na kterej se kupodivu aspoň dalo trochu dívat, tak už bude klid." A ono hovno! Nejenom že natočili další dokument, ale ono se na něj ani nedá dívat! Myslím že by bylo zábavnější a mnohem přínosnější hodit hovno na obrazovku a sledovat co se s ním během hodiny a půl bude dít, načež po deseti minutách zjistíte, že to u Vás v pokoji smrdí jako v tisíc let nošeném a nikdy nepraném obleku Santy, který má vepředu žlutou sqrnu a v zadu hnědou sqrnu, takže pokud nezvlastníte plynovou masku DDR typ ASM MLW s filtrem tak Vám zbývá opustit místnost nebo zemřít udušením ze smradu ze strávenýho oběda z předešlýho dne. Nicméně nedokáži pochopit, jak se tohle může někomu líbit, natož jak nato může někdo jít do kina... ale nic proti gustu. Každý jsme jiný..... Já jsem samozřejmě normální.(24.6.2014)

• wafc

Vohol tu mustáž, ŽejBý.(16.4.2014)

• Zíza

Bíbr je mi jedno, nepotřebuju ho hejtovat, ani mu sázet "odpady", ale prostě ten dokument (?) byl nudnej, neukázal nic, co by si soudný člověk nedokázal domyslet a neslyšel nic nového, nic, co by už neslyšel v jiných takových filmech. Tohle je věc, u které si pobrečí jeho fanoušci, člověku, který se u něj nezajímá, to absolutně nic nedá. A ten, kdo ho nesnáší (z jakéhokoliv důvodu), bude nesnášet i tenhle film.(13.4.2014)

• Wiikii

Hodnotím zde dokument ne osoby, proto dávám dvě hvězdy. I přesto mě samotný dokument připadal jako komunistická reklama na "božího" Biebera s mnoha řvoucími fanynkami. Kdybych měl ale hodnotit osobnost Justina Biebera, tak bych šel s hodnocením ještě níže. Už jen tím, že bere drogy, podvádí svou přítelkyni, ale podvádí i lidi kolem sebe, je agresivní, kašle na pravidla, závodí se svým lamborghini v obydlených čtvrtí a mnohem více... Právě tento dokument také dost vypadal, že má právě zalepit tyto jeho problémy, které si se svou namyšleností a rozmazleností nadělal... P.S.: Na mnohých jeho spolupracovnících je vidět silná odtažitost k němu, kterou skrývají jen kvůli natáčení dokumentu. .... HODNOCENÍ: 20% (2*)(10.4.2014)

• Borrtex

Schválně jsem na to šel do kina, zajímalo mě, co to bude za krásu. Strašně jsem se na to těšil. "Jo, to bude skvělý film, nemohu se dočkat" říkal jsem si............ Zhruba po 5 minutách jsem z kina odešel.:-)(12.4.2014)