poster

Justin Bieber's Believe

 • USA

  Justin Bieber's Believe

 • Slovensko

  Justin Bieber's Believe

Dokumentární / Hudební

USA, 2013, 92 min

Režie:

Jon M. Chu

Scénář:

Sarah Landman

Hudba:

Nathan Lanier

Producenti:

Bill O'Dowd

Střih:

Avi Youabian
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  ***

  Standardní profesionální výrobek, jehož účelem je podpořit prodej značky Bieber. 1) Pop i R&B poslouchám docela rád (mimo jiné), i když, musím sebekriticky přiznat, Bieberovy songy nevyhledávám. 2) Justin mluví tak trochu jako Jan Bendig, ovšem od 19letého teenagera stejně žádné moudré promluvy neočekávám. Zato zpívá, tancuje, bubnuje, hraje na klávesy, na trubku, režíruje klip a zřejmě intenzivně maká. On i všichni lidi okolo, což film pěkně ukazuje. 3) Bieberomaniaci stejně jako jeho hateři jsou módním výstřelkem doby, kdy je prostě hrozně cool milovat či nenávidět produkty showbusinessu. Jeho nekritičtí fanoušci stejně jako odpůrci nevědomky nemluví o Bieberovi, ale sami o sobě, o svém hudebním (ne)vzdělání a (ne)vkusu, o svých životních hodnotách, o svém charakteru a přihlédneme-li k formě, kterou své emoce prezentují, i o své (ne)inteligenci. 4) A ty kalhoty by fakt měl radši nosit kapánek výš...(12.6.2015)

 • Dragoni
  *

  Co k tomu dodat, dle všech v dokumentu je nejlepší, je to citlivý chlapec, náctiletý lolitky si trhaj rodidla jen co ho viděj a informativní hodnota dokumentu téměř žádná, až na to že jsem slyšel nějaký jeho songy, ale na plakát nad postelí to ještě nebude. Neznám ho osobně a ani mě ničím neublížil a jen a pouze podle dokumentu ho hodnotit jako člověka nebo osobnost nemůžu, každopádně jsem na to koukal ze zvědavosti a nebavilo mě to.(12.1.2015)

 • wafc
  **

  Vohol tu mustáž, ŽejBý.(16.4.2014)

 • Tommassi3
  *

  Jedno je naprosto jisté.. Že svůj účel tahle velereklama sebe sama dokonale plní, a to rozhodně ne jen mezi skalními fanoušky Justina Biebera, no spíš fanynkami, tedy soudě dle většiny vlastně spíš Nanynkami, když Jon Chu zkrátka ví dobře, co a jak dělá.. Pomineme-li tu zvukovou stránku věci.. Stačí se jen podívat, jaká kupa canců se tady v těch komentářích plných zášti a pošklebků válí.. Nicméně co může platit za větší poklonu než skutečnost, kolik hejterů, aniž by na tuhle hvězdičku jakkoliv změnilo názor, když vlastně předem věděli, jak budou hodnotit, Justin Bieber`s Believe nakonec vidělo.. Ačkoliv jistě velká část diváků hází odpady tímhle kusem naprosto netknuta, což lehce zavání přinejmenším nadutostí.. Opravdu zvláštní doba.. Mně ten chlapeček s vlnou v žaludku skutečně neleží, zvlášť s přihlédnutím k jeho fantastickému hlasu a schopnosti do úmoru dřít, a ať už to s ním dopadne jakkoliv, ať už se vydá (ne)cestou Lindsay Lohan, Britney Spears a Miley Cyrus nebo se mu naopak podaří ustát ten skok mezi dospělé jako to třeba vyšlo takovému jeho jmenovci Justinu Timberlakovi, z něhož se dokonce vyklubal i opravdu velmi slušný herec..(9.7.2015)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Tak kde je sakra hodnocení a komentář od kůůůl Majka?! Živě si přitom představuji jeho vlog jak z nadšeným výrazem a čerstvě pocákanýma trenclema oznamuje a teď si dáme... Džastina Bíííííííbra. A ani při tom nepostřehne, že mu někdo šlápnul na koule. No nic počkám si na videorecenzi od Holčičky a ořezanýho pruta (co si ještě nevrznul) a uvidím. Na závěr musím dodat, že se v žádném případě nestáduji z hatery a nikomu nebudu kecat do toho jak to má ohodnotit. Já pouze vše hodnotím, tak jak si to zaslouží.0%(15.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace