Dokumentární / Hudební

Sarah Landman

Nathan Lanier

Avi Youabian
  • charlie.x

Tento "snímek" by měl vyjít jen na DVD. Nechápu distributory, že do kina nasadí takovou kravinu a přitom je tolik filmů co se do kina nedostanou i když si to zaslouží. ODPAD(12.4.2014)

• Borrtex

Schválně jsem na to šel do kina, zajímalo mě, co to bude za krásu. Strašně jsem se na to těšil. "Jo, to bude skvělý film, nemohu se dočkat" říkal jsem si............ Zhruba po 5 minutách jsem z kina odešel.:-)(12.4.2014)

• Politik

Na 1 hvězdu to je. Ale nechápu, jak mohou být dívky takové slepice a být do něho tak zblázněné.(27.2.2015)

• Caym

Já teda nevím, proč na tohle někdo leze do kina, stačí si počkat, na youtube to máte i se španělskýma titulkama - dvojjazyčná propaganda rozmazleného chlapce v akci. Vykradený Michael Jackson a jeho This Is It (jeho choreografie a samozřejmě i ruka v rozkroku), teenage emoce vyšponované na maximum (he's so cute!!!! ohhhh, that's adorableeeee), Justin dokonce vymáčkne slzu z oka - 2x (je to citlivý chlapec), všem mění život (dětem, maminkám, otcům, babičkám, tanečníkům, tanečnicím, producentům, kteří z něj mají nervy v kýbli a kotel peněz, securiťákům, šlapkám...), maminka mu laškovně řekne, ať si vytáhne ty nasrávačky zas hezky do pasu, no a pak je tady to moudro o lásce a zlomeném srdci, které si zaslouží doslovný přepis (oni ho totiž jinak moc nenechávají během "dokumentu" mluvit - když opomineme naučené fráze o tom, jak jsou na něj paparazzi a divní nefanoušci zlí -, protože chlapec je od pohledu tupý jak řiť): "Have you been in love?" - "Have I been in love? Of course I've been in love. I think being in love is the most powerful thing ever. It’s an extreme feeling. "Have you ever had heartbreak?" "Yes, yes, definitely. That’s… that’s…that’s…I-I would say it’s about even just the same feeling… as much as it is to fall in love… like in eeee—just that explosiveness, that just that fire, just when when you break up from that, if you give them everything and you break up from that you’re … it’s the same type…it’s like that…eeee…clenching feeling like like when you this is my feeling oh I love her so much like aaah like this is but then that’s the same feeling when I when I when we when we break up it’s like aaaah like this hurts this hurts so deep it’s just the same emotion but ee – flipped backwards." - opona, potlesk. Multinadaný zpěvák, textař, hudebník, umělec a prostě believer nám to všem konečně vysvětlil ve svém adorable a cute videjku. PS: ne, obvykle se na takovéhle věci nedívám, měla jsem slabou prokrastinační chvilku(16.4.2014)

• Segrestor

Říká se vždycky, že s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo. Segrestorův axiom však nyní tvrdí, že velké divadlo jde zahrát i s velkým kašparem.(26.5.2014)