Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jack_scott
  ***

  Průměrný snímek, který je spíš historicko-romantický než válečný. Bojové scény kvůli rozpočtu skoro nejsou,což vynahrazuje slušná realistická výprava- a také děj. Je to totiž až na Eerovu snoubenku realisticky natočený snímek o průzkumnících cyklistického (lehkého pěšího) praporu, jehož děj je jinak docela v pohodě. Vojenská technika byla velmi ok, včetně ozvučení, což snímku přidává. Jinak je to spíš tradiční minimalismus..nic velkého. *** a 65%.(28.11.2012)

 • Cheeter
  ****

  Ničím zvláštním nevybočující válečný snímek z doby pokračovací války. Na začátku a na konci se mihne milostný příběh, ale jinak je to o jedné akci. A celkem dobře zpracované. Rozhodně zde nebylo nic pokaženo, možná jen to, pokud jsi to pamatuji správně, tak Rusové neměli na helmách rudé hvězdy. Ale to je fakt detail.(14.7.2016)

 • MartinezZ
  ****

  Takové moc přímočaré, na válečný film bych uvítal trochu víc akce, taktiky, strategie a historického pozadí. Románek Eera a Kaariny mi tam nějak zvlášť neseděl. Možná jsem jen čekal trochu víc válečného dramatu než romantického dramatu. ~~~ Jinak samozřejmě technická stránka filmu skoro bezchybná a Čecháčci se svými komorními Tobruky a ulítlými Tmavomodrými světy mohou jen klopit zrak a tiše v koutku brblat. ~~~ 3,5*(28.5.2011)

 • NinonL
  *****

  Spíše psychologické drama než válečné. Aspoň já jsem to tak vnímala. Co z lidí dělá válka a taky že je někdy horší, když váš milovaný přežije, než kdyby zemřel ... Konec mě dostal a bylo mi hořko na duši. Jinak souhlasím s dalšími komentátory, nádherné lesy, řeky, strašidelné lesní domky i hřbitovy, trochu toho válečného umění a akce. A za konec pátá hvězda.(9.9.2014)

 • Tormentor665
  ***

  Na první pohled zaujme ta seveřanská vymazlená kamera. Ovšem fakt nevím, co jsem si z toho filmu měl vlastně vzít. Ten válečný citlivý minimalismus chvílemi vyvozuje nějaké otázky, ale zároveň se nijak zvlášť nerozvíjí. A ten skoro rambovský konec tomu nasazuje korunu...(3.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace