Kluk od vedle

Boy Next Door, The

Erotický / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 91 min

• Wacoslav1

Tak a máme tady další film na téma : Ach bože ne vyspala jsem se z někým s kým jsem neměla, pak jsem ho nechtěla a on je náhodou psychopat a teď mě chce zabít... Podobný kousky měli svůj zlatý věk a živnou půdu hlavně v osmdesátých a devadesátých letech. Tohle má tedy zřejmě působit jako připomínka těchto filmů, ale bohužel je to totálně ploché a nezáživné a není to schopné přijít z ničím co by dokázalo zaujmout. A nezachrání to ani Lopezka která má pořád co nabídnout a je to jedna z mála učitelek který by stálo za to vojet.20%(29.4.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Lidi, které miluju, chráním" a ty ostatní seznamuju s pěstí, nožem, pistoli nebo čtrnáctkou francouzákem, ale takový je zkrátka Noah. Nic proti tomu nemám, ale paní učitelka jisté výhrady má. To je zase její věc. Já si totiž myslím, že když člověk nehodlá převzít odpovědnost za své chyby, tak se musí smířit s trochou toho teroru. Například já přijímám svou odpovědnost za to, že jsem se dobrovolně podíval na tento snímek, přestože jsem věděl, že to bude mizérie. Takže jsem přiznal svou odpovědnost a nyní je na řadě pomsta - dvě hvězdy. A to jen za to, že se na Jennifer pořád ještě dá mlsně koukat.(7.10.2015)

CITÁT - Žádné předsudky, jen mi dva.......... Jedno malé pomilování vás může dostat do velkých problémů. Zvlášť, když "ten od vedle" je celkem blázen. A nebo je to obráceně? CITÁT - Sušenku na cestu?................ Lehce erotický příběh o kterém jsem v polovině začal pochybovat a tušil, jak to dopadne. Není to nic těžkého.(5.8.2015)

• kaylin

Nudný předvídatelný film, kde jste se mohli těšit jen na to, že uvidíte J.Lo nahou, ale ani to se vám vlastně nakonec pořádně nepoštěstí, protože si užíval jen ten šmejd, co s ní natáčel. Nakonec mě více potěšila přítomnost Kristin Chenoweth, kterou mám od dob, co jsem viděl úžasné "Pushing Daisies" nesmírně rád.(29.4.2015)

• FilmFan24

Sex, posedlost a nezkrotná touha. Za 4,5 mil USD natočený erotický thriller by nebyl zase tak špatný nebýt pár nelogických kolapsů. Všechno a mnohem lépe už tady několikrát bylo. Z šedivého podprůměru film bohužel nedostane ani ústřední pár Jennifer Lopez a Ryan Guzman.(4.6.2015)