Kluk od vedle

The Boy Next Door

Erotický / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 91 min

• Jara.Cimrman.jr

"Lidi, které miluju, chráním" a ty ostatní seznamuju s pěstí, nožem, pistoli nebo čtrnáctkou francouzákem, ale takový je zkrátka Noah. Nic proti tomu nemám, ale paní učitelka jisté výhrady má. To je zase její věc. Já si totiž myslím, že když člověk nehodlá převzít odpovědnost za své chyby, tak se musí smířit s trochou toho teroru. Například já přijímám svou odpovědnost za to, že jsem se dobrovolně podíval na tento snímek, přestože jsem věděl, že to bude mizérie. Takže jsem přiznal svou odpovědnost a nyní je na řadě pomsta - dvě hvězdy. A to jen za to, že se na Jennifer pořád ještě dá mlsně koukat.(7.10.2015)

Překvapuje mě takhle nízké hodnocení. Ano není to žádný trhák, je to film s nízkým rozpočtem a režisér Rob Cohen si chtěl natočit jednoduchý thriller. Ale mě se to líbilo. Myslím, že to je dost kvalitní film. Někteří zde píší, že to mělo předvídatelnou zápletku. Možná že trochu ano, ale i tak jsem byl překvapený, když se z toho milého hocha vyklubal psychopat. A fakt jsem nevěděl co se bude dít, pro mě to bylo napínavé. Celou druhou polovinu filmu jsem se bál společně s JLo, která mimochodem skvěle celý film táhne.(8.9.2016)

Jennifer nestárne! Jako vždy skvělá a sexy a Ryan Guzman se k ní hodil. Příjemný rodinný thriller na sobotní večer, kdy je v televizi totální hovno! A to platím za 130 programů :-((19.4.2015)

• hous.enka

Podprůměrný thriller s průměrnými herci s podprůměrnými nápady (výzdoba ve třídě, ropíchnuté oko, spousta aut) a hlavně s velmi nesympatickým sousedem - myslím toho mladýho, ačkoli i ten starej byl vlastně dost zvláštní. Od Kluka odvedle jsem čekala příběh á la sexy panička se nudí, zpestří si svůj nudný život (a tuhle porci dortu jsem dostala), ale pak se to zvrtne a ona bude nacházet mrtvá zvířátka před domem, bude jí posílat dopisy, šmírovat ji.... No a to se nekonalo. Ano, Noahovo chování bylo agresivní a hodně znepokojové, ale fakt nechápu chování Claire, měšťky, co si myslí, že všechno dá. Ona teda vlastně moc nemyslí, protože i její chování je následně znepokojivé ("byl to úlet, chyba" - co čekala?). A já jsem z tohohle filmu taky znepokojená. Za dvě hvězdy a prosím už žádné návraty k devadesátkovým thrillerům, jak bystře zmínil uživatel George Stobbart.(20.1.2016)

• Marqta

Na jednu stranu je to snad ještě lacinější, než by jeden čekal, na druhou stranu se nedá odepřít, že jakkoli to je předvídatelné a umělohmotné a ohrané tak je ta zápletka s posedlostí (kterou všichni viděli už nevímkolikrát) zpracována dobře. Scénář je v rámci možností a za daných okolností povedený, plný akce, lehce absurdní, místy přitažený za vlasy se směšnými dialogy...prostě přesně takový jak byste od tohohle filmu mohli očekávat... ...jen ne originální, nebo něčím zajímavý...Asi by si to jednu hvězdičku zasloužilo, ale nějak se mi to příčí.(3.9.2015)