poster

Kluk od vedle

 • USA

  Boy Next Door, The

Thriller

USA, 2015, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  **

  Učitelka-MILFka si ulítne se studentem, ale zatím co ona to jako úlet opravdu bere, on to tak nevidí a začne se z něj klubat psychopat. Nezajímavý podprůměrný thriller, který takřka do puntíku dodržuje zavedená schémata a ani minimálně se nesnaží překvapit. Za pozornost stojí jen Jennfer Lopez, která je pořád neskutečnou kostí. Ale to samo o sobě prostě nestačí. 25%(24.4.2015)

 • filokk
  ***

  J LO pořád prdelka(10.6.2015)

 • Kamca_
  **

  Takový americký béčko. Nic víc, nic míň. Neříkám, že to byl úplně propadák, ale zázrak to taky nebyl. 35%.(26.8.2016)

 • hous.enka
  **

  Podprůměrný thriller s průměrnými herci s podprůměrnými nápady (výzdoba ve třídě, ropíchnuté oko, spousta aut) a hlavně s velmi nesympatickým sousedem - myslím toho mladýho, ačkoli i ten starej byl vlastně dost zvláštní. Od Kluka odvedle jsem čekala příběh á la sexy panička se nudí, zpestří si svůj nudný život (a tuhle porci dortu jsem dostala), ale pak se to zvrtne a ona bude nacházet mrtvá zvířátka před domem, bude jí posílat dopisy, šmírovat ji.... No a to se nekonalo. Ano, Noahovo chování bylo agresivní a hodně znepokojové, ale fakt nechápu chování Claire, měšťky, co si myslí, že všechno dá. Ona teda vlastně moc nemyslí, protože i její chování je následně znepokojivé ("byl to úlet, chyba" - co čekala?). A já jsem z tohohle filmu taky znepokojená. Za dvě hvězdy a prosím už žádné návraty k devadesátkovým thrillerům, jak bystře zmínil uživatel George Stobbart.(20.1.2016)

 • jenik71
  ***

  Scénář sice silně postrádá originalitu, přesto se na to dá koukat. Nebýt tam ovšem sexy Jennifer Lopez, tak se není moc na co dívat. Tento thriller sice má své mouchy, přesto mu dávám tři hvězdy, víc si rozhodně nezaslouží.(2.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace