Kluk od vedle

Boy Next Door, The

Thriller

USA, 2015, 91 min

• kaylin

Nudný předvídatelný film, kde jste se mohli těšit jen na to, že uvidíte J.Lo nahou, ale ani to se vám vlastně nakonec pořádně nepoštěstí, protože si užíval jen ten šmejd, co s ní natáčel. Nakonec mě více potěšila přítomnost Kristin Chenoweth, kterou mám od dob, co jsem viděl úžasné "Pushing Daisies" nesmírně rád.(29.4.2015)

• Pavlínka9

To byla taková nuda :D :D Ale měla jsem chuť se podívat na Jennifer Lopez, jelikož kdysi s ní byly filmy i zajímavé - a ano, ona ví, že je moc hezká a jak toho využít :) I když v tomto filmu nosí neskutečně asexuální pytlovité oblečení :) Tento film je ukázka, jak v USA nedojídají jídla a nezatahují si závěsy doma a děsně se pak diví, že je někdo vidí :D :D Je tam tolik absurdit :D :D "Vrcholová" :D :D scéna ve stodole je dost nechutná a krvavá - ta byla super :) Film vyniká i skvělou sexuální scénou ;) :) To se musí nechat :) Nic krátkého ani příliš zahaleného :) Jo a hudba - ta byla super :) Ta se mi moc líbila :) A hláška před manželem od mladíka, který si užil se svou sousedkou alias jeho manželkou - "Tady bylo pěkně mokro" :D :D To by teprve začátek :)(18.6.2015)

J LO pořád prdelka(10.6.2015)

Co dohnalo mýho patnáctýho nejoblíbenějšího rejžu k natočení tohodle staromilskýho thrilleru,kterej by spíš sednul někam do roku 1988.U filmu sem se vošíval,nejdřív nudou,pak chutí dát tomu čůrákovi přes obrazovku pěstí do držky.A pak už jen očekáváním,až mu někdo usekne tu jeho hezounkou hlavu.Film na jedno použití,ale v rámci podobnejch thrillerů myslim koukatelný.50%.(12.7.2015)

• Kamca_

Takový americký béčko. Nic víc, nic míň. Neříkám, že to byl úplně propadák, ale zázrak to taky nebyl. 35%.(26.8.2016)