Kluk od vedle

Boy Next Door, The

Erotický / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 91 min

Guzmanovi role psychouše sedla. Lopezka stále kost. Ano, jistě, konec zjebali, ale zato průběh samotné závěrečné bitky, paráda.(6.8.2016)

Překvapuje mě takhle nízké hodnocení. Ano není to žádný trhák, je to film s nízkým rozpočtem a režisér Rob Cohen si chtěl natočit jednoduchý thriller. Ale mě se to líbilo. Myslím, že to je dost kvalitní film. Někteří zde píší, že to mělo předvídatelnou zápletku. Možná že trochu ano, ale i tak jsem byl překvapený, když se z toho milého hocha vyklubal psychopat. A fakt jsem nevěděl co se bude dít, pro mě to bylo napínavé. Celou druhou polovinu filmu jsem se bál společně s JLo, která mimochodem skvěle celý film táhne.(8.9.2016)

• kaylin

Nudný předvídatelný film, kde jste se mohli těšit jen na to, že uvidíte J.Lo nahou, ale ani to se vám vlastně nakonec pořádně nepoštěstí, protože si užíval jen ten šmejd, co s ní natáčel. Nakonec mě více potěšila přítomnost Kristin Chenoweth, kterou mám od dob, co jsem viděl úžasné "Pushing Daisies" nesmírně rád.(29.4.2015)

• Othello

O úrovni celého díla vypovídá nejlépe následující vážně míněný dialog: "Ahoj, přišel jsem, abych ti přinesl malý dárek." "Jéé Illiada, 1. vydání. Tos nemusel."(10.4.2016)

Scénář sice silně postrádá originalitu, přesto se na to dá koukat. Nebýt tam ovšem sexy Jennifer Lopez, tak se není moc na co dívat. Tento thriller sice má své mouchy, přesto mu dávám tři hvězdy, víc si rozhodně nezaslouží.(2.2.2016)