Kluk od vedle

Boy Next Door, The

Thriller

USA, 2015, 91 min

• castor

S nadsázkou se dá říct, že víc napětí nabízí zpravodajství na kterékoliv televizní stanici. Rob Cohen je rutinér, který snesitelný film nenatočil dobrých deset let. Stealth, třetí Mumie nebo Vražedná hra byly prachmizerné kousky, na druhou stranu se od nich NĚCO čekalo. Od The Boy Next Door se při vší úctě nečekalo vůbec nic. A to mu ve výsledku možná pomáhá. Neškodný thriller s ohranou zápletkou, nudným dějem a nezáživnými postavami, které jsou divákovi naprosto ukradené. Film působí docela televizně, negraduje, chybí mu atmosféra. Na druhou stranu těch devadesát minut solidně uběhne, na Jennifer Lopez se pořád slušně dívá a ostatní postavy nenasekají tolik logických lapsů, kolik by divák na začátku čekal. Průměrná jednohubka, které sluší dvě i klidně tři hvězdy.(1.5.2015)

• Morholt

Učitelka-MILFka si ulítne se studentem, ale zatím co ona to jako úlet opravdu bere, on to tak nevidí a začne se z něj klubat psychopat. Nezajímavý podprůměrný thriller, který takřka do puntíku dodržuje zavedená schémata a ani minimálně se nesnaží překvapit. Za pozornost stojí jen Jennfer Lopez, která je pořád neskutečnou kostí. Ale to samo o sobě prostě nestačí. 25%(24.4.2015)

• Kamca_

Takový americký béčko. Nic víc, nic míň. Neříkám, že to byl úplně propadák, ale zázrak to taky nebyl. 35%.(26.8.2016)

• hous.enka

Podprůměrný thriller s průměrnými herci s podprůměrnými nápady (výzdoba ve třídě, ropíchnuté oko, spousta aut) a hlavně s velmi nesympatickým sousedem - myslím toho mladýho, ačkoli i ten starej byl vlastně dost zvláštní. Od Kluka odvedle jsem čekala příběh á la sexy panička se nudí, zpestří si svůj nudný život (a tuhle porci dortu jsem dostala), ale pak se to zvrtne a ona bude nacházet mrtvá zvířátka před domem, bude jí posílat dopisy, šmírovat ji.... No a to se nekonalo. Ano, Noahovo chování bylo agresivní a hodně znepokojové, ale fakt nechápu chování Claire, měšťky, co si myslí, že všechno dá. Ona teda vlastně moc nemyslí, protože i její chování je následně znepokojivé ("byl to úlet, chyba" - co čekala?). A já jsem z tohohle filmu taky znepokojená. Za dvě hvězdy a prosím už žádné návraty k devadesátkovým thrillerům, jak bystře zmínil uživatel George Stobbart.(20.1.2016)

• Pavlínka9

To byla taková nuda :D :D Ale měla jsem chuť se podívat na Jennifer Lopez, jelikož kdysi s ní byly filmy i zajímavé - a ano, ona ví, že je moc hezká a jak toho využít :) I když v tomto filmu nosí neskutečně asexuální pytlovité oblečení :) Tento film je ukázka, jak v USA nedojídají jídla a nezatahují si závěsy doma a děsně se pak diví, že je někdo vidí :D :D Je tam tolik absurdit :D :D "Vrcholová" :D :D scéna ve stodole je dost nechutná a krvavá - ta byla super :) Film vyniká i skvělou sexuální scénou ;) :) To se musí nechat :) Nic krátkého ani příliš zahaleného :) Jo a hudba - ta byla super :) Ta se mi moc líbila :) A hláška před manželem od mladíka, který si užil se svou sousedkou alias jeho manželkou - "Tady bylo pěkně mokro" :D :D To by teprve začátek :)(18.6.2015)