poster

Kluk od vedle

 • USA

  Boy Next Door, The

Thriller

USA, 2015, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  CITÁT - Žádné předsudky, jen mi dva.......... Jedno malé pomilování vás může dostat do velkých problémů. Zvlášť, když "ten od vedle" je celkem blázen. A nebo je to obráceně? CITÁT - Sušenku na cestu?................ Lehce erotický příběh o kterém jsem v polovině začal pochybovat a tušil, jak to dopadne. Není to nic těžkého.(5.8.2015)

 • Morholt
  **

  Učitelka-MILFka si ulítne se studentem, ale zatím co ona to jako úlet opravdu bere, on to tak nevidí a začne se z něj klubat psychopat. Nezajímavý podprůměrný thriller, který takřka do puntíku dodržuje zavedená schémata a ani minimálně se nesnaží překvapit. Za pozornost stojí jen Jennfer Lopez, která je pořád neskutečnou kostí. Ale to samo o sobě prostě nestačí. 25%(24.4.2015)

 • GodComplex
  **

  Sexy Jennifer, otrava vsechno ostatni. 3/10(8.3.2016)

 • Othello
  **

  O úrovni celého díla vypovídá nejlépe následující vážně míněný dialog: "Ahoj, přišel jsem, abych ti přinesl malý dárek." "Jéé Illiada, 1. vydání. Tos nemusel."(10.4.2016)

 • venison
  **

  Hodně povrchní béčko s lacinou zápletkou ve stylu devadesátých let.. Osamělá sexy učitelka nad rozvodem náhodou podlehne sexy sousedovi od vedle a náhodou se z něj vyklube její budoucí student.. A psychopat.. Spousta nelogického chování, stalkingu a levné agrese.. Dalo se na to koukat snad jen kvůli Lopezce, která má fakt zajímavej a neokoukanej ksichtík.. A zadek.. Celkově dost podprůměrnej film..(29.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace