Jimmy Greco (Grazi DiPaolo) je zlodej áut, ktorý sa momentálne svojej profesii venuje v slnečnom Los Angeles. Za posledných desať rokov ukradol 336 áut a nikdy sa nedostal do nejakej obzvlášť nebezpečnej situácie. Až dnes, pri aute číslo 337, sa situácia poriadne skomplikovala. Malo ísť o akciu ako každú inú; pre svojho zamestnávateľa Roya (Danny Trejo) má ukradnúť auto aj s jeho cenným obsahom. Lúpež sa však nevydarí podľa očakávania, Jimmy je pri krádeži prichytený a len tak-tak sa mu podarí ujsť. Navyše, v kufri auta nájde aj spomínaný drahocenný náklad – ľudskú obličku, ktorá bola určená pre jedného z najobávanejších gangstrov L.A. - Lorenza (Rob Nagle). A to je veru nevítané zistenie... (beso74)

borec999

Na prekvapenie, celkom v pohode. Základná kostra deja je podľa mňa vymyslená schopne. Štýl rozprávania, v ktorom sa plynulo prelína minulosť s prítomnosťou a čiastočne aj budúcnosťou bol príjemným ozvláštnením, čo je však najhlavnejšie, je že tento štýl držal pokope a dával zmysel. Pri prevedení námetu na plátno je cítiť béčkovosť. Niektoré dialógy sú napísané lepšie, iné horšie a podobne je to aj s hercami. Jediný známejší z nich, Danny Trejo, má rolu šitú na mieru, je tu dokonca aj dlhšie než na 5 minút a výkonom ma potešil( čo som rád, keďže aj tak som film pozeral hlavne kvôli nemu). Boost má určite svoje muchy, kamera a look filmu nie sú nič extra, akcie je málo( film je skôr drámou/trilerom) a pár logických dier v scenári by sme tiež pri dlhšom zamýšľaní našli. No na druhej strane, je tu aj dosť svetlých momentov(scenár,zvraty a vysvetlenia motivácií jednotlivých postáv) a celkovo po dopozeraní necítim, že by bol film stratou času. Na béčko vznikajúce zrejme v poloamatérskych podmienkach to bolo obstojné. 50% ()

kaylin

Danny Trejo tu má dokonce i více jak pět minut, ale o moc slavnější to není. Na druhou stranu to nestojí na něm, ale na příběhu, který má i celkem ucházející momenty, čemuž jsem ani nemohl věřit. Za mě si to na ten průměr sáhlo krásně a trochu víc úsilí a je z toho docela povedené béčko, které se nemusí brát vážně, aby bylo dobré, ale nepotřebuje ani zbytečný humor. ()

beso74

Ďalší z filmov, čo sa snaží hrať na chytrého a originálneho, preto podáva príbeh bez chronologickej postupnosti, rozprávača (nahrádza ho mladý zlodej áut) a bez logiky. Fraška točiaca sa okolo ukradnutého auta, obličky, súperenia mafiánskych skupín, striedania uhla pohľadu a zväčša sediaceho stárnucého Treja tak nie je ani akciou, ani napätím a ani komédiou, celé to je len jedna nekonečná tragédia. Ak si chcete pozrieť niečo na tento spôsob, radšej si pozrite Vantage Point (2008) s Dennisom Quaidom a Forestom Whitakerom. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)