Late Night with Seth Meyers (TV pořad)

Talk-show / Komedie

USA, 2014, 42 min

Seth Meyers, Fred Armisen, Michelle Wolf, Amy Poehler, Kanye West, Kelly Ripa, Lena Dunham, Anthony Mackie, Ian McKellen, Patrick Stewart, Sophia Bush, John Lutz, Robyn Doolittle, Naomi Campbell, Ralph Fiennes, Allison Williams, Mike Birbiglia, Ice-T, Nick Kroll, Rick Ross, Kenan Thompson, Lil' Jon, Andy Samberg, Busy Philipps, Ilana Glazer, Abbi Jacobson, Rachel Maddow, Norman Reedus, Tilda Swinton, Carrie Brownstein, Christian Slater, Alessandra Ambrosio, Iggy Azalea, Jason Sudeikis, Kathryn Hahn, Wendy Williams, Lena Headey, Greg Kinnear, Shailene Woodley, Zosia Mamet, John Leguizamo, Kyle MacLachlan, Kathie Lee Gifford, Arianna Huffington, Taran Killam, Cristin Milioti, Timothy Olyphant, Kevin Bacon, Katherine Schwarzenegger, Anna Kendrick, Nick Cannon, Jennifer Connelly, Bob Costas, Steve Coogan, Whoopi Goldberg, Judd Apatow, Jeremy Piven, Colin Hanks, Kristen Wiig, Denis Leary, Edie Falco, Marlon Wayans, Sofía Vergara, Natalie Dormer, Cameron Diaz, Leslie Mann, Daniel Radcliffe, Jessica St. Clair, Lennon Parham, Matt Lauer, Matt Walsh, Lucy Liu, Rose Byrne, Kiefer Sutherland, Richard Ayoade, Chris Kattan, Mindy Kaling, Jenna Elfman, Ellen Page, Lewis Black, Sarah Jessica Parker, Jon Hamm, Larry King, Chris O'Dowd, Emma Roberts, Will Forte, Matthew Rhys, Tina Fey, Eddie Izzard, Maya Rudolph, Lake Bell, James McAvoy, Wendi McLendon-Covey, Kumail Nanjiani, Jennifer Lawrence, Alan Cumming, Hugh Jackman, Kevin Nealon, Megan Mullally, Nick Offerman, Gilbert Gottfried, Dennis Miller, Anna Chlumsky, Demi Lovato, Martin Short, Jonah Hill, Laura Dern, Steve Buscemi, Aidy Bryant, John Oliver, Natasha Lyonne, Chris Rock, Gerard Butler, Tony Shalhoub, Robert Pattinson, America Ferrera, David Wain, Piper Perabo, Wanda Sykes, Neil deGrasse Tyson, Mike Myers, Whitney Cummings, Jenny Slate, Paul Haggis, Josh Meyers, Brad Paisley, Vanessa Bayer, Taye Diggs, Andy Serkis, Keri Russell, Kate McKinnon, Anna Paquin, Marc Maron, Regis Philbin, John Henson, Julie Bowen, Brett Ratner, Zach Braff, Kate Hudson, Ricky Gervais, Hank Azaria, Mary Lynn Rajskub, Brendan Gleeson, Penn Jillette, Teller, Maggie Gyllenhaal, Lee Pace, Chris Pratt, Ethan Hawke, Joan Rivers, Clive Owen, Sarah Paulson, Michael Fassbender, Allison Tolman, Dane DeHaan, Mickey Rourke, Matthew Weiner, Taylor Swift, Boy George, Derek Waters, Amy Sedaris, Stephen Colbert, Gwen Stefani, Heidi Klum, Kieran Culkin, Luke Wilson, Max Greenfield, Billy Eichner, Jeff Goldblum, Jeffrey Kluger, Connie Britton, Ben McKenzie, Harry Connick, Jr., Josh Charles, Nick Jonas, Bill Hader, Craig Ferguson, Octavia Spencer, James Ellroy, Adam Pally, Julianna Margulies, Viggo Mortensen, Jennifer Hudson, Patrick Wilson, Stephen King, Emily VanCamp, Rosamund Pike, Michael Che, Dan Bakkedahl, Ella Henderson, Nathan Lane, Weird Al Yankovic, Garry Marshall, Neil Patrick Harris, Rita Wilson, Sarah Silverman, John Mulaney, James Spader, Rachel Dratch, Charli XCX, Jessie Ware, Hozier, Andy Roddick, Matthew Broderick, Zachary Quinto, Robert Downey Jr., Emmy Rossum, Ike Barinholtz, Leslie Jones, Thomas Middleditch, Al Roker, Hoda Kotb, Chrissy Teigen, Martha Stewart, Johnny Weir, Coco Austin, Erin Foster, Dan Patrick, Laverne Cox, Tim Robinson, Michael Patrick O'Brien, Brooks Wheelan, Colin Quinn, Maya Arulpragasam, Michael Strahan, Mehmet Oz, Bob Mould, Tig Notaro, Bill O'Reilly, Michael Lewis, Kit Harington, Megyn Kelly, Anna Wintour, Bernie Sanders, Hannibal Buress, Holly Holm, Anderson Cooper, Father John Misty, French Montana, Angela Bassett, Zac Posen, Chad Smith, Chris Baio, Christine and the Queens, Krysta Rodriguez, Kate Pierson, Ali Wong, Jess Glynne, Helen Mirren, Adam Driver, Chris Stapleton, Bebe Rexha, Misty Copeland, Jillian Rose Banks, Sean Michael Anderson

// Zatím jsem s ním viděl jen minimum večerů, ale jeho vystupování mi prostě nic moc neříká. Asi jinej gang. Nebo jen mourning period po konci Craiga... kdo ví.(26.9.2015)

Nevím jestli jsem viděla jen jeden super díl, ale mě to bavilo :)) i když jako ve většině případů táhly rozhovory a celou show spíše pozvaní hosté, tak jsem se zasmála a nenudilo to ani chvíli.(8.5.2014)

Seth Meyers je ostříleným komikem ze Saturday Night Live, kde bl dlouhá léta hlavním scénáristou a moderátorem Weekend Update. Jeho verze Late Night je zase jiná než měl jimmy Fallon. Pravda ovšem je, že se zatím Seth v nové roli lehce hledá... Monolog nemá úplně nabroušený spád a některé scénky nemají kouzlo spontánnosti jako měl/má Jimmy. Vše je podle mě však otázkou času. Jinak plus za to, že místo kanape jsou malá křesílka. Trošku ale zaráží, že se kulisy Late Night barevně shodují s The Tonight Show.(10.3.2014)

Stylem humoru z nočních talk-show mě zřejmě nejbližší. "I love science."(26.3.2014)

Z komentářů usuzuji, že tenhle pořad neměl nejlepší začátky, ale já jsem ho asi objevila v jeho zlaté éře. Seth Meyers a jeho pohodový tým jsou čím dál vtipnější. A pořád dělají klasickou politickou satiru a vysmívají se všemu, co postrádá logiku a dobrý účel. A i teď po zvolení Donalda Trumpa zůstávají emočně neutrální, což je jev vzácný a velmi příjemný. Nevýhoda je, že Seth mluví dost rychle a monotónně, ale zase to kompenzuje tím, že má dobré rozhovory - na amerického moderátora ani moc neskáče svým hostům do řeči, takže mají čas se rozhovořit o zajímavých věcech. - Nejlepší scéna je ta v Pentagonu, kde Seth blbne se samotným ministrem obrany a dělá si legraci z kódů k jaderným zbraním: http://www.youtube.com/watch?v=Py-jRVMeYk4&(15.10.2016)

• - Seth Meyers se stal ve věku 40 let nejstarším člověkem, který začal pořad Late Night stanice NBC uvádět. (..Lucas..)