poster

Pan

 • USA

  Pan

 • Slovensko

  PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2015, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jirka_Šč
  ***

  Příběhově (scénář) slabší, vizuálně efektní, herecké výkony průměrné, cílová skupina (mé sedmileté dcery) byla potěšena.(15.11.2015)

 • PP66
  ***

  Útěk ze světa reálného sirotčince do snového světa boje za lepší svět průměrně povedený. Viděno v rámci Season Challenge Tour(24.12.2015)

 • Johnny.ARN
  **

  Kto by nechcel lietať a navštíviť Krajinu - Nekrajinu? Pekne a hlavne pútavo podaný príbeh o Panovi, s dobrými efektami a digi výpravou. Herci fajn. Ale aj tak to je stále len rozprávka. 2 z 5(8.2.2016)

 • xxmartinxx
  **

  Jak se s tím popasovat... Rozhodně nejméně režijně živý film Joe Wrighta, což je vzhledem k námětu bizarní. Navíc to (podobně jako Mocný vládce OZ) zcela rozbíjí koncept a poselství originálu "každý musí vyrůst", kdy Petrovi je (navíc, spoiler, duchem jeho mrtvé matky) řečeno "zůstaň tu se mnou navždy a nikdy se neměň", z čehož v důsledku spíš běhá mráz po zádech (někdo by si to mohl vyložit jako vybídku k sebevraždě a někdo by tak vlastně celý film mohl vnímat - uf!), čili ukázkově špatný pokus o rozšíření světa, který kompaktní celek spíš rozbíjí, než že by ho o něco doplňoval. Monotónní finále a podivně papírové vztahy postav nezachrání ani ten snaživý Jackman. 2 a 1/2(8.10.2015)

 • Spiker01
  ***

  Hugh Jackman je fajn, ale jinak je to mdlé, nehezké, předimenzované a povrchní. Neverland bych si spíš představoval jako Wonderland než Amazonský prales. Tady se nepovedlo skoro nic a řekl bych, že se i děti začnou nudit...50%(26.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace