Pan

Pan

PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2015, 111 min

Jsem asi koukal na jiný film. Jako obvykle.(22.12.2015)

Musím lehce nadhodnotit jelikož to vůbec není tak zlé, jak se tu dočtete. Jako blockbuster je to určitě jiné a ne všechno funguje jak má, ale mě to bavilo. Spousta akce, senzační Černovous i Hook, strhující hudba, spousty humoru a jedny z nejlepších efektů tohoto roku. V závěru dokonce fungují i nějaké ty emoce :-). Příjemné překvapení 3,5*.(24.12.2015)

Pohádka, která se nestane stálicí, ale duši v sobě má tak upřímnou, že mi stačil jediný pohled do Petrových očí, abych věděl, že jsem v Zemi nezemi opět oním stejně ztraceným chlapcem jako před lety. Největším překvapením je absence přímého navázání na klasický příběh a motivace postav jsou oproti němu v rámci rodinnějšího přístupu méně vyhrocené, ale přetavení do téměř klasicky střižené dobrodružné podívané charakterům J. M. Barrieho v žádném případě neškodí. Nejzásadovější milovníci předlohy asi u zpívajícího Hugha Jackmana narazí, ale já neměl šanci mu odolat. Pořád totiž věřím na víly a neopakovatelná kouzla, která jejich prach přináší.(9.7.2016)

• 2-Xtreme

Keď začali malé deti spolu s plechatým Jackmanom spievať Nirvanu, vedel som, že to bude mimo mňa. A tak aj bolo, nudný digibordel plný ničoho.. netrpel som, ale never again.(23.12.2015)

Chýbalo mi tam to kúzlo a čaro okolo Krajiny - Nekrajiny., tak typické preň. **/***(27.3.2016)