poster

Pan

 • USA

  Pan

 • Slovensko

  PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2015, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • atomn
  **

  šílenej kýč za kýčem s dobrym jackmanem/blackbeardem, bohužel nemilosrdný předabovaní smells like teen spirit a blitzkrieg bopu jsou přešlapy, jejichž kolosálnost se limitně blíží tangentě v π/2(8.10.2015)

 • 2-Xtreme
  **

  Keď začali malé deti spolu s plechatým Jackmanom spievať Nirvanu, vedel som, že to bude mimo mňa. A tak aj bolo, nudný digibordel plný ničoho.. netrpel som, ale never again.(23.12.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $150miliónovTržby USA $34,895,966Tržby Celosvetovo $125,795,966Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ po Jupiter na vzostupe ďalšie filmovo prázdne fiasko, opäť sme tu mali v celku zaujímavé ukážky, ktoré lákali na veľké dobrodružstvo a výborné 3D a nakoniec ostal len digitálny obal bez poriadného deju, postáv a iskry, k tomu miestami moc prefarbičkované, hlavne tie pestrofarebné doslova cirkusové stany bili do očí, rovnako tak oblečenie podaktorých, počítačový kostlivcový kohúti boli fakt otrasný, herecky nikto nejak zvlášť neuchvátil, digitálny obal bil do očí na každom kroku, občas zlý neprehľadný obraz alebo strih, jedine hudba od Johna Powella vyčnievala a 3D bolo fajn ale to je strašne málo, sklamanie - a Joe Wright mi len potvrdil že je len priemerný režisér ktorý si každým ďalším projektom len viac a viac kazí povesť /videl v kine 3D verziu: 50%/(29.10.2015)

 • ConanVJ
  ****

  Podle mě povedené fantasy, které nenudí. Hlavní představitel není nesympatický otrava a to je jen dobře. Ostatní postavy taky nejsou špatné. Co je ve filmu opravdu povedené, jsou nádherné efekty. Příběh je pěkný a mě osobně pojetí klasického příběhu potěšilo. Za mě 85% :)(14.2.2016)

 • DJ Obelix
  ***

  Psychedelický prequel Petra Pana, který nejspíš nemusel vzniknout. Nicméně už kvůli Hugh Jackmanovi, který si roli Černovouse očividně užíval, několika zajímavým vizuálním nápadům a překvapivě sympatickému Petrovi se cesta do kina vyplatí. Ideální podívaná pro mladé školáky.(9.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace