poster

Pan

 • USA

  Pan

 • Slovensko

  PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2015, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tony.cs
  *****

  Jsem asi koukal na jiný film. Jako obvykle.(22.12.2015)

 • Doudis19
  ****

  Musím lehce nadhodnotit jelikož to vůbec není tak zlé, jak se tu dočtete. Jako blockbuster je to určitě jiné a ne všechno funguje jak má, ale mě to bavilo. Spousta akce, senzační Černovous i Hook, strhující hudba, spousty humoru a jedny z nejlepších efektů tohoto roku. V závěru dokonce fungují i nějaké ty emoce :-). Příjemné překvapení 3,5*.(24.12.2015)

 • novoten
  ****

  Pohádka, která se nestane stálicí, ale duši v sobě má tak upřímnou, že mi stačil jediný pohled do Petrových očí, abych věděl, že jsem v Zemi nezemi opět oním stejně ztraceným chlapcem jako před lety. Největším překvapením je absence přímého navázání na klasický příběh a motivace postav jsou oproti němu v rámci rodinnějšího přístupu méně vyhrocené, ale přetavení do téměř klasicky střižené dobrodružné podívané charakterům J. M. Barrieho v žádném případě neškodí. Nejzásadovější milovníci předlohy asi u zpívajícího Hugha Jackmana narazí, ale já neměl šanci mu odolat. Pořád totiž věřím na víly a neopakovatelná kouzla, která jejich prach přináší.(9.7.2016)

 • 2-Xtreme
  **

  Keď začali malé deti spolu s plechatým Jackmanom spievať Nirvanu, vedel som, že to bude mimo mňa. A tak aj bolo, nudný digibordel plný ničoho.. netrpel som, ale never again.(23.12.2015)

 • ecceHOMMO
  ***

  Chýbalo mi tam to kúzlo a čaro okolo Krajiny - Nekrajiny., tak typické preň. **/***(27.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace