poster

Babadook (festivalový název)

 • anglický

  The Babadook

Drama / Horor / Thriller

Austrálie, 2014, 93 min

Režie:

Jennifer Kent

Scénář:

Jennifer Kent

Kamera:

Radek Ladczuk

Hudba:

Jed Kurzel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Tak tohle byla celkem slušná ulítlost plná psychotiků z rysy psychopatické osobnosti. Sice jsem asi vyznění tohoto filmu až tak úplně nepochopil, ale i tak to byla celkem netradiční a nevšední záležitost.60%(9.11.2014)

 • Fr
  ***

  ,,MAMI, ZASE JSEM MĚL TEN SEN…" /// To vám takhle paní spratka měla. Hyperaktivní hovádko, který se navíc Bubáka bálo. A bylo to s ním čím dál horší, takže si paní ani nemohla v klidu zamasturbovat. Není proto divu, že se postupně Bubáka začala bát taky… Tak ten sráč je krásnej hororovej psychopat (ano lásko, mluvím o tom chlapečkovi…). Na sračky z něj budete mnohem víc než z Bubáka. Stejně jako paní, místo který by tady klíďo mohl psychotikovat Jack Nicholson. Strašidelný je to jen lehce, (ne)rodinný povahy spíš pobaví maminčina drsná ,,proměna“. Divnej příběh, svým (hororovým) způsobem zajímavej. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám pro parchanty zábavný leporelo na dobrou noc. 2.) Přítelkyně by chtěla děti. Chlapečka... /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(22.11.2014)

 • Xmilden
  **

  Moc mě to neoslovilo, tyhle psycho filmy moc nemusím. Zpočátku zajímavě budovaná atmoška se změní běhání po baráku. Baba Duk Duk Duk. No třeba někdy příště režisér zplodí lepší kousek. 40%(26.4.2015)

 • Xeelee
  ***

  [FOD 2015] Kdyby to tu už nebylo stokrát předtím, tak by to byl obstojnej film s bubákem. Herecky exceluje ten malej capart, filmařsky jde o čistou práci a na předvídatelném příběhu přes kopírák zaujme poněkud atypickej konec. I když nejsem si jistej, jestli se mi líbil. A možná jí jenom hráblo.(9.3.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Schizofrenicko-psychologická two characters show, která rozhodně nevyniká z pohádky vycházejícími pokusy o strašení, ale daleko více zpracováním, hereckými výkony a stísněnou atmosférou. Ta má oporu v charakterovém guláši, kdy se film tváří prvně jako Kevin, no nakonec málem dopadne všecko trochu jinak, ale to bych zbytečně spoileroval. Klučina a jeho hraní mi sem pásli jako prdel na hrnec, navíc mě odrovnala originální anime scénka s knížkou, takže za mě rozhodně palec nahoru. Dá se doporučit, a tento kousek, i když na plnej to není, se asi objeví v mojí letošní nej desítce. 80%(31.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace