Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Výrazne lepšie než jednotka, zvažoval som štvrtú hviezdu. Citlivejšie k postavám, napínavejšie, scenáristicky chytrejšie a ku koncu rozvinutejšie. Trefnejšie aj čoby provokatívna kritika amerického kapitalizmu. Temná drsňárna, skľučujúca nepríjemne realistickým námetom a zabávajúca thrillerovým tempom s množstvom strieľačiek. Trochu to evokuje videohru, v ktorej sa do bezpečia musíte prestrielať zaplieneným, sakramentsky nebezpečným nočným mestom.(7.8.2014)

 • verbal
  **

  Kdyby se Běhavý muž dal na Útěk z Ňú Jorku v narychlo splácané televizní inscenaci, vypadalo by to asi nějak takto. Scénárista opět kradl jako Metrostav ve veřejných zakázkách, avšak na Sejšily se za vydělané peníze asi moc nepodívá, protože výsledkem je standardně ohraná patlanice, která není ani kočkou, ani psem, natož pak seksy brunetou s perfektní prdelí. Tam, kde jednička ozařovala roztomilou brutalitou, tísnivou atmosférou a vychytaným terorem, je pokračování jen bezkrevným cajdákem, po němž vám smutně odpadnou akorát tak koutky směrem k podlaze a místo dvou pořádně krvavých děr zbudou celé oči pro pláč nad promrdaným potenciálem. Pardon, mé klávesnici zase jeblo v konektoru a někdy si žertovně plete „d“ a „h“. Kurva, co píšeš „jeblo“ místo „ruplo“, zasr<>$$ß*<<&@@ccvsd…(20.8.2014)

 • heyda
  ****

  Popravdě jsem byl dost skeptický. Čekal jsem typicky blbou naháněčku bez překvapení, která nijak neobohacuje první snímek, pouze ždíme ten námět pro finanční zisk. Nicméně byl jsem vedle jak ta jedle a jsem moc rád, že i diváci pochopili, že se nejedná o žádný béčkový thriller. James Monaco dokázal režijně i scénáristicky, že přemýšlí o společnosti z mnoha úhlů a je schopen natočit napínavý krvák, jehož vyznění nevychází nikam do prázdna. Za mě osobně velká spokojenost a jednička se může jít zahrabat. 80% !!!(28.8.2014)

 • J*A*S*M
  ***

  Více prostoru, kterým postavy procházejí, více prostoru, kde se chovat jako debil. Když už nic jiného, tak se druhé Očistě musí uznat, že se alespoň nesnaží líně kopírovat první díl a lépe využívá svého výchozího námětu, na jehož jalovosti se od minule sice nic nezměnilo, ale ok, nevadí. Nejvíc mě bolely postavy, zvlášť matka s dcerou, které byly opravdu otravné. Frank Grillo si to naopak dává a vůbec by mi nevadilo, kdyby byl jedinou hlavní postavou a celá druhá Očista by byla jen jeho cestou skrz bouřící město za svou spravedlivou pomstou. Zamrzí pak taky ty momenty, v nichž si snad tvůrci myslí, že tvoří ostrou společenskou satiru (zvlášť scéna aukce je úplně mimo), ale ve skutečnosti o společnosti neříkají vůbec nic, protože jejich svět stojí na logicky velmi vratkých základech. Ale kolem a kolem proti tomu filmu nic moc nemám, je to takové neurážející, snaživé béčko.(9.8.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $71,962,800Tržby Celosvetovo $111,928,365Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,393,644Tržby za predaj DVD v USA $7,050,647║ ešte povrchnejšie než prvý diel, tam aspoň bola ako taká atmosféra, napätie, tu je to lízle len povrchne, bez silnejších scén, aj keď pritiahnutej banálnosti tu toľko nie je, je to len nekonvenčná ničím zvlášť neohurujúca prestrelka /35%/(13.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace