Get On Up - Příběh Jamese Browna

• slovenský

Get On Up - Príbeh Jamesa Browna

Životopisný / Hudební / Drama

USA / Velká Británie, 2014, 139 min

03. 02. 2015 (39.); neobvyklý způsob chování ke svým spoluhráčům, ale jeho jméno se bude dlouho pamatovat(8.2.2015)

Jasně, Tate Taylor se mohl více odvázat, ukázat Jamese a celou jeho neskutečnou kariéru odvážněji, zběsileji a v celé jeho kráse včetně té temné stránky. Ale i tak se mi Get on Up zatraceně líbil a ani chvíli mě nenudil. Navíc ten úžasný výkon Chadwicka Bosemana! Ten byl v roli Kmotra soulu neskutečný.(2.1.2015)

Absence odvahy vzít toto téma trochu od podlahy podrazila Taylorovi nohy. Skvělý Chadwick Boseman v roli kmotra Soulu neskutečně válí, jinak rutinní a nepříliš odvážný biografický snímek to ovšem mezi legendární portréty hudebníku nevytáhne. [65%](14.11.2014)

To skákanie v čase mi skôr vadilo, príbeh v takejto podobe nezaujal a tak najväčším zážitkom bola pre mňa hudba a vystúpenia JB. **/***(20.3.2015)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $30,703,100Tržby Celosvetovo $33,448,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,346,333 //počet predaných kusov 36,165Tržby za predaj DVD v USA $3,366,101 //počet predaných kusov 135,810║ určite zaujímavý film s dobrými hereckými výkonmi, režisérsky opäť dobrá práca, len mi to príde moc nahustené s tými udalosťami potom z toho miestami vzniká zbytočný guláš /60%/(15.9.2015)