poster

Get On Up - Příběh Jamese Browna

 • Get on Up

 • slovenský

  Get On Up - Príbeh Jamesa Browna

Životopisný / Hudební / Drama

USA / Velká Británie, 2014, 139 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ****

  Propracovaný film o legendě soulu Jamesi Brownovi ve fantastickém hereckém podání Chadwicka Bosemana. Zajímavě pospojované střípky ze života hudební legendy a hlavně pěvecká vystoupení jsou velkým kladem tohoto filmu.(5.4.2015)

 • Georgex
  ***

  Životopisné drama o jednom z největších amerických zpěváků Jamesi Brownovi, které má bohužel jeden nedostatek a tím je, že se snaží ve dvou hodinách stroze a bez pikantností převyprávět celý život této osoby a ve výsledku se vlastně nic moc zajímavého nedozvíte. Namísto toho se celou dobu motáte v začarovaném kruhu, kde se místy začnete ztrácet v čase a napravuje to pouze přímé promlouvání hlavního představitele k divákům, které ale nepůsobí příliš elegantně. Jinými slovy pro nezasvěceného diváka, který zná pouze největší hity daného zpěváka, to může být chvílemi hodně chaotické. Na druhou stranu hlavní představitelé včele s Chadwickem Bosemanem podávají skvělé výkony a pěvecká vystoupení působí opravdu dokonale. Moje hodnocení 65%.(3.1.2015)

 • Vertigo666
  ***

  http://liboropolis.blogspot.cz/2014/11/get-on-up-pribeh-jamese-browna-nenadchne.html(26.11.2014)

 • fefee
  ****

  Veľmi zaujímavé drama o jednom fascinujúcom hudobníkovi. (Úvodná scénka filmu je priam tarantinovsky poňatá, total best of) 3,5*(28.3.2015)

 • carlos 2010
  *****

  Neviem si predstaviť lepšie natočený film o kmotrovi soulu. A neviem si predstaviť lepšieho herca v hlavnej úlohe. Za to musí byť minimálne oscarová nominácia. A treba to vidieť v originále, ak bude aj dabing, pozerajte v originále.(10.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace