Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Bondovky si vyloženě říkají o parodii, pole působnosti je široké, a proto je překvapivé, že větší předností filmu je jeho technická stránka, než humorná složka. Hned od počátku vám do očí udeří slušná výprava a překvapivě povedené akční scény včetně chytlavé choreografie. Bohužel snaha o to, aby příběh nebyl vyloženě stupidní a fungoval sám o sobě nepříjemně limituje humor. Přitom to tak dle mě být nemuselo. Sečteno a podtrženo, tady smíchem ze židle nespadnete... 6/10(3.1.2016)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Objev roku. Nejlepší mix Komedie a Akce za poslední dekádu s velmi solidním hereckým cástingem. Mccarthy nasledovanou příliš nemám, ale zde dokazuje, že je opravdu zábavná a skvělá herečka, Jude Law jako vždy solidní, Rose Byrne neuvěřitelně atraktivní, ale také typická ženská ( Nesahat na vlasy !! ) a úplně tím největším překvapením se stává Jason Statham, který si krade celý film pro sebe, předvedl zřejmě svou životní hereckou roli a je úplně jiný než jak ho známe ( Má drsný hlášky, ale doopravdy je spíše nemotora a vše vyzní krásně ironicky). K akci musím také vyslovit chválu, nejen, že souboje jsou téměř bez střihu, kamera zaobírá vše hezky z dálky a nechybí perfektní choreografie i slušné chvaty alá wrestling, což v podání Melissy vyznělo obdivuhodně, rkový rating místy také dodá slušné grády. Jedná se tedy o velmi zábavnou, stylovou,vymazlenou a elegantní špionážní komedii se spousta pamětihodnými scénami ( Scéna, kde má Statham monolog vysvětlující proč je nejlepším agentem na světě je ten největší náser slovních spojení, co jsem kdy viděl). Skvělá věc s netradičním a neokoukaným humorem, která i intoušům polechtá bránici. PS: Je škoda, že na ČSFD existuje pouze sekce oblíbení uživatele, rád bych uvítal něco ve stylu všemi nenáviděná entita, kde by Wacoslav1 zaujal přední příčky. 95%(12.6.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,715 // Otvárací Víkend v USA: $29,085,719 //(10.8.2015)

 • Indiana
  ****

  Mega vtipná komedie, nejvíc sem se řezal při výstupech Jasona Stathama, ten toho uplne tupýho agenta zahrál fakt skvěle. Silnejch 8/10 s náběhem na trvalku, tohle chci vidět znovu.(8.6.2015)

 • Ampi
  ****

  Komedie Špion má hned několik hvězd, ale dvě hvězdy Melissa McCarthy a Jason Statham v konstelaci s Rose Byrne na platně (u někoho na monitoru, obrazovce) ve svých rolích září poňekud více. Vtipy v dialozích a hlášky musely jít scénáristům sami od ruky nebo jim dala hodně práce. Co ve filmu kombinovali až překombinovali jsou konspirace ohledně Rose Byrne v roli Rayny, i když špionský svět není jednoduchý. Cameo Björna Gustafssona pobavilo jen nevím, kde bylo jeho brečící cameo dřive, jestli v Kung Fury nebo v Špionovi. Aldo nebo Albert taky bavil zdárně. Závěrečně titulky s identitami Susan Cooper pěkně zakončily celkem zdařilý film.(10.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace