Nekorektná, odvážne sprostá a miestami aj originálna vtákovina, pričom ale treba zároveň dodať, že nieje určená pre náročné publikum, Melissa Mccarthy je rovnako otravná ako v každej inej roli a celé je to rovnako vtipné, ako aj nudné. Vtipné scény totiž razom striedajú hluché miesta, film má vyše dvoch hodín a nemám ten pocit, že tá prvoplánová zápletka potrebovala tak dlhú strednú časť na jej rozuzlenie. Neviem teda, či počas postprodukcie strihač načapal svoju manželku s režisérom, či majiteľom štúdia, ale tak odfláknutú robotu som ešte nevidel. Každopádne nadšenci stupídneho humoru budú krochkať blahom, pretože táto hollywoodska zlato-malinová mainstreamovka ponúka všetky tutovky, aké má kasová tuctovka mať. Hlasný humor, svoje miesto si nájdu fekálie, sexizmus, či rasizmus. Peter Feig to ale zabalil do pomerne klasa štýlu a tentokrát to nebol až taký prešľap ako to býva zvykom vo filmoch s podobným scenárom. Nemalou mierou k tomu prispeli aj Statham a Law, ktorí boli triumfom tohto filmu a mám pocit, že bez nich by po ňom ani pes neštekol. 65%.(20.10.2015)

„…STAČÍ DROBNÁ CHYBA A TERORISTÉ SE ZMOCNÍ JADERNÉ ZBRANĚ…“ /// Tak určitě si u toho nejde říct - TO URČITĚ! Spíš si říkám – to určitě, a strašně bych se chtěl někdy i zasmát. Snažím se víc než Jude Law a to musím napsat, že mu to tady celkem jde. Bohužel jsem na rozdíl vod něj zřejmě suchar. Určitě jsou tady třeba hodně povedený úvodní titulky (ale u nich se nezasměju, že). Zato nejhorší je, jak se snažej bejt vtipný! Nejvíc samozřejmě homofobní teta Melissa McCarthy, vod který bych si teda fakt ušní lalůček piglovat nenechal (navíc není ani k smíchu! Nebo jo…?). Na filmovou sračku to má hodně slušný chorea a akční scény. Takže to przní asi ten humor pro obyvatele Babovřesk a vokolí. Ovšem jestli se v noci budíte s vlhkou představou, že Melisa je nebezpečnej tajnej agent, tak máte vo zábavu postaráno. Ale abych nekecal – ano, je to blbý, ale ty 3* dám. Překvapivě mě nesere dýlka a je jen dobře, když si vobčas někdo udělá prdel sám ze sebe. Třeba takovej Statham brzo bude zábavnější v podobnejch tyjátrech. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Spolkl jsem a pak vysral tolik mikročipů, že by se z toho dal sestavit počítač.. 2.) Melissa McCarthy je můj sexuální idol. 3.) Thx za titule „marieet“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(17.9.2015)

Bondovky si vyloženě říkají o parodii, pole působnosti je široké, a proto je překvapivé, že větší předností filmu je jeho technická stránka, než humorná složka. Hned od počátku vám do očí udeří slušná výprava a překvapivě povedené akční scény včetně chytlavé choreografie. Bohužel snaha o to, aby příběh nebyl vyloženě stupidní a fungoval sám o sobě nepříjemně limituje humor. Přitom to tak dle mě být nemuselo. Sečteno a podtrženo, tady smíchem ze židle nespadnete... 6/10(3.1.2016)

Pojďme prosím do jinak parádní špionské komedie - s výtečnou akcí z ranku mendesovských 007-ček - narvat několik vyloženě trapných scén a přehnaně buranských dialogů! Nemůžeme přeci dopustit, aby někdo Melissu bral byť i na jedinou vteřinu smrtelně vážně! Ať žije zvracení, obří penisy a 69-ka ve smokinzích a divím se, že se tam nikam nevešel fekální humor. Možná sem ale zrovna na chvilku usnul.(28.12.2015)

No mam dost, Melissa McCarthy je boží v božím filmu. Po Kingsmanovi další, ale trošku jiná, pocta lomeno parodie bondovek, jenž má švih, skvělou akci, ale hlavně humor. P. S.: Statham dokáže člověka odrovnat snad líp hláškama než pěstma!(9.6.2015)