• Papekus

Trapnost nad trapnost. Jediná hvězda je za výkon Stathama, kdy (kterému) jsem se opravdu zasmál.(2.11.2015)

Jak bych to zhodnotila, když díky 120 minutovému chaosu, to ani dost dobře nelze. Určitě chválím "proměnu" akčního Jasona v neohrabaného šaška, co rád jezdí do Itálie skrze jezera...☺Přestože o zábavné chvíle i zasmání nebylo nouze, celkově mě podivná překombinovaná, a na super akční si hrající, komedie moc nezaujala. Slabší 3*, kdy spolehlivě vynikaly a bavily slovní přestřelky dueta Jason a Melissa. K této herečce se raději vyjadřovat nebudu, jelikož nejsem ani útočná ani diskriminační a už vůbec nemíním místní komunitě vnucovat svůj jedinečný naprosto bezdiskuzní názor.(8.8.2015)

Paul Feig a Melissa McCarthy skládají po DRSŇAČKÁCH reparát z akční komedie a úspěšně - společné fuckování se s Rose Byrne funguje výrazně líp než se Sandrou Bullock, Statham je boží, akční scény vychutnané (hlavně catfight v kuchyni) a i když se i tady vyskytne nějaká ta hlušina, je to celé mnohem vtipnější než minule.(24.6.2015)

Drsné, chytré, vypointované, dobře napsané i zrežírované, překvapující a neskutečně vtipné. Ani jedno z těch přídavných jmen bych u filmu s Melissou McCarthy ještě před týdnem fakt nečekal a i když tu je pár slabších míst a některé fóry se do černého úplně netrefí, těch povedených je pořád výrazně víc. A Jason Statham je naprosto boží!(26.5.2015)

Paul Feig pro mě začíná být po čertech zajímavým tvůrcem. Jeho Ženy sobě se mě moc líbily a Špión je ještě lepší. V životě bych si nepomyslel, že můžu přežít film kde hlavní roli hraje Melissa McCarthy. Tady má k sobě, podobně jako v Ženách, skvělou sestavičku. Jason Statham si svou roli užívá naplno, stejně jako Rose Byrne. Kdo mě ovšem nadchnul je Peter Serafinowicz. Kdo neví o koho se jedná, tak je to ten týpek co umí svým hlasem přivodit Fren z Black Books orgasmus. Tady dostal malinko větší roli italského agenta jménem Aldo, který má trošku slabost pro ženy. 80%(5.10.2015)

• - Vo filme si malú úlohu zahral i švédsky komik Björn Gustafsson. (IZFNP)

• - Ide v poradí už o tretí film Paula Feiga, v ktorom spolupracoval s Melissou McCarthy. Spoluprácu si zopakovali i o rok neskôr v remaku Ghostbusters (2016). (IZFNP)

• - Melissa McCarthy podivuhodne vo viacerých prestrihoch menila svoje topánky. Vysoké opätky sa striedali s pohodlnejšími balerínami. Najlepšie je to vidieť pri naháňačke na skútri. (ti88na)