Dosť 90s komédia ozvláštnená o niekoľko nekorektných vtipov a zopár riadne krvavých efektov. Scenár má síce k dokonalosti ďaleko (čo je škoda, chcelo to možno ešte trochu odležať a zo dvakrát prepísať a bolo by to super), no skvelí herci (najmä Statham, McCarthy a Byrne) to ťahajú do nadpriemeru. Jason Statham by si zaslúžil spin-off!(15.8.2015)

No mam dost, Melissa McCarthy je boží v božím filmu. Po Kingsmanovi další, ale trošku jiná, pocta lomeno parodie bondovek, jenž má švih, skvělou akci, ale hlavně humor. P. S.: Statham dokáže člověka odrovnat snad líp hláškama než pěstma!(9.6.2015)

• verbal

Opravdu lapám po dechu a s politováním musím konstatovat, že někteří čelní představitele mé topky bohužel stále nepřestali čichat ten toluen. Takový pocit studu a trapnosti jsem měl naposled u Žen sobě a nevěřícně kroutím hlavou nad tím, jak to každý druhý mongoloid srovnává s Klingsmanem. Svým způsobem ale asi mají pravdu. Ono je to totiž opravdu úplně jako Klingsman. Klingsman pro duševní invalidy, slaboduché smíšky z řad absolventů zvláštních škol a všechny ty výsledky experimentálního křížení hajzlbáb a obráběčů kovů, jímž meningokok může způsobit akorát tak zápal plovacích blán a ten vskutku vytříbený sysel pro tumor jim tryská rovnou z volného konce míchy. Fejg není nic jiného než fekální holyvůdký Troška a tato ultratrapná, zhnisaná velesračka se docela dobře mohla v originále jmenovat Hagscreamville I – III nebo Killingjoke I-IV. Kdyby se tu jen tupě stádově nepózovalo, byly by dle tohoto vzoru všechny ty Babovřesky a Kameňáky v červených číslech a urputně by dýchaly v žebříčcích na záda Forestovi. A pokud bych teď začal pět ódy na tu nejodpornější a nejtrapnější prasnici, jaká kdy byla zachycena na celuloid a která je k tomu všemu asi tak stejně skvělá herečka jako retardovaná a mimořádně vyžraná samice tapíra, poblil bych se už úplně a můj zvratek by nebral konce. Tak se tedy jen otřepu odporem, rychle na to svinstvo zapomenu a rozloučím se s domněnkou, že pánové Žid Zákon a Termostatická Šunka asi museli obdržet nejméně milión až dva přesvědčivě šustivých argumentů, proč si v téhle mentálně zaostalé žumpě kurvit renomé.(3.8.2015)

No páni, tak Nargis bych tu nečekala, dalo by se to skoro považovat za českou účast. Jinak, je to totální blbina, ale pobaví. Přiznám se, že poslední dobou se začínám řídit pravidlem, že to co verbal označí minimem hvězdiček, na to se dá koukat :-)(5.8.2015)

Pfúúú, to som si ale vydýchol. Že som nešiel na to do kina. Teraz aspoň viem, že som rozumne ušetril. Paul Feig a Melisa McCarthy je duo, ktoré moc nepoznám (čo tu trepem, vlastne vôbec), ale keď som videl plagát, kde bol Jason a Jude, tak som si povedal, že to skutočne môže stáť za to. Pche, ja idiot som sa nechal zlákať na jeden plagát. Úplne som aj zabudol, že presne takto majú tie plagáty fungovať. Blbé plagáty. Tak som si to teda pozrel a je to strašné. Nie nekukatelné, ale trpel som viac ako keď Melisa McCarthy musela zo svojej kondičky podať maximum (ktoré v jej prípade neexistuje). Fajn akčný úvod, kde Jude Law po skoro Bondovských titulkoch, skoro Bondovsky zlikviduje nepriateľov ma potešil, ale keď mi docvaklo, že najväčšie (teraz nemyslím Melisu) esa budú mat niečo ako cameo vystúpi, tak ma skoro šľak trafil. Keby tam dali aspoň nejakú buchtu nič nepoviem. No, vlastne tam tu buchtu fakt dali. Doslova. Keby to bolo o pol hoďku kratšie som spokojnejší. Tie babské vtipy a americké prdy ma moc nebavia. Na záver len dodám, že Jason, ktorý je v titulkoch druhý zhora a vo filme ma priestor druhého zdola, bol aj tak najlepší. P.S. čeknite aj za titulky. 65% - 3*(4.10.2015)