Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Papekus
  *

  Trapnost nad trapnost. Jediná hvězda je za výkon Stathama, kdy (kterému) jsem se opravdu zasmál.(2.11.2015)

 • Roman.Ticka
  ***

  Jak bych to zhodnotila, když díky 120 minutovému chaosu, to ani dost dobře nelze. Určitě chválím "proměnu" akčního Jasona v neohrabaného šaška, co rád jezdí do Itálie skrze jezera...☺Přestože o zábavné chvíle i zasmání nebylo nouze, celkově mě podivná překombinovaná, a na super akční si hrající, komedie moc nezaujala. Slabší 3*, kdy spolehlivě vynikaly a bavily slovní přestřelky dueta Jason a Melissa. K této herečce se raději vyjadřovat nebudu, jelikož nejsem ani útočná ani diskriminační a už vůbec nemíním místní komunitě vnucovat svůj jedinečný naprosto bezdiskuzní názor.(8.8.2015)

 • choze
  ****

  Paul Feig a Melissa McCarthy skládají po DRSŇAČKÁCH reparát z akční komedie a úspěšně - společné fuckování se s Rose Byrne funguje výrazně líp než se Sandrou Bullock, Statham je boží, akční scény vychutnané (hlavně catfight v kuchyni) a i když se i tady vyskytne nějaká ta hlušina, je to celé mnohem vtipnější než minule.(24.6.2015)

 • MrHlad
  ****

  Drsné, chytré, vypointované, dobře napsané i zrežírované, překvapující a neskutečně vtipné. Ani jedno z těch přídavných jmen bych u filmu s Melissou McCarthy ještě před týdnem fakt nečekal a i když tu je pár slabších míst a některé fóry se do černého úplně netrefí, těch povedených je pořád výrazně víc. A Jason Statham je naprosto boží!(26.5.2015)

 • Xmilden
  ****

  Paul Feig pro mě začíná být po čertech zajímavým tvůrcem. Jeho Ženy sobě se mě moc líbily a Špión je ještě lepší. V životě bych si nepomyslel, že můžu přežít film kde hlavní roli hraje Melissa McCarthy. Tady má k sobě, podobně jako v Ženách, skvělou sestavičku. Jason Statham si svou roli užívá naplno, stejně jako Rose Byrne. Kdo mě ovšem nadchnul je Peter Serafinowicz. Kdo neví o koho se jedná, tak je to ten týpek co umí svým hlasem přivodit Fren z Black Books orgasmus. Tady dostal malinko větší roli italského agenta jménem Aldo, který má trošku slabost pro ženy. 80%(5.10.2015)

 • - Vo filme si malú úlohu zahral i švédsky komik Björn Gustafsson. (IZFNP)

 • - Ide v poradí už o tretí film Paula Feiga, v ktorom spolupracoval s Melissou McCarthy. Spoluprácu si zopakovali i o rok neskôr v remaku Ghostbusters (2016). (IZFNP)

 • - Melissa McCarthy podivuhodne vo viacerých prestrihoch menila svoje topánky. Vysoké opätky sa striedali s pohodlnejšími balerínami. Najlepšie je to vidieť pri naháňačke na skútri. (ti88na)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace