Paul Feig pro mě začíná být po čertech zajímavým tvůrcem. Jeho Ženy sobě se mě moc líbily a Špión je ještě lepší. V životě bych si nepomyslel, že můžu přežít film kde hlavní roli hraje Melissa McCarthy. Tady má k sobě, podobně jako v Ženách, skvělou sestavičku. Jason Statham si svou roli užívá naplno, stejně jako Rose Byrne. Kdo mě ovšem nadchnul je Peter Serafinowicz. Kdo neví o koho se jedná, tak je to ten týpek co umí svým hlasem přivodit Fren z Black Books orgasmus. Tady dostal malinko větší roli italského agenta jménem Aldo, který má trošku slabost pro ženy. 80%(5.10.2015)

Překvapivě dobré! Máte tu bondovskou akci, espionáž, evropské lokace, sexy agenty s britským přízvukem... a čtyřicetiletou, užvaněnou a obtloustlou špiónku. A funguje to výborně. Čekala jsem, že scénář sklouzne ke sprostým vtipům, ke kterým vizáž Mellisy McCarthy vybízí, ale tenhle film naopak to, jak vypadá, využívá ve svůj prospěch ("Vypadám jako něčí homofobní teta!"). Susan Cooper je vlastně ve filmu velmi ojedinělá postava - nehezká, ale inteligentní, schopná a s velmi ostrým jazykem. A přitom se stále chová velmi žensky, respektive často využívá typicky ženské zbraně (třeba to, že ji soupeři podceňují). Také dokazuje, že ženská hrdinka nemusí být za každou cenu proklatě atraktivní a špulit pusu a prsa, aby z ní byla zajímavá a cool postava. McCarthyová je skvělá, ale má kolem sebe famózní ansámbl herců: sexy potvoru Rose Byrne, bondovského lamače ženských srdcí Juda Law, italského milovníka Petera Serafinowicze a... megachlapáckého troubu Jasona Stathama, který si pro sebe krade každou scénu (kéž by ve filmu byl víc, Statham má úžasný komediální talent). Všichni mezi sebou mají skvělou chemii a natáčení si očividně užívali. Velký palec nahoru.(9.8.2015)

• liskam

Napíšu jen: obrovská trapnost.!(2.6.2016)

Paul Feig a Melissa McCarthy skládají po DRSŇAČKÁCH reparát z akční komedie a úspěšně - společné fuckování se s Rose Byrne funguje výrazně líp než se Sandrou Bullock, Statham je boží, akční scény vychutnané (hlavně catfight v kuchyni) a i když se i tady vyskytne nějaká ta hlušina, je to celé mnohem vtipnější než minule.(24.6.2015)

Drsné, chytré, vypointované, dobře napsané i zrežírované, překvapující a neskutečně vtipné. Ani jedno z těch přídavných jmen bych u filmu s Melissou McCarthy ještě před týdnem fakt nečekal a i když tu je pár slabších míst a některé fóry se do černého úplně netrefí, těch povedených je pořád výrazně víc. A Jason Statham je naprosto boží!(26.5.2015)

• - Vo filme si malú úlohu zahral i švédsky komik Björn Gustafsson. (IZFNP)

• - Väčšina filmu sa odohráva v troch európskych mestách – Paríži, Ríme a Budapešti. Všetky tri mestá pri natáčaní zastúpila Budapešť. (IZFNP)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna nepodarená scéna. (Makky)