Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  **

  Opět jsme z největších hlubin vyhrabali supersilného (byť lehce autistického) záporáka, opět někomu umřela rodina, aby se mohl bezhlavě mstít, ale opět na konci všichni zázračně přišli k rozumu... Jinými slovy příběh je zbytečná, nezajímavá, recyklovaná vata, která k tématu X-Men v podstatě nemá, co říct. Digitální triky jsou fajn, ale způsob jakým z nás tentokrát i samotný Bryan Singer (hanba mu) udělal blbce mi tento předlouhý filmový zážitek dost zhnusil. Bodík navíc za kozy Olivie Munn. 4/10(18.5.2016)

 • Tom_Lachtan
  ***

  ... A tímhle filmem na nějakou dobu zemřely velké, x-manovské série, kde je vážno vážnější, než nejveleváženější president a jeho mluvčáček a kde se řeší problémy velké, kdy se smrti lidstva a planety zabrání v poslední minutě. A je to dobře, protože už to začíná být nuda, což v kombinaci s bezpohlavností a padouchiální generičností antagonisty Apocalypseho (jak se tohle, kurník vrba, skloňuje po česky) tvoří nudný mašmyš, který nedokáže oživit ani Wolwerine, ani qvicksilver, ba ani obří vesmírná vydra s chapadlama, co by s nima oblézala všechny ženské postavy bez oděvů, by to nedokázala. Epiky již bylo příliš mnoho, vše se točí v kruzích a snad příště Foxové naservírují něco dějově komornějšího, kde se nebude řešit osud širého kosmíru.(17.9.2016)

 • Morien
  *

  Tak to byl solidní exemplář typu "jak pejsek s kočičkou vařili dort". Zklamaná jsem zejména z toho, že postavy v tomhle remixu už nic neznamenají a jejich city nejsou pravé. Kdyby byly, odpustila bych jim cokoliv. (Ve stejném smyslu, jako jsem odpustila První třídě). Nicméně doufám, že budou pokračovat v nastolené časové posloupnosti, protože nutně potřebuju vidět film, kde Fassbender s mulletem na hlavě zkouší zničit svět, dokud mu zase někdo nevysvětlí, že se to nedělá.(18.5.2016)

 • Beckett51
  *****

  Objektivně čtyři, duševně pět.(3.6.2016)

 • Kaka
  **

  Už Future Past byla předzvěst budoucího totálního průseru a nepochopitelného tvůrčího úpadku. Tím je bohužel v plné síle další díl - Apocalypse. Všechno to, proč jsme měli X meny tak rádi v první řadě (charaktery, vazby, propojení s realitou) tu není. Nastoupily klasické komiksové prvky Marvelu a spol. Digitální bordel, prokládaný neustálou změnou lokací, což má evokovat jakousi gradaci děje. Skutečně dobrých scén, které budou rezonovat je tam však jen několik - primárně skoro všechno s Fassbenderem a minutovka Wolverina. Pokud tedy nepočítám Jennifer v sexy fialových šatech, nebo pár pěkných triků, které jen kopírují to, co už jsme viděli lépe/střídměji použité v předešlých dílech. Sázka na omladinu nevyšla a na super záporáka taky ne. Kupodivu chtěl zase zničit svět - to tu ještě nebylo.(11.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace