Lenny Babbitt vedl dokonalý život. Měl nádhernou ženu Tracy, láskyplný vztah se svým autistickým synem Isaacem a úspěšnou kariéru v denverských novinách. Když ale dostane výpověď, stav jeho syna se začne zhoršovat a ještě ke všemu načapá manželku v posteli s jinou ženou, Lennyho svět se zhroutí jako domeček z karet. Protože nemá kam jít, nastěhuje se ke svému otci a snaží se vymyslet, co udělá se svým zpackaným životem. Nechá se zaměstnat v otcově zastavárně, kde se seznámí s mladou a cílevědomou Chelsea, která mu dodá sílu začít znova. Lenny se ale bude muset rozhodnout, zda zůstane připoutaný k minulosti, nebo se s ní dokáže smířit. (HBO Europe)

Lord_Denvil

Nečekaně zajímavý film. Popravdě, jsem si ho pustil jenom kvůli Ree, protože jí mám rád, a dneska má narozeniny :) Ale zrovna v tomhle filmu ona je ve svým „přirozeným prostředí“ – jezdi na motorce, hraje na bicí v kapele – perfektně. Ale i mimo to je film zajímavý tím, že ukazuje a řeší problém rozbíjení stereotypů ve vztazích (LGBT, věkový rozdíl) a navádí člověka ke hledaní sama sebe. Jen toho boha bylo nějak až příliš. Dávám silných 60% (a ještě jednu hvězdu – jenom pro Ree k narozeninám) ()