Místy lepší než originál. Díky Koptovi. Tomu hovadu. (Frk s Miladou Horákovou řadím do zlatého fondu frků.)(17.12.2014)

• ondrula

Už u původního kanclu jsem se zrovna smíchy za břicho nepopadal, protože tenhle typ humoru nechápu. Hráli tam nicméně dobrý herci, tak jsem to tak nějak shlédl. Česká verze je o poznání debilnější, vykrádající a impotentní sračkou, která nabízí akorát pitomě roztlemenýho Koptu bez hereckýho talentu a pak spoustu dalších nezajímavých herců, kteří melou blbosti. Úplně mi tento seriál zapadá do mého názoru o Šteindlerovi - že posledních dvacet točí jednu sračku za druhou.(5.12.2014)

• tomeek

Po první epizodě, která je skoro slovo od slova shodná s britským originálem, hodnotím jenom dvěma, protože většině postav ty dialogy naprosto nevěřím. Co dialogy, ani ty charaktery! Sem tam se ale člověk zasměje, ale to proto, že ten vtip v originálu fungoval ještě mnohem lépe.(11.12.2014)

Nečekala jsem žádný závratný počin, první epizoda jen potvrdila mé rozpaky a rozmrzelost, ale postupem času jsem té zvláštní hře docela přišla na chuť. Hodně mi pomohlo zhlédnutí úvodních epizod britské i americké verze a myslím si, že Šteindler tenhle projekt vzal za správný konec. Velkým plusem je pochopitelně obsazení, ještě výraznější než Kopta je Radim Novák v roli Jáchyma. Nebýt rozpačitého závěru, přihodila bych zřejmě i tu čtvrtou hvězdičku.(17.12.2014)

Anglický kancl mám rád, americký kancl nemám rád.. jak mohu mít rád český kancl? První díl not BAD.. anglický humor a styl je sice očividně kopírovaný jak moc to jen jde, ale trochu se to ztrácí v postavě šéfa Václava Kopty. On je totiž bohužel moc sympatický, každý ho totiž známe jako "vtipného" komika. Naproti tomu Gervais je "drsný" komik, který se neštítí ničeho, ani si dělat legraci třeba z postižených lidí. No uvidíme, třeba z pana šéfa bude na konci série taky pěkná "PASSY".(2.12.2014)

• - Natáčanie prebiehalo v prenajatých priestoroch brnenského Spielberk Office Centre. (Tomizzi)