• Coleator
  *

  Nechápu, proč mají lidé potřebu přetáčet legendární seriály na lokální verze... Viděl jsem první díl a co si tak pamatuju originál, nějaká invence ze strany Šteindlera a spol. se v tomhle "veledíle" moc neukázala... V podstatě přeložený scénář - nic víc, nic míň... Kopta kopíruje Gervaise ze všech sil, s ostatními postavami je to dost podobné - zkrátka nebyl asi žádný rozumný důvod tohle točit... Když už měli v ČT potřebu vysílat Kancl česky - stačilo originál nadabovat... Ale v porovnání s německými IT Crowd je to ještě docela koukatelný - proto ta jedna hvězda...(5.12.2014)

 • MáŠa
  ****

  originál: neznám první díl: příjemně překvapil, na české poměry to bylo poměrně vtipné(1.12.2014)

 • Pyth
  ***

  Za me to az tkaovej pruser neni :) docela me to bavi(19.12.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  (Po čtyřech epizodách.) Prvoplánově ty překlopené gagy relativně fungují, což je asi nejlepší, v co jsme mohli doufat. Že chybí hloubka a přesah originálu, je věc další, už nepřekvapivá. Václav Kopta je každopádně špatná volba, protože přináší pouze karikaturu typického šéfa, chybí mu lidskost Gervaise, která dělala sledování Kanclu mnohem nepříjemnějším a ostřejším zážitkem,(1.12.2014)

 • tomeek
  **

  Po první epizodě, která je skoro slovo od slova shodná s britským originálem, hodnotím jenom dvěma, protože většině postav ty dialogy naprosto nevěřím. Co dialogy, ani ty charaktery! Sem tam se ale člověk zasměje, ale to proto, že ten vtip v originálu fungoval ještě mnohem lépe.(11.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace