poster

Fargo (TV seriál)

 • USA

  Fargo

 • Slovensko

  Fargo

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014 - 2015, 18 h 5 min (Minutáž: 20x50 min)

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman, Colin Hanks, Bob Odenkirk, Joshua Close, Shawn Doyle, Joey King, Oliver Platt, Julie Ann Emery, Glenn Howerton, Brian Markinson, Susan Park, Kate Walsh, Leah Cairns, Adam Goldberg, Keith Carradine, Atticus Mitchell, Kirsten Dunst, Jeff Clarke, Russell Harvard, Jesse Plemons, Ted Danson, Patrick Wilson, Jean Smart, Nick Offerman, Brad Garrett, Kieran Culkin, Bokeem Woodbine, Jeffrey Donovan, Angus Sampson, Adam Arkin, Bruce Campbell, Jonas Chernick, Emily Haine, Michael Hogan, Zahn McClarnon, Cristin Milioti, Gregory 'Dominic' Odjig, Lorne Cardinal, Rachel Blanchard, Barkhad Abdirahman, Ann Cusack, Eric Keenleyside, Elizabeth Marvel, Kate Corbett, Keir O'Donnell, Kai Lennox, Greg Bryk, Terry Kinney, Ryan O'Nan, Mackenzie Gray, Sarah Lind, Douglas Chapman, Wayne Duvall, Martin Freeman (vyp.), Elizabeth Bowen, Michelle Thrush, Barry Flatman, Paul Braunstein, Gary Valentine, Jane McGregor, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Blair Young, Stephen Root, Helena Mattsson, Jennifer Copping, Joe Cobden, Dan Beirne, Eve Harlow, Byron Noble, Spencer Drever, Ben Wilkinson, T. Michael Morris, Jason William Day, Tom Musgrave, Cory Gruter-Andrew, Greg Lawson, David LeReaney, Christopher Rosamond, Kelly Holden Bashar, Peter Breitmayer, Dave Trimble, Carlos Diaz, Gordon S. Miller, James Binkley, Kevin O'Grady, Stefan Arngrim, Liam Green, Brian Jensen, Sam Duke
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • amirgal
  *****

  Fargo je Coenovské koření v Bernsteinově kuchyni.(13.8.2014)

 • sheen
  *****

  Trasformace postavy Martina Freemana byla opravdu úžasná a Billy Bob Thornton byl brutální, psycho vrah.(4.10.2014)

 • Bachy
  *****

  Možná by někdo měl říct nahlas, že druhá řada Farga rozdupe nejen tu první (stále trošku zábavovou), ale nějakým způsobem dokáže s pošklebkem válcovat i poslední výtvory bratří Coenů. Neskutečný vzestup.(16.7.2016)

 • zelvopyr
  *****

  Balanc humoru s odporným svinstvem je nelehká věc. Vžilo se pro něj úsloví černý humor, a není na něj zdaleka jednoduchý recept. Ano, v obecné rovině se člověci jako správné bestie dosyta smějí cizímu utrpení, na tom je postavena značná část humoru vůbec. V principu ale grotesky, klasické surové animáky apod. zpravidla fungují tak, že po vraždě Itchiho, Toma, kojota, Kennyho, vlka, atd. nebo zrubání komika se oběť v další scéně objeví živá, ač mnohdy pomlácená. Tedy znovu, ubalancovat vyvražďovací spletitou historku bez tuhnutí úsměvu není lehké. Zde se ale spíš než jako komedii rámovanou příběhem–záminkou povedlo vyprávět neuvěřitelný propletenec pitoreskních osudů a souvislostí, patřičně bez skrupulí a morálky. A do toho prokládat gagy postavenými na citaci původního Farga i spousty volně souvisejících filmů, osobním charismatu herců a nečekaných rozhodnutích jejich postav. Zručná práce, skoro za max.(29.7.2014)

 • bouncer
  *****

  Zatím hodnotím jen po 2 dílech, ale dám plnou a časem aktualizuji. Je to trochu jiné než film, ale stejně povedené. trochu jsem čekal něco ve stylu seriálu Od sopumraku do úsvitu - tedy děj filmu převyprávěný znovu s příběhem a scénami navíc. Tohle je ale ještě lepší.(28.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace